środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POLITYKA SPOŁECZNA Z PIEKŁA

To zależy jak jesteś zaawansowany w te klocki, poprzednio jakiego aparatu używałeś i co Ci w nim brakuje?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLITYKA SPOŁECZNA Z PIEKŁA

ale jełop z niego haha. żal mi cie chłopie(?)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLITYKA SPOŁECZNA Z PIEKŁA

jednym z warunków spowiedzi jest żal za grzechy i postanowienie poprawy, jeżeli nie ma ani jednego ani drugiego to spowiedź jest nie ważna a ksiądz może nie dać rozgrzeszenia, proste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLITYKA SPOŁECZNA Z PIEKŁA

jasiu powiedz mi taka rzecz, bo zastanawiam sie nad tym, czy jak tak piszesz te slowka, to czy duzo razy musisz poprawiac by byly "dobre" :) bo wiesz, ze z przyzwyczajenia pisze sie normalnie;) ?

wprawa czyni mistrza, nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLITYKA SPOŁECZNA Z PIEKŁA

a co gdy ksieza maja dzieci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLITYKA SPOŁECZNA Z PIEKŁA

Na tą chwilę używam Canona SX110IS. Drażnią mnie szumy na "wyższych" czułościach co występuje w znacznie mniejszym stopniu w lustrzankach dzięki większej wielkości matrycy. Przydałyby się większe ogniskowe. Przeszkadza mi też przymus oddalenia się od obiektu gdy chcę rozmyć tło. Dużym minusem jest brak wizjera. Dłuższe czasy otwarcia migawki i możliwość dobrania jaśniejszych obiektywów też przemawiają za lustrem.
Na samo body jestem w stanie przeznaczyć do 1700 zł więc niezbyt dużo. W tej cenie oscylują m.in. Canon 1000D, Nikon D60, Olympus E420, Sony A200, Pentax K-m. Wiem, że w przypadku M42 mogę zapomnieć o stabilizacji w obiektywie więc dobrze gdyby body było ze stabilizacją. Nie miałem jeszcze do czynienia z lustrzankami więc moja znajomość tematu nie jest duża ale każdy kiedyś zaczynał.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLITYKA SPOŁECZNA Z PIEKŁA

Podaję numer telefonu: 512 424 465



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLITYKA SPOŁECZNA Z PIEKŁA

podpisała się jako Dorota lol ale co by nie było dobra by była akcja dziewczyna na dziewczyne:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLITYKA SPOŁECZNA Z PIEKŁA

ciho ! nie róbcie bórdlu !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org