środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
to dla przesłuchwanych?

Ja chętnie, a pobyt i powrót też sponsorujesz? Mogę zabrać kota? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dla przesłuchwanych?

Wesolych Swiat Jasiu:)pozdrawiam:d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dla przesłuchwanych?

na sikora vis a vis straży powinna być reklama. kiedyś tam prostowałem mocno poturbowaną felgę i zrobili całkiem ok. nawet się dawała wyważyć !! i mocno nie zdarli ze mnie!! z tego co pamiętam to:ciężkie przypadki" wysyłają gdzieś ja czekałem kilka dni ale warto było!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dla przesłuchwanych?

Apteka na dwornej ... cyrk niedalej jak tydzien temu poszedłem wykupic recepte była sobota w aptece pusto przy okienku nikogo na zapleczu było chyba z 4 pań , czekałem 5 minut az sie wkurzylem i zapytałem przepraszam czy ktoś podejdzie ? Dwie panie popatrzyły sie bezradnie na siebie po upływie kolejnych 5 minut wyszła jakaś młoda siksa . I zaczął sie kolejny etap tego dziwactwa najpierw przyglądała sie recepcie przez kolejne 5 minut potem szukała leku , zawołała drugą która znowu przyglądała sie recepcie i ku zdziwieniu znalazła lek czego 1 nie potrafiła uczynić , wzieła opakowania zaczeła sobie wklepywać do komputera no i jedno opakowanie kosztowało 14 zł , na recepcie były 2 zatem z prostego matematycznego punktu widzenia wychodzi 28 zł dałem 50 zł otrzymałem reszty 2zł. Zatem zapytalem pani magister a raczej stwierdziłem ,, coś jest nie w porządku '' ona spojrzala na mnie ze zdziwieniem po czym wzieła opakowania i przy pomocy prostego kalkulatora dodała 2 razy po 14 odjeła 50 i zdziwila sie ze sie pomyliła. Nie usłyszałem przepraszam ani nic no ale trudno tego nie wymagam.


Osobiscie zawsze chodze do Apteki w NOT-cie przy polowej . Miła obsługa Ale niestety w soboty czynne było tylko do 14 . Na kazańskiej również jest Ok . Na giełczyńskiej niestety mam wrażenie że zamykaja o której im sie podoba , ostatnio było po 15 ( sobota ) na drzwiach wyraźnie pisało czynne do 17 niestety było już zamkniete. Apteka na Dwornej to jedyna całodobowa apteka w Łomży jednak wole przejść półmiasta do stokrotki która jest czynna do 20 czy na kazańską aniżeli spędzić 20 minut w okienku oczekując aż konsylium pań aptekarek odczyta recepte. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dla przesłuchwanych?

hmmm w sobote chyba leci sam w domu po raz 3;p
nie wiem czy dobrze słyszałem ale podobno jest też część 4 . ale nie mialem okazji oglądać :D

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dla przesłuchwanych?

A co myślicie Pentaxie K-m? Obszerniejsze dane na jego temat są tutaj: http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8764&p=0 Od wcześniej wspomnianych modeli wyróżnia go wbudowana stabilizacja. Wiem, że strasznie się uczepiłem tej funkcji ale myślę, że jest ona na tyle ważna, że nie da się o niej zapomnieć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org