środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WIOCHA

a gdzie ten sklep rzeczy śmieszne i wesołe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

niedaleko sklepu i serwisu MAKITY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

torrenty.org najgorszy badziew.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

ja ci moge spszedac dynamit,jak jr\ebnie to pul gospadarki ci ch*j szczeli



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

o jednak ktos ma zamiar to sprzedawac w rozsadnych cenach wiec mozna poczekac, ale chociaz oryginaly czy w srodku jaki do maszyn rolniczych :D ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

i szczęśliwego nowego roku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Kto pij ten żyje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Jednak nie umie..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

zapraszam do merytorycznej dyskusji o sprawach LOMZY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

grożne w ich rękach będą paralizatory czy inna broń, czy tacy ludzie przechodzą jakieś badania psychiatryczno-psychologiczne ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Racja Grom. Jak nie wiedzą co powiedziec(a chłopak sie nadaje) to wymyślaja jakies pierdoły zeby nie przyjąc kandydata. I tak nie zapomne mojej rozmowy z wojska, czy nadaje sie na okręty i tez robilismy ankiety ,zadania z kwadratami oraz wszystkie badania.
Kiedy nastąpila moja kolej do psychologa to czekalem ze 3godziny zanim ze wszystkimi porozmawia. A jak wszedlem do nich to szok, podpisałem kartke i siadam a on spojrzał w moją kartke z wynikami i na mnie po co Pan usiadł, nie mamy oczym rozmawiac o,O. Nie wiem czy takie cos bylo pozytywne czy negatywne bo inni nawet po 20-30 siedzieli!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

wcale w aptece na Dwornej nie jest najtaniej . Kiedys może tak było w momencie gdy wchodziła ona na rynek. Teraz jest tak jak wszędzie. Najtaniej jest w aptece na ulicy Giełczyńskiej ale tam jest problem z szybkościa obsługi. Panie stworzyły tam własny martix istny ceremoniał aptekarsko - księgowy , pełna celebracja wydawania lekarstw . Przed samym końcem patrząc na to jesteś juz tak wkurzony ,że masz juz dość tej apteki. Mysle,że to jest element naturalnej selekcji tak aby słabsi umierali w kolejce przed okienkiem .

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

uwolnić orke! ;-D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

lakoniczna,niepełna informacja.Z tego co wiem to czerwony bór to nie jest półotworek,ma też zamek i areszt.Także nie doinformowanie piszacych ,poszli na łatwizne przepisujac notke z onet.pl,nie sprawdzajac informacji.Swoja droga ciekawe jakim sposobem on uciekł,tam nie da sie uciec bedac wewnatrz zakładu(byłem na widzeniu),z drugiej strony jeśli on z jakiejs kapliczki uciekł bedacej poza zakładem,a nie miał pozwolenia na prace poza zakładem,to kto go tam wypuścił??coś tu nie pasuje.
Na koniec nie rozumiem czemu te smieszne media robia z tego afere,pewnie nie maja przed świetami o czym pisac biedulki,to łapia byle co i pisza byle jak,żenada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Paralizatorow poki co miec nie maja.
Ale rowniez uwazam ze to poroniony pomysl.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Mysle ze kobiety sa niedokochane- fakt.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Piwo to zycia paliwo!

Wal sie Jasio.

Grzechy wobec Boga możliwe są do zmazania, grzechy wobec kościoła nigdy
Czasem mnie Diabeł kusi bym uwierzył w boga


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Niezla laska slaby bolku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Mam pytanie czy wiecie może gdzie konkretnie w Łomży mogę kupić


roslinkę owadozerną

lub też same nasionka owych roślin ??

Muchówkę albo Rosiczkę ???

Prosze o jakieś konkretne namiary

Z góry dziękuję za informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

mery krismes end hepi nju jer ;D

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Sprzedam ok 100 kg gg: 4088549

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

szkoda, że tak późno ta informacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

ile za kiklo??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Dobrze Turboneta nastepnym razem nic nie napisze, mnie chodzi o to ze jest tak jak napisał Grom ze czasem jedni pracuja choc nie maja predyspozycji psychicznych wg. psychologa a swietnie sobie daja rade, czasem jedni dostawaja sie co nie potrafia sie podpisac ( jak rowniez kolega zaznaczył), a czasem nie dostawaja sie osoby ktore maja gorszy dzien albo trafia na ostrego psychologa, no i te ktore sie dostały bo ich układ pasował do wymarzonego profilu policjanta. Wiesz ja sie nie pusze gdybys mnie poznała zmieniłabys zdanie, chciałam tylko przez swoj post powiedziec by sie az tak nie bac tego testu,trzeba byc soba i nie okazywac zdenerwowania. i nie dziw sie ze sie ciesze bo Ty pewnie tez to robiłas, pozdrawiam Ciebie serdecznie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Jest to sztanga ze sklepu, czy złom od Miliszkiewicza?

Grzechy wobec Boga możliwe są do zmazania, grzechy wobec kościoła nigdy
Czasem mnie Diabeł kusi bym uwierzył w boga


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

1% szans Ci daje ale życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

nie ma za co ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Spokojnie dziedzko.. nie mosiż nas pszepraszadź.. mósiż siem naóczydź dopsze i zrosumiale pisadź..

najlepszy na noc jest śpiworek dla niemowlaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

fczoraj nie bendzie bo nie bylo bo patszylem i nie bylo! wienc czemu naz oszókujeż ? ;/// wpiż na goglle.pyly i tam bendzież miedz napisane.. daje renke uciadź



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

A dlaczego nie w Łomży tylko w Białymstoku!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

argumenty w stylu ktos jest szmata albo parówą nie przemawiaja do wiekszosci, wiec jesli ktos ma do powiedzenia cos konstruktywnego niech sie dopiero wtedy wypowiada!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WIOCHA

To jedziesz w końcu przez Dw. Wschodni czy przez Dw. Satadion bo to różne miejsca i zasadnicza różnica dla kogoś kto ma duże walizki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org