wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile można czekać na mieszkanie komunalne?

No chyba ,że je przy okazji uszkodzicie.(oczy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile można czekać na mieszkanie komunalne?

.....

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile można czekać na mieszkanie komunalne?

Witam! Czytałam wątek .... i aż się ZAREJESTROWAŁAM!
Jestem z Łomży ... Studiuję w Warszawie .. Znam salon z Warszawy LAWANAILS lawanails.pl
Nie robiłam tam rzęs, ale "PAZURKI" (swoją drogą DZIEŁO SZTUKI :-) ) i dlatego może czytając to, nie wytrzymałam i założyłam konto!
Mogę potrwierdzić, że na zdjęciach jest twarz właścicielki SALONU z WARSZAWY. Paznokcie robiłam tam przed wakacjami, a zdjęcia (te same) byly już wtedy na ich stronie www. Salon wybrałam z NET-u więc dobrze przewertowałam ICH stronę :-)
Pani z LONG HAIR pisze
"A to dobre Ty przedłużasz rzęsy a na zdjęciu twoja twarz? hahaha co jeszcze wymyślisz? To jak to jest możliwe? Sama sobie przedłużasz rzęsy? " Kiedy byłam w salonie, w tym samym czasie pracowały tam 2 panie. Logiczne wydaje się, że jedna drugiej robi rzęsy ... A nie właścicielka SALONU z WARSZAWY wybiera się do konkurencji ... do Łomży...

Kobieto (Kobiety?) z LONG HAIR, o rany PRZEPRASZAM Ci przez gardło nie może się przedostać ... WSTYD i to jaki ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile można czekać na mieszkanie komunalne?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile można czekać na mieszkanie komunalne?

A może bułka leżała tam i jej się smutno zrobiło i dlatego napisała na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile można czekać na mieszkanie komunalne?

Na koniec tylko dodam, że prawa osoby kupującej w komisie są niewspółmiernie większe niż przy kupnie od osoby fizycznej. Mamy tu do czynienia z pełnymi prawami konsumenta, z rękojmią włącznie. Jeśli kogoś problem interesuje - mogę napisać więcej gdyż sam miałem 4 lata temu podobny przypadek, które zakończył się zwróceniem auta do komisu i zwrotem pieniędzy w 100%

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile można czekać na mieszkanie komunalne?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile można czekać na mieszkanie komunalne?

sasiedzi mieli ,pare lat jezdzili i raczej nie widzialem zeby mieli z nim problemy .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile można czekać na mieszkanie komunalne?

a nie lepszym wyjsciem byloby zkupienie jakiej niedrogiej karty pci z wejsciem na sata? wtedy i dysk bylby bootowalny i pelne wykorzystanie transferu i w zaleznosci od karty jakiegos raida udaloby sie postawic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile można czekać na mieszkanie komunalne?

na pochybel go!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile można czekać na mieszkanie komunalne?

http://www.stokrotka.pl/?module=Default&action=ContentController§ionId=435&articleId=580&parentId=398

Ban na google to straszliwa rzecz jak widać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile można czekać na mieszkanie komunalne?

heheh Anty BLM dobre powiec mi kolego z jakiej ty ulicy jestes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile można czekać na mieszkanie komunalne?

Sa przeciez dzieciaki ktore jeszcze nie ogladaly dlatego puszczaja co roku a komedia jest fajna, rodzinna itd dlatego.. komu to przeszkadza :) niech leci, kto chce oglada, kto chce nie oglada ;P Wesolych Swiat ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile można czekać na mieszkanie komunalne?

ale Ty madzius jestes piznięta !

Swoja drogą swięta bez kevina to nie swieta

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org