niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
debata nt „Więcej pracy”

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debata nt „Więcej pracy”

ja na bp dostalem razem z karta kupon bonusowy,musisz go miec i na odwrocie jest kod

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debata nt „Więcej pracy”

mysle ,ze ceny mam ok,w porównaniu do innych zakładów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debata nt „Więcej pracy”

hmmm myślałem że dla Was wszyscy obcokrajowcy (po za Amerykanami, Anglikami, Francuzami i Hiszpanami) to Czeczeni...Ale patrze dopatrzyliście się różnicy między ruskimi a Czeczenami...No realista brawo:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debata nt „Więcej pracy”

Tyle, że póki co mordercy z Czeczenii dostają nagrodę w postaci wysokich zasiłków - nie da się zweryfikować historyjek które oni podają urzędnikom.

Zastanawia mnie czy postawa multi-kulti wynika z nieświadomości, czy po prostu z głupoty. Jesteś świadoma, że na zachodzie muzułmańscy imigranci to bardzo poważny problem, którego nie da się rozwiązać?
Czy naiwnie liczysz, że u nas muzułmanie nagle się zmienią, odrzucą ideologie nienawiści i będą żyć w zgodzie ze swoimi wrogami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debata nt „Więcej pracy”

Hanes sorry....myślałem że ty jesteś homoseksualistą...Bo to tylko chyba w pedalskich związkach partner toleruje dyktaturę drugiego partnera, no chyba że jest rasową ciotą....wielkie sorry Hanes .... Owszem kompresoru używam, nie wiem jak Ty ale ja w celach "dymania"/pompowania opon w samochodzie ...

w końcu ktoś mądry odpisał w tym temacie:) na myśli mam blondloczek1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debata nt „Więcej pracy”

Czemu ich się ciągle głaszcze po główce?? Chcą siedzieć prosze bardzo, niech zapier*alają do roboty, placą takie same podatki i po sprawie, a nie dostają żreć za damski h*j i jescze sie rzucają

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org