wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

To było żałosne ze strony organizatorów tej promocji!!!
I zastanawiam się tylko czy nie wiedzą co to jest wyprzedaż,
czy raczej uważają ludzi za idiotów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

To podaj link, jak ktoś wejdzie to na własną odpowiedzialność.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Chyba wszyscy mają już odruch zwrotny...czegóż to ci Islamscy Mudżahedini nie wyprawiają z ruskami,polakami i sam Bóg wie z kim jeszcze.
Tylko dlaczego to Czeczeni siedzą na wygnaniu a nie ruski czy inni,których ci rzekomo tak mordują,grabią,gwałcą i napadają???
Wojna niesie ze sobą wiele zła,ale czy to Czeczeni na Rosję napadli???
Zakładacie bzdurne fora aby opluwać ludzi,których miejsca nikt z nas nie chciałby podzielić ani zamienić na własne.
Jeśli ktoś w tym kraju popełnia przestępstwo podlega polskiemu prawu,więc jak ktoś ma problem może pójść z tym na policje czy do sądu a nie wymyślać niestworzone rzeczy i opowieści o rzekomej przestępczości czeczeńskiej,gdy w tym samym czasie ani na policji ani w sądzie nie toczy się żadne postępowanie przeciwko tym"przestępcom" i "bandytom",za to cała Polska miała "przyjemność"usłyszeć i przeczytać o rasistach i ksenofobach z Łomży.
""Mądrość wszędzie ma daleko, głupota wszędzie ma blisko; mądrość - tylko czasem dociera, głupota - zawsze.""-Władysław Grzeszczyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

http://www.youtube.com/watch?v=j1kQyeEwcfI

http://www.youtube.com/watch?v=JSUqNqjonv0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=VyBEfeOyZBI&feature=related



Realista....pooglądaj sobie a później urągaj jeśli Twoje sumienie Ci na to pozwoli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

realista...
"Zasiłki rozdawane na lewo i prawo rodzą patologię.""
O tą patologię,czyli o jej zwiększenie w narodzie polskim właśnie odbywa się tu walka.
Nikt nie walczy tu o rynek pracy ale właśnie o uzyskanie prawa do tej "patologii"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

realista ...masz rację,jakby mieli pracę to by tam nie stali...ale tu znów wróciliśmy do ustawodawcy,który przyjął uchodźców a nie stworzył odpowiednich programów,które prowadziłyby do ich zatrudnienia,chociażby przy pracach interwencyjnych o czym pisałyśmy już z "Viverą"....dać im łopaty niech odśnieżają,miotły niech zamiatają...cokolwiek,aby tylko mieli zajęcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

poważnie? w 1943 r. w Polsce była wojna? Możesz mi wskazać walczące armie? Jakiś front? Może znasz jakieś bitwy pancerne, albo powietrzne? Chętnie bym o tym poczytał. Wiem natomiast, że w 1943 r. nasz kraj był pod okupacją tak jak Czeczenia teraz. Czy Polacy nie mordowali tak jak Czeczeni, nie wiem, nie było wtedy telefonów komórkowych. Wiem tylko, że Niemcy byli wobec Polaków okrutni i śmiem twierdzić, że Polacy niebyli im dłużni. Tak jak Rosjanie postępują z Czeczenami, tak Czeczeni z nimi. Każda wojna jest brudna. Nie idealizuj Polaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

ktoś 15 zgadzam sie z tobą w 100 %

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

czekist no jest wolnosc slowa, wiec czemu masz problem z tym, ze wyrazam swoje zdanie? Ma prawo mi sie cos nie podobac? Ma... tak samo jak wam... Cale forum jest juz zaspamowane tematami o Czeczenach, ale nie mozna wyrazic swojego niezadowolenia z tego powodu?
I nie zalezy mi, zeby ludzie sie "nie dowiedzieli prawdy", poza tym pamietaj powiedzenie "prawda jest jak d...a, kazdy ma wlasna".
Problem dla mnie jest w tym, ze po pierwsze polowa informacji w postach to wyssane z palca fantazje, niesprawdzone i nie majace pokrycia w rzeczywistosci. No daruj, ale jak ktos pisze np. ze kazdy Czeczen dostaje miesiecznie 2,5 tys. zl na glowe i jeszcze chce te rewelacje wysylac do TVN'u, to jest zwyczajnie smieszne, a ludzie mu przytakuja, ze to prawda...
Po drugie, nie podoba mi sie glownie zasmiecanie forum i czytanie debilnych postow non stop, nie mam nic przeciwko, jesli ktos pisze z sensem i konkretnie, wkurzaja mnie glownie debilne dodatki do tych tematow i smietnik jaki sie tu stworzyl. Netykieta - niektorzy powinni sie koniecznie zapoznac z tym pojeciem...
Po trzecie nie podoba mi sie jak dzieki tej calej nagonce pisze sie teraz o Lomzy w ogolnopolskich mediach.

