środa, 15 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Religijny "młot udarowy"

Przepraszam ze tak odbiegnę od tematu ale .Jeżeli sex przed ślubem jest grzechem .Czy samogwałt jest też tym samym ? CO jest gorszę ?? Bo według mnie miłośc kobiety do mężczyzny i odwrotnie nie jest niczym złym .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

Zapraszam do mnie mam zestaw PRO POKER 300 sklep na ulicy Giełczyńskiej 12 na przeciwko apteki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

ja to ja :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

Witam!!!Gdzie w Łomży mogę kupić oparcie do drewnianych sanek??


Może ktoś z was ma do sprzedania lub oddania??

(Proszę o poważne wypowiedzi.Dziękuję)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

braciak ostatnio na allegro kupował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

Odświerzam temat, orientujecie się czy w Łomży jest depilacja laserowa? chodzi mi szczególnie o laser Light Sheer, albo czy w ogóle dotarła tu laserówka? bo nic nie mogę znaleźć na ten temat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

jasiu debilu pisze się dizel

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

W jakiej cenie?
Tylko Poker Pro 300 jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

hmm jasiu jednak myśli hehe, również jestem tego zdania co jasiu !

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

Ja mam do sprzedania 2 płyty snoopa, 2 xzibita, 2 jakiegoś niemieckiego typa, nie znam człowieka więc nie podam nazwy i pełno pełno przebojów z prl-u :] Jeśli jesteś zainteresowany oczywiście.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

u mnie stoi caly karton takich plyt od polskich jak oddzial zamkniety, budka suflera, perfekt, po rozne skladanki z opola czy innych festiwali az po jakies bajki dla dzieci :) jest nawet Afric Simone i slynne Ramaya :) w oryginale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

Ta, bo akurat istnieje sklep, w którym sprzedają same oparcia do sanek hehe Pewnie mają też same lewe buty i uchwyty do filiżanek;D Ponadto obowiązkowo w ofercie części do resoraków i denka od misek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

dziala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

borysek gdybyś nie wiedział to sprzedają same oparcia do sanek,bo widziałam na allegro i pytałam się w sklepie z zabawkami(ale pan powiedział mi,że dopiero w styczniu MOGĄ być ale nie muszą).A na allegro są takie ceny jak ceny samych sanek,wiec jak nie wiesz to się nie udzielaj a mi chodzi o to by kupić lub odkupić je tu w Łomży by nie płacić za przesyłkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

No to mnie zaskoczyłaś. Miałem cię za idiotkę, a tu okazało się, że to po prostu moja znajomość branży oparcio-saneczkarskiej jest żadna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

straszne mi tu obniżki.. he nie ośmieszajcie się ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

APTEKA NA GIEŁCZYŃSKIEJ I DWORNEJ TO JEST JEDNA I TA SAMA APTEKA
az smiac mi sie chce jak co niektórzy pisza, np:

a.b.c napisał

"całkowicie zgadzam się z opiniami o aptece na dwornej. Ja nie wykupiłam leku w tej aptece ponieważ pierwsza cyfra PESEL była dla pani farmaceutki mało czytelna, pokazałam jej moją książeczkę RUM żeby pani ją prawidłowo odczytała ale ona odesłała mnie do lekarza. A ile wystałam się w kolejce..................... Zdenerwowałam się i poszłam do apteki na Giełczyńskiej i tam otrzymałam lek bez problemu o ok 4 zł taniej."

Troche logiki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

wiśniowy, hip hopu to na allegro popatrz, jakiś czas temu chociażby wu tangi, nas'a i notorious'a w okolicach 20zł można było wyłapać :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

bo to jest lista skontrolowanych stacji więc w Łomży nie skontrolowano żadnej stacji. kpw?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

A może ktoś ma Dodę na wynylu?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

Zajrzyj i porozmawiaj w hurtowni Promis powinni Ci odsprzedać bo sanki są odzielnie z oparciami i to dopiero jest montowane na miejscu. Tak że dla chcącego nic trudnego.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

Widziałem ulotkę,a w zasadzie plakat,że w KLUBIE MILANO 41.12.09r. będzie grał zespół Skaner czy tam Skalar.Zaczyna się o 23:00 bodajże:)
Pozdrawiam i udanego sylwestra...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

podobno w Amnesii będzie dyskoteka bo organizacja sylwestra nie wypaliła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

male sprostowanie...
apteka na gielczynskiej to apteka tzw. "cefarmowska".
apteka na dwornej to apteka takiego jednego prywaciarza z bialegostoku.

a-prostata

ks. Kiszkner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Biblię, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z diabłem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

do nowogrodu kursuje autobus podmiejski czyli tzw.9 .w nowogrodzie wysiadasz na drugim przystanku lub trzecim czyli tym za parkiem.dopytaj kierowcy bo z tego co wiem to wcześniej kursowała 9 do hotelu ,ale o to musisz dopytać a jak nie to okolo 1 kilometra z buta.powodzenia i przyjemnej drogi

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

stacja patronacka nie może sobie pozwolić na manipulowanie przy paliwie, grożą im ogromne kary. bp,shell,statoil i tak mają polskie paliwo z gdańska lub płocka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Religijny "młot udarowy"

Sprzedam 100kg obciążenia, gryf prosty 220cm, 170cm, łamany, 2 małe, ławeczkę, gg: 4088549.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org