środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

MOJE ZDANIE ,MYŚLCIE CO CHCECIE.W tym pop#$@m kraju z różnych względów często jest tak że Ci tzw.dorobkiewicze zatrudniają młodych,często "zdesperowanych" ludzi którzy z braku "wyboru" lepiej płatnej pracy są zmuszeni do pracy u takich to właśnie dorobkiewiczów,gdzie pracują za 3 a pensję mają za0.5 osoby.I wkurza mnie to jak ktoś pisze że mają wysokie "napiwki",zazdrośći im???,wolałby pewnie żeby te napiwki wpadły w jego kieszeń haha(podejrzewam że ten zazdrośnik to właśnie jeden z tych dorobkiewiczów).A dzięki sytuacji na rynku pracy w kraju mają pole do popisu -bo ludzie przecież muszą z czegoś żyć i ONi to wiedzą więc wykorzystują to w każdy możliwy i korzystny dla siebie sposób.
Co do wielmożnych pracodawców wyzyskiwaczy w pier$#@ wasze zdanie na temat mojej skromnej al;e prawdziwej wypowiedzi.ŻEGNAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

Czy ktoś zna numer telefonu do salonu fryzjerskiego ( męskiego ) na przeciw katedry ul. Dworna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

Games Point tam kupisz gry Gosciu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

jak wchodzisz do komisu i zaczynasz rozmowe to kazdy jest solidny:)

do momontu zapłaty oczywiście :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

http://tinyurl.com/informator

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

U mnie na viscie było tak samo. Laptop pokazywał że sygnał jest wręcz idealny a co do czego to neta tak czy siak nie było. Co jest nie tak nie mam pojecia. Dzis mi neta ist zakładają bo vectra to gówienko. Napisze jak mi administrator wytłumaczy co mogło byc nie tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

ok dzieki i czekam na podpowieć

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

Przejściówka ma układ, który konwertuje sygnały SATA na IDE tak, że kontroler dysków na płycie głownej widzi dysk SATA taj, jakby to był dysk IDE ... proponuję np coś takiego ... http://www.allegro.pl/item849983603_super_kowerter_ide_sata_sata_ide_w_jednym.html ... to tylko przykład, nie chce mi się szukać innych aukcji ...

@trackone
"Na przejsciowke mozesz podlaczyc, ale dysk nie bedzie widziany w BIOSie. pierwszy dysk, systemowy, musi byc na IDE. drugi moze byc juz SATA ... tak będzie, jeśli zastosujesz przejściówkę np taką, jak ta ... http://forum.pclab.pl/t255489.html ... lub podobna, przy dobrej przejściówce (konwerterze) kontroler na płycie głównej nie zauważy różnicy a dysk prawdopodobnie będzie pracował zauważalnie szybciej niż dysk IDE.

Grzechy wobec Boga możliwe są do zmazania, grzechy wobec kościoła nigdy
Czasem mnie Diabeł kusi bym uwierzył w boga


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

czesc snietana !!! ja tesz ci rzycze zdrowia szczenscia pomaranczy nieh ci jajko nago tanczy :)))

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą świąteczną iluminację miejską. Aby zagłosować na Łomżę wystarczy kliknąć w link:
http://swiecsie.gazeta.pl/swiecsie/1,103666,7374998,Podlaskie.html i wybrać Łomżę :)

Trzymamy kciuki

PS Jest także konkurs dla wszystkich zainteresowanych - wystarczy przesłać zdjęcie Mamy dla Was super nagrody!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

oj jasiu zaczynasz sie tłumaczyć ale to dobry znak w końcu lepiej się poczujesz "w końcu" dasz może jakiś konkret na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

wzajemnie podrubko :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

nadejdzie taki dzień jasiu

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

heheh Anty BLM dobre powiec mi kolego z jakiej ty ulicy jestes

Z ulicy Obrońców Monte Cassino. A tak w ogóle to Reprezentuje Biedę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

w hurtowni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

http://tnttorrent.info/index.php



utorrent



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

nudne, nawet nie smieszne i nie denerwujace, takie na sile, ktos mysli, ze jest fajny na sile, ale jest przykry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bez Millera dużo lodów nie ukręcą

szok, jednak te forum nie zeszlo calkowicie na psy.. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org