niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

nie musisz sie zatrzymywac, beda tylko pojazdem uprzywilejowanym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

ja tam siem strarzy wiejskiej nie zatszymam...

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

na jakej ulicy jest hurtownia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

Witam co sadzicie o torrentach jak wam sciaga szybko pliki jakich urzywcie programów do sciagania i ogólnie jakie maja wady i zalety??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

Kup za Stokrotką (Byłą Gośką) Lub naprzeciwko Wojska

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

W hufcu ZHP jest jakiś sklep z fajerwerkami i świecami dymnymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu

w Konarzycach też jest hurtownia fajerwerków,i na Polowej w Domu Harcerza na I piętrze mają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

''Wiesz Grom za 11 razem to trudno jest mi uwierzyć ze ktoś zdał to to dość długo by trwało około 10 lat, bo przecież multitest można zdawać raz w roku.I''

Tak to prawda raz w roku MS, a pisałem ze zdawał w jednym roku chyba nie Został przyjęty wieku 32 lat , twierdził ze i tak się dostanie i się dostał .

Pracowałem w korpusie osób cywilnych w tej instytucji 2 lata . Dziwi mnie jakie osoby przechodzą te testy, na 10 tylko 2 nadaje się na funkcyjnego taka jest rzeczywistość tej firmy.Większość nieumiana porwanie napisać notatki z interwencji czy zdarzenia.

Coś lepszego powiem ''Kate_22'' znajomy odrabiał wojsko w policji i postanowił zostać w tej instytucji. Nie zaliczył MS, psycholog stwierdził ze ma zachwianą osobowość i jest agresywny. Przebieg służby wzorowy jako funkcyjnego oraz nagrody i dyplomy za wzorowy przebieg służby od samego Komendanta Policji. Przetem się nadawał a później nie, to są kpiny nie sądzisz. A co lepsze jest teraz na 4 letnich studiach oficerskich WP i tam się nadaje, porostu to jest śmieszne co.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

Czy jest w Łomży jakaś firma, która zna się na zakładaniu solarów. Jaka jest wg. Was opłacalność takiej instalacji? I czy ktoś z Was ma już ją założoną? Jakie są Wasze opinie na ten temat?

P.S. Wesołych Świąt :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

wszystkim lomzyniakom zycze zdrowych i pogodnych swiat Bozego Narodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

/?/////////////?????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

ja polecam sklep atm w hufcu na polowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

Jasiu wesołych świąt święta są to się kłócić nie będziemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

no masakra xD WESOLYH WESOLYH MASAKRO :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

Może zabrzmi to wulgarnie ale dla mnie straż miejska jest zbiorem nierobów utrzymywanych za nasze podatki.Ich spektakularne akcje to wlepienie mandatu za złe parkowanie ewentualnie za plucie na ulicy ,tu istnieje zagrożenie porządku publicznego.
Etaty które blokuje straż miejska oraz pojazdy należy przesunąć do Policji.
Co najmniej dwa patrole więcej każdego dnia na naszych ulicach przez 24 h , a nie tylko do 16. , ponadto o wiele większy respekt do Policji.
Życzę Wesołych Świąt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

....a niech sobie może.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

yyyy tego, lodowisko nie działa ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inscenizacja służb spec. na zlecenie Tuska w celu wprowadzenia totalitaryzmu?

Pan Jankowski Andrzej z Nowogrodu zajmuje sie tym. chcesz kontakt to pisz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org