niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Janusz Nowakowski

Ale tylko z Takimi dyskusja jest ciekawa :). Pozdrawiam.

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Nowakowski

Wiadomo, w dzisiejszych czasach wszystko kosztuje. Takie imprezy jak WOŚP też. Część pokrywają sponsorzy, pozostałą fundacja. Jest to swego rodzaju "inwestycją" . Gdyby nie było imprezy zakończeniowej, ludzie nie mieliby gdzie przyjść i pewnie spędziliby niedzielę przed telewizorem, czyli: nie ruszyliby się z domu-nie wrzuciliby "grosza" do puszki. Jest to więc dobra inwestycja , która przynosi dochód. To ,że całość nie idzie na sprzęt jest sprawą oczywistą. Każda fundacja ma jakieś koszty własne, jakieś wydatki. Tylko mi zaraz nie mówcie że z "Caritas" tak nie jest. Jest tylko ,że z tą różnicą , że jest ona utrzymywana z pieniędzy kościelnych, a dokładniej z kasy ,którą rzucicie na tacę. Więc analogia pomiędzy tymi dwoma "organizacjami" zachodzi . A co się dzieje z kasą którą wrzucacie do puszek to poczytać możecie na : www.wosp.pl . Co roku publikują rozliczenie tej kasy. Jeżeli ktoś nadal wątpi niech odwiedzi wszystkie szpitale do których trafił orkiestrowy sprzęt i porozmawia z lekarzami bądź rodzicami tych dzieci których on uratował, a za pare lat gdy te dzieci będą już bardziej świadome sytuacji z ich dzieciństwa,porozmawiajcie z nimi samymi.

---------------------------------------
Jak zwykle pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Nowakowski

SxxxK: cyt: "Za dawnych dobrych czasów skończyłem 3 LO. Co dziwne dwie osoby które nie dawały sobie rady w mojej klasie przeniosły się do 1 LO i tamtą szkołę skończyły bez większych problemów".

Hahahaha. A jakie to dawne, dobre czasy były ??? Dwa, trzy lata temu ??
Kiedy ja kończyłem I LO w Łomży, to alternatywą dla słabszych, którzy nie dawali sobie rady było tylko LO w Jedwabnem. Tam to nawet małpa pewnie by zdała. Innych LO w Łomży nie było. To dopiero były "dawne, dobre czasy" !! Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Nowakowski

Dobrze że to z siebie wyżuciłeś i nie tłumisz w sobie, dobrze jest sie wygadać, to pomaga żyć ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Nowakowski

crasy: to w takim przypadku mogli grzebać coś w centralce na Twojej ulicy, ja miałem już 3 razy kontrolę linii jak zgłaszałem i tylko raz ich widziałem i to właśnie na korytarzu...

nie świadczy to o ich profesjonaliźmie, gdyż wg. mnie powinni sprawdzić linię od modemu neo do centrali.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org