środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Andrzeju, idz na wojska polskiego i zapytaj sie czy oni tego by chcieli ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

pod bialym w lyskach chyba jest firma co sie tym zajmuje. koszt niby cos unia ma doplacac i moze to sie oplaca zwazywszy ze zywotnosc takiego systemu wynosi ok 15 lat niektorzy mowia o 30 ale w naszych warunkach max 15. sluzy do ogrzewania wody do mycia - niby ekologiczne a wykonane z niebezpiecznych materialow. http://forum.info-ogrzewanie.pl/index.php?showtopic=2291



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

bedzie wódka bedo śledzie i po88bać też co bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

kur*a ja nie mam polsau

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Znowu to samo. Ile razy to można oglądać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

to juz tradycja tak jak choinka musi byc w swieta w domu tak samo Kevin sam w domu w telewizji z szklana pulapka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

przecież too normalka...nie ma co sie dziwic :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

to jest POLSKA TRADYSCJA!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

a co wolelibyscie swieta przed TV spedzic? debile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

policja nie puka do mieszkan?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

ogorki sa zbyt słone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Wesołych Świąt :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

A wiecie,że tą madziuś(autorkę tematu) to nazywali w szkole "SPIŻARNA"? hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Tak,przechodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

przed tv czy nie ale ileś lat z kolei ogądać to samo, jak zwykle nie ma nic ciekawego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Chyba Zjedli go na wigilję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

idz do kwiaciarni marzenia albo kolo teatru lalki i aktora, kiedys kupilem na targu w SP9

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Timonek wszystko jasne, tylko mówiąc szczerze ja nie uważam za grzech współżycie i mieszkanie z osobą którą się kocha. Ale zdaję sobie sprawę że jest to grzechem dla kościoła i dla tego się z tego spowiadam. Jest to jeden wielki paradoks. Ludzie mają dużo gorsze rezczy na sumieniu i dostają rozgrzeszenia, poprostu trzeba trafić na bardziej "życiowego" księdza.
Mam znajomego z Trójmiasta który mówił mi że u niego w parafii jest taki ksiądz, który wręcz sugeruje aby przed ślubem zamieszkać z sobą. Co innego jest spotykanie się z sobą a co innego gdy ludzie jużmieszkają razem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

chodzi mi o to jak to z nimi jest, przejmujecie sie o siebie i o ksiedza, ale on o sobie nie mysli ile razy mozna bylo przeczytac, ze sa klasztory dla dzieci ksiezy i zakonnic, albo jakis dzieciak sie w kiblu przytkal, bo zakonnica urodzila...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Popatrz używany Canon 450 na allegro bardzo to chwalą i cena tego jest przystępna. Na wyższych czułościach to wszystko szwankuje więc się na to lepiej nie porywać, wsadzona kasa nie współmierna do efektów. Ten experyment z innymi obiektywami to też sobie lepiej daruj. Zajrzyj na forum Canona ewentualnie http://www.dfv.pl

私の考え

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Nie wymienie się mysliwska nie za smaczna a słownik juz mam




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Czy Czarny Kot na żabiej jest dzisiaj normalnie czynny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Zależy jak kto wiare pojmuję. Wyznacznikiem jest dekalog. trzeba wiedziec kto go ustanowił i co on do nas mówi. Tam nie ma miejsca na polemike i słowa ,,moim zdaniem czy według mnie" wypowiadac się mogliby w tej kewstii autorytety teologii moralnej. Często się słyszy takie wywody filozoficzne osób które maja wiedzę o tym mniejszą niż zero i dla swego usprawiedliwienia mówią ,,moim zdaniem to powinno być tak i tak". Jak się złamie przepisy kodeksu drogowego to policjant nie słucha że moim zdaniem to mógłbym jechać 120 a tu postawili znak 50 , rąbie wtedy mandat, punkty i koniec. A sprawie grzechów stajemy na równi Boga i polemizujemy z nim. Weź do ręki rachunek sumienia i tam znajdziesz odpowiedź. Aby spowiedź była ważna muszą byc spełnione jej warunki. Łaskawszy spowiednik nic tu nie pomoże.
Taka spowiedź bez spełnienia jej warunków będzie świętokradzką, której nie da się odpokutować.

Lepiej nie spowiadać się wcale jeśli się ma przywiązanie do grzechu i dalej grzeszyć zamierza.

Ktoś tu twierdzi z uporem maniaka że młodzi ludzie się kochają i współżyć muszą . Bzdura chłopak który naprawdę kocha dziewczyne nie będzie od niej wymagał aby mu oddała wszystko co posiada najcenniejszego.
Kochanie to nie od razu sex i nie tylko ale jeszcze coś więcej.
Radzę zapoznać się z pojęciem czystości przedmałżeńskiej i wielkiej radość tych którzy do ślubu w niej wytrwali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

mnie sie wydaje, ze nie jest az taka wazna,

w nikonie byly i sa modele, gdzie silniczek jest i w korpusie i obiektywie, w canonie, tylko w obiektywie,
nie wiem jak to jest w stosunku do olympusa i pentaxa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Witam sprzedam 3 bilety do Warszawy na 27.12.2009 godz 13:20 stanowisko 15. Cena jednego biletu 23 zł.
Kontakt : 519452120

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

dobrze że nie prawiczek lol zależy czy jak ktoś go znalazł to odrazu nie wyrzucił karty bo tak może być ale powodzenia może akurat;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

z tego co wiem, miały zacząć się właśnie dzisiaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec Radwańskich, w Izraelu wyzywano jego córki

Bez przesady telebim. Brania na mieszkania nie ma. CHyba negresko też ma puste mieszkania. Nowe blokisię budują, ciężko będzie sprzedać, no i w tych cenach powyżej 3200-3600 za metr jak sobie niektórzy liczą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org