środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Śmieci

http://nasza-klasa.pl/profile/14384923/gallery/73

Macie lepsze, bo ten wydał mi się bardzo ciekawy, z sensem i godny naśladowania. Przekazanie karmy dla schroniska zamiast widoku zwiędłych kwiatów po 3 dniach, chyba warto powielić ten pomysł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci

kupony na lotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci

Witam :) Od jakiegoś czasu mam pewien problem z moim komputerem.. Zakupilem ok. roku temu nowy komputer, zlozony na zamowienie. Wszystko było w jak najlepszym porzadku, gry smigaly bez zarzutu, ale po pewnym czasie musialem sformatowac komputer z powodu zawirusowanego dysku. Po formacie zainstalowalem wszystkie sterowniki z plyt dolaczonych do karty graficznej, plyty glownej itp. Niestety po zainstalowaniu gier, ktore wczesniej chodzily bez zarzutu okazalo sie ze nie mozna ustawic takich opcji wizualnych jakie można było ustawic wczesniej. Po prostu tak jakbym mial slabszego kompa niz przedtem.. Denerwowalo mnie to wiec postanowilem znow sformatowac komputer, ale nic to nie dalo.. :p Prosze o pomoc :) Dlaczego tak sie dzieje? Pada mi karta graficzna, czy jak?


Sprzęt:

Karta Graficzna : nVidia GeForce 8600 GT (256mb)
Procesor : DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+
Płyta Główna : Gigabyte GA-MA770-S3 v1.0
Monitor : LG L192WS [19" LCD]
Karta dźwiękowa : Realtek ALC888/1200 @ ATI SB600 - High Definition Audio Controller


Z gory dziekuje :) Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śmieci

ściągnij nowsze sterowniki do płyty głównej i karty graficznej, może coś pomoże. Przy formacie instalowałeś ten sam system?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org