poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brak lekow na raka

nooo masakra ja mam dopiero 15 i szukam juz długo ale jestem wytrwały he kurcze zebym był starszy to bym juz cos mial

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

jestem w czołófce a nafet na pierfszym miejscó :))) czójem siem zarzczycony

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

O ktorej bedzie doda w elku? macie jakies blizsze informacje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

bo jasia mama po glowie slownikiem ortograficznym bila hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

czy spotkaliscie sie z taka sytuacja ze na waszych oczach , po przyniesieniu owych gazet ekspedientka schowala je pod lade? o co tu chodzi? pismo podziemia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

Poszukuje wysokiego bruneta widzianego dziś na mieście w pewnym sklepie na Długiej 12-13 nie byleś chyba sam. Wiek 24- 27 ,wysoki, szczupły. Pozdrawiam i napisz coś...

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

Wiecie o której będzie Kayah w Łomży??

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

chodzi o tego babochłopa? to nie wiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

kur** to ja tylko wiek sie nie zgadza ale jak sie nieogole to wyglądam na starszego a jak sie miesiąc nie gole to ze mnie taki prawdziwy zarosnięty brutal ze mnie :) ahaha hcesz to kolnij do mnie a srry jak komy nie mam bo zem wczoraj w zaroscie zgubił :( haaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

wiekszosc z was nie byla a sie wypowiada ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

Do Jeziorka jedz!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

znalazlem paszport i ksiazke jesli to Twoj zglos sie tutaj ;) byl numer telefonu ale nie moge sie dodzwonic... wiec jak nikt sie tu nie odezwie zaniose go na podany adres:)

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

no tak Jasiu Ś. masz rację jeśli jest się ze wsi nie ma lepszej miejscówy na ostrą imprezę jak tylko -REMIZA, ale jak widzisz rozmawiamy o łomżyńskich klubach, a nie miejscach gdzie odbywają się wiejskie potupaje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

Polecam dwa miejsca - sprawdzone i niezawodne:
1. Salon Kosmetyczny "DERMALOGICA" - Pani Kingi Archackiej...elegancko, profesjonalnie, a przede wszystkim fachowo...zawsze cudowny nastrój...po 30 min jestes znowu sobą ;)
2. ANAMEDICA - nowy salon SPA - na ul. Jatkowej /równoległa do Rządowej i do Dlugiej/ - po pierwszej wizycie byłam już pod dużym wrażeniem, ze u nas powstało takie miejsce...elegancko...nastrojowo....100% zdrowego relaksu...super specjaliści...
ZDECYDOWANIE POLACAM TE MIEJSCA... - sama korzystam regularnie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

turbonetka a zaliczyłaś MS?? Bo duzo ludzi to pisze "Rozmowa z psychologiem odbyła się w miłej atmosferze. Rozmawiało się bardzo przyjemnie ale i tak nie zadałem/am"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak lekow na raka

nie przesadzaj, ludcka rzecz się zapomnieć, wielki kliencie wszechczasów :)



Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org