środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

W każdym cywilizowanym mieście używa się poza odśnieżaniem również środków typu piasek czy piasek z innymi środkami, Kiedy w Łomży na to wpadną, czy jak Prezydent wyjedzie swoim autem ?. A może śnieg na poboczach jest w jakimś celu zbierany , np. żeby podrożyć koszta tylko przez wywóz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

w Piątnicy jest posypane elegancko. droga czarna i bez lodu. a w łomży tragedia. ul zawadzka to juz porażka. wiec panowie drogowcy przejedzcie się do Piątnicy i na wylot na białystok i popatrzcie że jednak można zrobić porzadek na drodze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

mnie to denerwuje jak ktos na kogos wskoczy, za byle ch...j, sie podniecacie takimi tematami jakby to nie wiem co to bylo, pisze jedna osoba, a zaraz z zazdrosci piszecie, ze ktos jest frajer,ze zle to wyglada, zrobicie to sami;)....................... to taki to taki, chlopaki nie maja kasy i tak robia, zamknac sie... bo jestescie zalosni, juz sie dowiedzielismy ile biora za samochod i nie widze trzeby rozkminiac dalej nad tym tematem

a problemy czy beda mieli...nie mam zielonego pojecia sie okaze i czy zaplaciles 200 to tez nie wiem, widocznie to od samochodu zalezy,


:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

jacentypodpiety czytaj troche auto specjalista ogladal pozniej jak mi zaczelo szwankowac pozatym wiesz jak mowil ze wrocil nim na kolach z niemiec sam to chyba kur.... zauwazyl ze mu plyn bierze bo zrobil wiecej niz 700 km mi po 700 wydmuchalo 2 litry. pozatym jak miał sprawdzic ze nie bite jasli nie wiesz sa takie mierniki grubosci lakieru niestety ja w dniu kupna nie mialem mozliwosci pozyczenia a samochod jak pisalem nie byl 100 zl tanszy ale sporo drozszy wiec poraz kolejny widzac ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

Przynajmniej nikt nie powie że mamy nierówne drogi, sie jeździ jak po stole.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

Aha, jak z mózgiem, to już nie dla mnie :)
Myślałem, że nogi wystarczą :)

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

PO ZA TYM TEN TEMAT NIE JEST DLA SPOROW TYLKO PO TO BY OSTRZEC INNYCH I POWIEM JESZCZE RAZ TO NIE JEST UCZCIWY SPRZEDAWCA TYLKO TYPOWY NACIAGACZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

nie kupujcie w komisach i tyle. nikt w komisie nie sprzeda ci dobrego auta bo te dobre to sprzedają znajomemu, koledze, koleżance itp itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

Siema ! Drodzy koledzy i koleżanki pisze z zapytaniem czy jutro w niedziele handlową są pootwierane sklepy motoryzacyjne ktoś się może orientuje . Dokładniej chodzi mi o szczelinomierz gdzie moge jutro kupić bo jest bardzo potrzebny na jutro . Pozdro !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

Popieram,jednak sądzę,że będę w tym odosobniona...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

ja mam całą felge od Bizona "18" ze złotym wentylem ;) chcesz ?;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

Ożarki 502 547 045

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

sikorskiego od zawadzkiej do ronda lutosławskiego - lodowisko. mozna na łyżwach śmigać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

Szkoła pod. nr2. Poniedziałek - środa od 19 . MMA Karate itd..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

Ludzie ku*wa lewy pas służy do wyprzedzania. Jak macie zamiar zapierda*ać lewym pasem 20km/h to zjedźcie na prawy albo niech was ch*j strzeli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

pod klubami prowadzony jest test zawodnikow czesto solowki (4 na jednego)i takie tam mysle ze jak bedzie stalo kilka osob to woz sie przy nich a napewno wzbudzisz zainteresowanie potencjalnych trenerow ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

mi sie cos obiło o uszy ze juz działa lodowisko czy to prawda ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

a co ma piernik do wiatraka,to nie jest konkurs ortograficzny .to ze dziewczyna zrobiła byka to nie jest wielke halo a ciekawi mnie ile tobie zajeło szukanie słowa bójka w słowniku polonisto

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

hm ciekawe popatrzcie jaka to sprawiedliwość:

nawet ostatnio Czeczeni

:usiłowanie nielegalnego przekroczenia granicy , nielegalne przekroczenie granicy i nielegalny pobyt na terytorium Polski 38 osób narodowości czeczeńskiej, blokowanie ruchu pociagów, narażenie na straty przewożnika z powodu przestoju pociagu , przejazdu bez biletów - zero reakcji odstapienie od karania . A tutaj na forum trochę bardzo emocjonalnych wypowiedzi i to sprowokowanych przez czeczenów i juz mamy prokuratora na karku. To jest wolnośc prawa do swobodnej wypowiedzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

Dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 2012 rok - ponad 500 000 złotych premi rozdano u Prezydenta Komorowskiego

ooopppps jasiu sie wkur....il
moze sie wkoncu powiesi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org