środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska pisana kijem baseballowym

Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie w Łomży można zakupić Winylowe płyty ? Może ktoś z was posiada na sprzedaż. Proszę o odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pisana kijem baseballowym

Lodowisko jest czynne ;) Ale gdzie ostrzą to nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pisana kijem baseballowym

Większość pociągów najczęściej jeździ z dworca wschodniego przez centralny i zachodni lub z zachodniego przez centralny i wschodni. Najprościej wsiąść do pociągu na wschodnim. a między wschodnim a stadionem jest w linii prostej ok. 2 km. Więc jak wolisz, albo piechotką albo tramwajem lub autobusem, chyba ze taxi dla wygody:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pisana kijem baseballowym

Witam. Myślę, że pomogę.Rzeczywiście nad halą dworca pks jest stacja pkp W-wa stadion. Ale kursują jedynie pociagi podmiejskie i niestety nie ma ich zbyt wiele. Jadąc w kierunku zach czyli w-wa centralna należaloby wysiąść z pociągu na stacji w-wa śródmieście(Stadion-Powisle-Śródmiescie) i przetransportować sie jedynie na własnych nogach(Naprawdę blisko) do centralnej. ODPADA!!!!!!Duży bagaż. Natomiast najlatwiej będzie dojechać do ćentralnej z dworca pks tramwajem linia NR 7...9... 25 ...Przystanek tramwajowy jest b.blisko przy al.Zielenieckiej. Poza tym...też blisko...przy ul, Targowej (nalezy przejśc ul. Zamojskiego)jest przystanek MZK i autobus 517 dowiezie tak jak i tramwaj az do samego przejścia podziemnego na dworzec W-wa centralna. Koszt biletu normalnego jest niewielki ale napewno drożej niż w Lomzy. Pozdrawiam. Zyczę przyjemnej podroży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pisana kijem baseballowym

ciekawa informacja o trans-avia. Cena to tylko 25zl, a nie 55 (http://www.trans-avia.pl/clom.php). Jednak PKS jest trochę tanszy wiec sie zastanowię. Więcej jest takich firm?

A co do dworca PKP Warszawa Wschodnia, że ma połączenie z centralną wiem. Chcę jechać pociągiem interregio do Krakowa, on nie odjeżdża ze wschodniej. Poza tym Wa-wa Stadion - Wschodnia to 15min piechotą. Za duży dystans aby pokonać z walizką.

Myślałem o przystanku pociągów nad stadionem. Ktoś wie jakie pociągi go warszawy centralnej przejezdzaja przez ten peron (i sie zatrzymują)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pisana kijem baseballowym

@interim: Dzięki za pomoc, jeśli pociągi nie zatrzymują się tam często, to rzeczywiście tramwaj będzie lepszym wyborem.

Korzystając z okazji zapytam, czy jest jakieś bezpośrednie połączenie autobus/tramwaj Warszawa Stadion - PKP Warszawa Wschodnia? Jak wspomniałem tylko 15 minut piechotą, ale niekiedy z ciężką walizo pojazd może być dużym udogodnieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pisana kijem baseballowym

czy ktoś się orientuje jak tam u nas w klubach nocnych ? warte zachodu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pisana kijem baseballowym

Pewne, że jutro będzie normalnie otwarte? od 8:30 do 21:30 ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pisana kijem baseballowym

Czy są w Łomży jakieś bary w których właściciel odważył się wprowadzić zakaz palenia?
Żeby człowiek mógł wrócić do domu śmierdząc tylko piwskiem i niczym więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pisana kijem baseballowym

Zależy jakich kostiumów czy dla dorosłych czy dla dzieci? Dla dzieci wypożyczają w Adulku na Wyszyńskiego i na Jednaczewskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pisana kijem baseballowym

Witam, chcialam sie dowiedziec na ktorym przystanku najlepiej wysiasc w nowogrodzie aby miec blisko do hotelu Zbyszko? Jaka jest wogole odległość? Dzieki na info...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pisana kijem baseballowym

Witam!
Jakie firmy zakładają łączę internetowe w Piątnicy? Byłabym wdzięczna za rzetelną odpowiedź :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska pisana kijem baseballowym

emjp,to nie jest forum dla takich idiotow niewyrzytych seksualnie,jak Ty ,poniewaz jezeli ktos sie kulturalnie pyta to inteligencja wymaga kulturalnie odpowiedziec-moim zdaniem to Ciebie nie stac na ta mala lomze,a co dopiero mowic o dymaniu...polecam lekarza durniu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org