poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kołakowski na Prezydenta

freeway mówisz tak jakby to w innych łomżyńskich "klubach" nigdy nikt nieoberwał a wszyscy mają dowody ,Amnesia maxx jest nowym klubem ciągle walczy o gusta klubowiczów dlatego próbuje różnych rzeczy by ludzi przyciągnąć ,i mogę cię zapewnić że dowody są sprawdzane a bespieczeństwo klubowiczy jest na pierwszym miejscu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

Komu potrzebna koperta to potrzebna rozumiem. Napewno ułatwia zycie osobom niepełnosprawnym i jestem jak najbardziej za. Ale ...
U mnie na podworku (pod blokiem) na bardzo małym parkingu sa 4 koperty !! 1 osoba jest naprawde niepelnosprawna, ma nalepke na szybkie jak najbardziej sie jej nalezy ale pozostałe 3 to juz przesadzaja. Jeden facet ma niedosłyszacego syna (ktory jest na studiach poza domem 95% dni w roku) pozostali dwaj chyba im pozazdroscili bo to zdrowi faceci i nie wiem dlaczego maja koperty. Dodam tylko ze 3-ej ostatni nie maja zadnej nalepki na samochodzie !! A przy dwoch kopertach nie ma nawet znaku !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

Do SN4P
Muszą czy nie muszą to tylko kwestia dobrej woli i zrozumienia innych.
Popatrz na innych osiedlach i znajdz miejsce dla niepełnosprawnych z samym znakiem bez koperty.
Ja nie znalazłem.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

marczyk a widziales koperte bez znaku na ktorej parkuje czlowiek bez nalepki na samochodzie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

allegro cie ratuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

Kto co lubi heh mi podoba sie w amnesi maxx ale lokal dopiero sie rozkreca dobra jest yama no nie mówiac juz o jeziork hahahah :) To jest klub z klaso sped z roznych okolic heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

A nie lepiej kupić fajki i je po prostu spalić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

na mojej budowie moge dac ci 15 zl nadzorujesz czy pracownicy nie piją piwa w czasie pracy oraz chodzisz po starym rusztowaniu na wysokosci 12 metrow i sprawdzasz czy sie srubki nieodkrecily

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

w zoologicznym

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

a ja mam robote papierkowa na budowie.........
Trzepanie worków po cemencie.

heheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

kurcze ale wy jestescie dziwni ludzie poprostu szukają pracy bo nie chce siedziec w domu i sie obijac i skonczyc jak wy;/ nie macie nic mądrego do poiedzenia to nie mówcie nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

co za glupie podejscie i podziały na mechanikow, dobry mechanik naprawi kazdy samochod.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

gdybyscie naprawde pracowali nie mielibyscie czasu na pisanie głupot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

Witam!
Mam do was sprawe,niedługo moja mama idzie na wesele i chciałbym jej zaoszczędzić szukania sklepu w którym mogłaby kupić jakąś kreacje na wesele,mama ma 50 lat,więc jeśli byście mogli to podrzućcie tutaj parę adresów sklepów
z sukniami itp.Liczę na wypowiedzi pań.Z góry dziękuję;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

bes sesu! po co ci mehanik jak snofu rosbijez bryke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

U mnie ci ludzie nie maja nalepek na samochodzie nie mowiac o kartach parkingowych. Samochod wyglada jak kazdy inny. I taki czlowiek ma koperte, dziwne prawda ?
Co do kopert to jest namalowana koperta (nie wozek) stoi znak pionowy ale informujacy jedynie o 1 miejscu dla inwalidow !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

ale on mi ją oddał bo miał 2 .to jak ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

sialalala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

Niestety, nie było za wielu kibiców na trasie wyścigu. Być może pogoda, być może małe zainteresowanie tym sportem, ale jak mówi Prokopyszyn - musi być trochę więcej kibiców, ale na tę sprawę narzekamy wszędzie.

A oni ogłaszali wogóle ten wyścig gdzieś? :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

Kto to jest okulista ? Taki pan co chodzi o kulach ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

jak widzieliście reklamy to było napisać temat na 4lomza. W tedy na 100% bym poszedł . . .


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

wow to reality błąd ?

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

eee Ździchu z Wągrowa oddaj mi 5 zeta zboku

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

mobilnośc pewnie na własny koszt, oto Polska właśnie:)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

jezeli nap jest ze do 21 to jak zamkna 5min przed to nic zlego sie nie stanie, bo jak wleci jakas poj baba do sklepu gdzie czynny jest on do 21 i bedzie se k*** ciuszki przymiezac albo pomidory sprawdzac to sie nie dziwie ze tak zamykaja, ludzie wstydu nie macie, bo jak pisze do 21 wiec wiadomo ze o 21 juz was tam nie powinno byc, a wiadomo ze znajda sie jakies laj*** co beda siedziec nawet dluzej! kazdy chce odpoczac i nie ma zamiaru na jakas osobe czekac bo jej sie przypomnialo ze masla nie ma w lodowce albo banana do ssania.

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

Był chyba nawet temat na 4lomza o tych wyścigach MTB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

tak, udalo mi sie wygenerowac jakis czas temu :}
milego sql injectowania

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

CZy uważacie, że firma simplex prowadzona przez ******* wykonujca instalacje elektryczne jest uczciwa itp?? Proste że nie ten kolo nie wywiązuje sie z obowiązków zaczyna 10 prac na raz i zadnej nie skończył. Jeździ po całej Polsce i kase bierze i guwniany sprzet daje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

wykonanie prac przez ta firme ma wiele do zyczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

lomzyki skurwensyny !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

dziwicie się?
jak sie zatrudnia na czarno kilku małolatów ktorzy pojecia nie maja tylko robia co im sie każe i to na odpierdziel to ja sie nie dziwie.
Szczególnie w soboty sporo małolatów pracowalo u niego w wakacje.
Ja bym go nikomu nie polecał.

A słowny jest ze niech go .........
Umawia sie z Toba na 8 a przyjezdza przed 12....
i jak tu na czas ma być elektryka zrobiona?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

mam firme czy mam szanse uzyskac kredyt na mieszkanie lub budowe domu za odp.dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

smartbook0987 ja idę tam na rozmowę w czwartek, ja zrozumiałam ze jest to praca przy telefonie.. tzn. odbieranie telefonu i odpowiadanie na pytania.
Daj znać jak Ci poszło na tej rozmowie i o co tam chodziło ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

Dobra koniec tematu. Paa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

Tak a zachowywala się jak by byla po kilku kieliszkach.

hahaha ;p;p;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

taniec przy rurze 20 za godzine w mieszkaniu prywatnym pasuje?;]

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kołakowski na Prezydenta

Mam 15 lat i chciałbym sie nauczyc gry na gitarze w łomzy.Prosze panstwa o propozycje miejsc w których mozna sie nauczyc.Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org