poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
podateczki w górkę

Jeżeli podlegasz pod Radom to jest to wielce prawdopodobne. Raczej nie ma szans aby zdążyć z całą procedurą do końca roku.
Ja miałam test sprawności fizycznej w kwietniu, a dopiero w czerwcu multiselect. No i teraz tu przeczytałam, że czekają na badania osoby które miały WZ w marcu....trochę tego czekania jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podateczki w górkę

Bardzo proszę kogos aby przybliżył mi czego spodziewać się na WZ oprócz autoprezentacji.
Wiem, że gdybym poczytała forum pewnie bym sie na to natknęła ale daje słowo, ze nie mam czasu. Jestem w trakcie sesji, jutro kolejne dwa egzaminy i ciężko mi jest poświęcić ogrom czasu na szukanie zamiast na naukę.

Z góry dziękuję wyrozumiałym osobom za ewentualna pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podateczki w górkę

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podateczki w górkę

Witam wszystkich
Otóż ponad rok temu zwróciłem sie do Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej o wytyczenie miejsca parkingowego dla osoby niepełnosprawnej. Po ok. tygodniu znak stanoł, lecz nie na długo. Następnego dnia znak przestawiono vis-à-vis tego to parkingu. Gdy udałem sie do kierownika spółdzielni na ul. Konstytucji odpowiedział mi, że znak mósiał być przestawiony ponieważ 1 z lokatorów ,a i mój sąsiad oświadczył ,że on od lat parkuje tam samochody. Nowe miejsce znaku nie spełniało wymagań jakie powinny mieć koperty czyli 5m.x3,2m. poinformowałem o tym tegoż to kierowniczka, a on na to "...to namalujemy mniejszą koperte lub w popszek..." !?!?!? Koperta w popszek, myślałem że mnie szlag trafi,a zarazem śmiać mi sie chciało. Czekałem na reakcje ŁSM cierpliwie kilka miesięcy bez rezultatu koperty jak nie było tak i nie ma. Postanowiłem napisać pismo do ŁSM na Al.Legionów co z tą nieszczęsną kopertą. W odpowiedzi na to otrzymałem informacje, że znak zostanie przeniesiony w pierwotne miejsce lecz z przesunięciem go o 1 miejsce parkingowe w prawo tak by wcześniej wspomniany lokator-sąsiad miał gdzie parkować swe auta. Przeczekałem zimę gdyż z relacji kierownika wynikało że w zime nie można przestawić znaku bo jest ziemia zmarźnięta itp...
Dokładnie po roku (w kwietniu) od 1-szej wizyty w ŁSM poszedłem zapytać czy ziemia odtajała na tyle by znak przestawiono i wymalowano kopertę.
Znak przestawiono w niedługim czasie ale jak to powiedział kierownik
"... koperty nie będą malować, bo nie muszą..."

Tyko pan kierownik nie musi sadzać dziecka na ziemi po to by wystawić lub wstawić auto z pomiędzy zaparkowanych ciasno innych samochodów po to by otworzyć drzwi w samochodzie by wsadzić lub wysadzić niepełnosprawne dziecko.

Piszcie co myślicie o decyzji "kierownika" z Administracji Osiedli Konstytucji i Górka Zawadzka, ul. Konstytucji 3 Maja 2

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podateczki w górkę

ja się o adwokata a nie o sedziego pytałam....! :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org