środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bunt przeciw rządowi

włoska koza Z nosa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt przeciw rządowi

studentka20


ja mam muchołówke, kupilam rok temu w lutym w kwiaciarni w Kauflandzie.

Wczesniej szukalam jej w roznych kwiaciarniach, w Marzeniu ekspedientka dziwnie sie na mnie spojrzala i zapytala ,, A co to takiego?"

Kosztowala bodajze kolo 40 zl



Zdechl mi kwiatek.. z dwa miechy temu.. nie miala co żreć :D, bo nie wiem czy wiesz ale zeby przetrzymala zime trzeba ja regularnie dokarmiac, muchami upalowanymi wlasnorecznie w lato..

私の考え

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt przeciw rządowi

Zamuliłeś :/ Ta na Legionów, na przeciwko jednostki może być, ale ręki nie dam sobie uciąć. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt przeciw rządowi

Czyli Da grasso... Wydawało mi się, że dzisiaj czynna była Chilli pizza, ale może mi się wydawało jak mówie... Zawsze zostaje wam Mc'Donald :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt przeciw rządowi

Lodówki w domu pozapychane. Kto będzie otwierał pizzerię dla kilku klientów. Polskie jedzenie nie smakuje w Boże Narodzenie.

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt przeciw rządowi

ogólne info jakie poleciało na wszystkie portale:


Bilety na specjalny pociąg WOŚP Białystok - Łomża już dostępne. Zapraszam do licytacji pod adresem:
http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=15655199
Tam też odnajdziecie inne ciekawe przedmioty wystawione przez białostocki Sztab WOŚP - m.in oryginalny radiowóz z legendarnej serii filmów "U Pana Boga..." , czy mnóstwo pamiątek kolejowych podarowanych przez Polskie Linie Kolejowe.

Szczegóły wydarzenia:
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Białymstoku ma przyjemność zaprosić Państwa na niesamowity przejazd szynobusem SA 133 zapomnianą trasą Białystok - Łomża dnia 10.01.2010 r.

Wylicytowany bilet obejmuje podróż w obie strony. Bilet do odebrania w dniu przejazdu na dworcu PKP w Białymstoku po wcześniejszym wysłaniu potwierdzenia wykonania przelewu na adres m@il organizatora.

Szczegółowych informacji na temat przejazdu udzieli Państwu przedstawiciel organizatora Marcin Adam Wróbel, tel. 663 638 535, m@il: bialostoczanin@gmail.com

Informacja prasowa, dzięki której poznają Państwo dokładniejsze informacje na temat przejazdu poniżej:

Specjalny pociąg WOŚP Białystok - Łomża - Białystok


10.01.2010 r. o godzinie 10:15 z białostockiego dworca PKP odjedzie specjalny orkiestrowy pociąg do Łomży. Nowoczesny szynobus przejedzie trasą przez Sokoły, Kołaki i Śniadowo. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na wyposażenie szpitalnych oddziałów dziecięcych. Kurs szynobusu SA 133 po zapomnianej linii to też szansa na promocję transportu kolejowego w regionie. Do wylicytowania mamy około 120 biletów, które można odnaleźć na aukcjach http://aukcje.wosp.org.pl/ wpisując hasło "bilet Łomża". Licytacje zaczynamy od 79 zł. W Łomży na podróżnych czeka ponad godzina atrakcji- duży koncert plenerowy, przejazdy drezyną, specjalny orkiestrowy autobus. W międzyczasie specjalny pociąg zabierze mieszkańców Łomży na "rundkę" do Śniadowa. Podczas przejazdu planowanych jest kilka "fotostopów" m.in. : Sokoły, Kołaki, Czerwony Bór, Śniadowo. Powrót do Białegostoku około godziny 19:30. Zarówno wyjazd jak i powrót będzie skomunikowany z pociągami TLK z/w kierunku Warszawy.

Organizator: Fundacja Towarzystwo Ulepszania Świata

Partnerzy: PKP Polskie Linie Kolejowe, Przewozy Regionalne

ps. a w Białymstoku na koncercie m.in. Muchy, KSU, Kryzys, KAT & Roman Kostrzewski. :) Zapraszam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt przeciw rządowi

lomzyniaki te wasze kiszki i babki ziemniaczane i teksty na forum kierują was bardziej na wschód a nie do polski jestescie 0!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt przeciw rządowi

Kate_22
Ja piszę bez słownika ale również niektóre z Twoich sformułowań widzę po raz pierwszy...ciesz się, że na MS nie było testu z gramatyki, orografii i stylistyki :))
Ale pozdrawiam Cię serdecznie, bo dzięki takim osobom jak Ty dla potomnych pozostaną "notatki policyjne" :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt przeciw rządowi

Tak jak w temacie ,proszę o normalne odpowiedzi .Z góry dzięki!:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt przeciw rządowi

od 16 otwarta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt przeciw rządowi

Da grasso jest dzisiaj otwarta od 16:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt przeciw rządowi

nie wiecie moze czy dzis bedzie otwarta bo ostatnio jak przyszlam to pocalowalam klamke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt przeciw rządowi

ostatnio nie oznacza wczoraj, kwestia poprawnego uzycia terminow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt przeciw rządowi

Przepraszam być może źle się wyraziłam.Panią czy Pana nie stanowi różnicy aby był tylko zadbany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bunt przeciw rządowi

to nie jasiu - to armeniec czy jakiś ciemny uczy się pisać

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org