środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
niby portal polityczny

nie promus tylko PRYMUS chyba :)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby portal polityczny

Fryzjer pyta klienta:
- Pan już chyba u nas był?
- Nie, ucho straciłem na wojnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby portal polityczny

Nie zmieniajcie trasy ! Ponieważ wybieramy się tym pociągiem , zrobiliśmy mały rekonesans trasy . I tak : do Łap można przejechać bez problemów , ale gdyby wybrać trasę Łapy - Śniadowo , to okazuje się , że przejazdy kolejowe : Płonka Kośc. - Osse , Płonka Kośc. - Skwarki , Sokoły - Jeżewo , w Jamiołkach Piotrowiętach , we Wnorach Wiechach , Szlasy Lipno - Czarnowo Undy , Szeligi Nowe - Szeligi Stare są w fatalnym stanie . Miejscowa administtracja samorządowa nie dba o nie . Aż dziw , że np. wójt gminy Sokoły , który wraz z miejscowym proboszczem jest największym przeciwnikiem idei W O Ś P ,majaczy coś tam o chęci przejęcia przez samorząd tego odcinka torów kolejowych . Ustalona trasa jest na dzień dzisiejszy najlepszym wyborem . A więc - jedziemy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby portal polityczny

Biernaczento zgadza sie a to juz przechodzi ludzkie pojecie.. Kobiety chca dorownac facetom ? szkoda tylko ze w taki sposob.. zycie.. pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby portal polityczny

Ty nam powiedz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby portal polityczny

a ja mysle ze sympatyczniej jest isc gdzies gdzie jest miła obsługa.. a nie wysłuchiwanie jakis bzdur i wcale mnie nie dziwi ze poszla do fryzjera sie zrelaksowac.. jak ktos lubi taki rodzaj odpoczynku to ja nie widze problemu.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby portal polityczny

Chilli pizza bardzo dobra, jadam często. Choć ostatnio ta z Czterech Pór Roku w moim osobistym rankingu wygrywa ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby portal polityczny

Po prostu debile...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby portal polityczny

zmień fryzjerkę i po problemie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby portal polityczny

w sylwester czynny ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby portal polityczny

Jechałam do RAKOWA BOGINIE (to po drodze na Wizne) to płaciłam 25 zł, ale przed dogadałam się z kierowcą. I podkreśle była to I taryfa , w Sylwestra jest II lub III. Więc płaci się 1,5 x więcej.

Pozdrawiam.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org