Mi nie podoba sie nagonka na Czeczenow jako ludzi ogolem, bo poznalem paru z nich, niektorzy to spokojni i dobrzy ludzie. Nie twierdzilem nigdzie, ze taka ilosc uchodzcow, w tak malym miescie + sposob "pomocy" dla nich, nie rodzi problemow. Tylko jeszcze raz napisze, wedlug mnie winne sa fatalne rozwiazania. A rozwiazania stworzyl nasz rzad, nie Czeczeni. Czesc postow jest wynikiem zwyklej zawisci i zazdrosci niestety i to widac na kilometr. Niektorzy maja jakis wyklarowany poglad na ta sprawe i wiedza o co walcza, tylko ze kiedy podczepiaja sie pod to idioci, szukajacy tylko dymu, to wychodzi bydlo i to ma prawo mi sie nie podobac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

blondloczek1 piszesz o dyskryminacji kobiet a zaraz o obcowaniu z kobitetą co potwierdza że twoje życie erotyczne ogranicza się do ogórka ze stokrotki i twoich miejsc intymnych bo prawdziwego mężczyzny tam pewnie nie było nigdy
nazywając mnie "swołocz" ja nazywam cię starą bladzią lub kurwą jak wolisz to tyle...

Turboszyman powtrzam kompresory i pedalskie związki zostawiam tobie bo masz spory potencjał podbij do blondloczka i ukłoń się do miecza

cześć

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

na tym na bernatowicza to pilka ktora normalnie kosztuje 5 zl tam 10 kupilem rakietke za 90 zl okazalo sie ze to bubel i ze ta za 30 zl co kypilem byla lepsza od tej za 90 zglos sie najlepiej , lepiej zamowic na andro.pl :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

dla takiego dziecka najlepsza jest nauka przez zabawę, taką metodą jest np.Helen Doron. a jeżeli chodzi o native speaker'a to nie wiem czy podejmie się pracy z małym dzieckiem i jak wogóle miałaby taka lekcja wyglądać. a angielski 5 godzin tygodniowa dla takiego dziecka to przesada, tylko się zniechęci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Ot i co.
W prosektorum ktoś chlastnął skalpelkiem kawałek. Z podmianką nie było problemu zapewne i teraz mamy to co mamy.
Znaczy mami się ludzików.
A do roboty !! a nie pierdołami się zajmować !

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

realisto - Dziadek Ci nie opowiadał to może to http://www.onet.tv/w-imieniu-polski-ludowej,5566248,10,klip.html#



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Witam.
W jakie dni jest giełda w Mariampolu ewentualnie w Kownie. A tak w ogóle to gdzie lepiej się wybrać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

I niech chłopak zarabia kase uczciwie:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Chyba takie najlepsze metody dla dziecka jak np. Helen Doron są w EDUCO... Moim zdaniem najlepiej takie dziecko uczyc poprzez zabawe, gry i różne książeczki anglojęzyczne i z czasem podnosic poziom nauki dziecka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

realista ...zmień se nick albo dłużej zastanawiaj się co piszesz:)))
"""IwaSara - a co sądzisz o tym, żeby kobietom zakazać wiązania się z wybranym przez nią mężczyzną - skoro twierdzisz, że faceci biją to może lepiej, żeby kobieta musiała wiązać się z facetem wybranym przez jej ojca albo przez jakąś specjalną komisję?

Ja uważam, że kobieta ma prawo wiązać się z sadystą i ma prawo dostać plaskacza od tego faceta. Jest wolną istotą i ma prawo decedować o sobie - czy chce być z łagodnym, czy z agresywnym. To jej życie."""
Uważasz,że jak ojciec czy jakaś komisja nie wybiorą kobiecie męża tylko dokona tego wyboru sama,to ktoś ma prawo ją bić czy poniżać???
Co Ty bredzisz???
A Tobie kto żonę wybrał(o ile ją masz),bo myślę,że powinna Ci przylać za wybór,którego dokonałeś abyś poczuł się w pełni wartościowym i docenianym człowiekiem...
Ja uważam,że 99% kobiet,które trafiły na tyranów dokonały takiego wyboru,bo ich partnerzy skrzętnie ukrywali swoje tendencje do tyranii,bicia i poniżania...Gdyby kobiety wiedziały w dniu,w którym poznają swojego przyszłego partnera,że zrobi im z życia piekło to na pewno by się z nimi nie wiązały,nie rodziły im dzieci a omijały szerokim kołem i przestrzegały inne przed kontaktem ze zwyrodnialcami.
Jeśli pytasz o:"kura domowa , IwaSara - a jak się ustosunkujecie do sytuacji w pewnej znanej redakcji:"",to już ci odpowiadam...Czasami człowiek jest bardziej zadowolony widząc,że robi dobrą robotę i przy tym pomaga innym,że różnica w wynagrodzeniu nie czyni żadnej różnicy.Po drugie,jeśli ktoś robi coś co lubi i z czego ma satysfakcje,nie upominając się o podwyżkę to znaczy,że to akceptuje i z tym mu dobrze.
Czy w tej redakcji ktoś strajkował???
Kobiety widać uznały,że trzeba dać szansę słabszym i im pomóc a nie pobić czy wyzwać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Oddałem głos. Teraz jest 2035.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Również oddałam swój głos;) Jest już 2075

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

ale beka.))))
Smród na cało Polskę albo i lepiej.))

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Pierwszy zespół - Mad Bee - bardzo dobry. Blues rock, do tego covery Claptona i Hendrixa. Syndrom Li p. Liliany - muzycznie bdb, taki bardziej pop rock w stylu lat osiemdziesiątych, ale wokalnie cieniutko. Na sali jakieś 25 osób, ale nic dziwnego, bo reklamy koncertu praktycznie nie było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

realista mój przykład był do dyskryminacji a nie do przemocy. To tak na marginesie.
Najczęściej to jak się ludzie poznaj to chcą się pokazać jak z najlepszej strony. Takie kwiatki to wychodzą NAJCZĘŚCIEJ po ślubie. Jak kupujesz jajka to w nie nie wejdziesz i nie zobaczysz czy są nie zepsute.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Zagłosowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

ja nie przygarne mam juz psa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

handluje uzywanymi skorami, klasyczne, motocyklowe, spodnie itp... gg 376702

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

do FarisHaroun - mieso dwa rodzaje drobiowe i wolowe, mozna mylic z baranina ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

zaskoczmy zimę i drogowców wysypmy wszyscy przez okna po 1kg soli :P haha :D

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

a w srode maialem miec MS;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Kto by się tam księdzem przejmował.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

2230 a jednak da się. W jeden dzień 15% wszystkich głosów, a głosowanie jest od jakiegoś już czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Zaczne od bezmózga który nie odróżnia Rasizmu od Faszyzmu... to co ty mozesz wiedziec o czeczenach Czeczenie... pewnie zaszyty siedzisz w domu przed kompem i nie wiesz co sie w lomzy dzieje... i pozdro dla ziomka który zalozyl profil hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

ok my po 1kg ale to i tak nic nie pomoże bo TURBODYMOMEN nas zawstydzi i wysypie 1,5kg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Gdzie w łomży znajde tani płyn do chłodnicy tak z 5 l.
Cieknie mi z węza prowadzącego i będzie trzeba wymienić co za tym idzie zmienic plyn .
I czy w ogóle ktos wie co wstawic zamiast tego węzyka lub gdzie takowy nabyć :P

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

arie popieram w 100%!! pracuje w takim miejscu ze mam do czynienia na co dzień z obcokrajowcami i przyznam ze nic do nich nie mam.....jeszcze sie nie zdarzyło zeby ktorys z nich zachowal sie chamsko lub niekulturalnie..nie to co przecietny Polaczek, ktory nawet dzień dobry nie umie powiedziec!! żal.....:/ bo zanim sie kogos skrytykuje to najlepiej najpierw sobie zrobic krotki rachunek sumienia ale niestety wielu ludziom brakuje takiego "cywilizowanego" zachowania;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Chińczycy mogą wprowadzić nam komunizm i karę śmierci

http://www.tvn24.pl/12691,1623570,0,1,szesc-razy-smierc-za-smierc,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Kokosz popieram Ciebie w 100 procentach

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

śnieg z deszczem spanie w środę i zaskoczy wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczeństwo zarodków ponad wszystko inne....oto Polski ciemnogród

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org