poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kibole.

"ja jestem tak wcięty że lewe oko ucieka mi w prawo" mes:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

madziusmadzius

Pamiętaj, że ludzie w ten sposób leczą kompleksy. Powodów takiego zachowania może być wiele. Najczęściej są to ludzie niedowartościowani, druga połowa z nich robi to nieświadomie. "Bo inni tak robią to nie będę gorszy". Wszyscy mają być tacy sami, a jeśli ktoś się wyróżnia, nie ważne w jaki sposób, to trzeba go sprowadzić na ziemię. Wyrównać do ogólnego poziomu. Co to oznacza nie będę pisał, bo się towarzystwo zapieni a połowa nie zrozumie. Co niektórzy ledwo piszą w naszym języku, także o czytanie ze zrozumieniem może być trudno. Każdy z nas jest wyjątkowy na swój sposób, lecz kiedy sami zwalniamy się z myślenia i robi to za nas ten "ogół", skutki są takie jak widać. Oczywiście w grę wchodzi również po prostu głupota :), brak wpojenia przez rodziców jakichkolwiek podstaw wychowania czy też osobiste, inne powody.
Często bywa tak, że człowiek z ofiary staje się katem. Może któryś z nich jest wyśmiewany przez ludzi ze swojego otoczenia i w taki sposób odreagowuje. Książki można by o tym pisać, a że późno jest i po piwku jestem nie będę tu więcej się rozpisywał.
Pamiętaj tylko, że jeśli ktokolwiek wytknie Ci, że jesteś w jakiś sposób inna, Ty śmiej się z nich, że wszyscy są tacy sami ;)

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Każdy, kto ma trochę wiadomości wie, że problem tkwił bardziej w złym gospodarowaniu pieniędzmi z UM, czy browaru, niż w ich braku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

a ja tam bym nie chciał takiego syfu z ulicy bzykać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

bys hociarz nie papugowal na tyle, bys z profilu usunol muj adres email



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

bo jestes glupsza niz ci sie zdaje i nie wiesz czemu te posty sa takie, jakie sa. nikt ich nie pisze, tylko zahlannosc na zdjecia powodujo rze debile klikajo na podsuwane im pod nos linki. a gdy juz klikno... padajo ofiaro swej glupoty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

czemu syf? mysle rze kobieta myje sie czensciej niz ty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

hm jeżeli jest takie zapotrzebowanie a napewno jest to czemu nie, aczkolwiek miastu śa potrzebne bardziej inne inwestycje bo na **** to reszty Polski i Europy nie dogonimy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Posty same sie nie piszą! i nie chodzi mi tylko o te powyższe.
i taka mała uwaga jasiu, nie znasz mnie wiec mnie nie obrażaj.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

ale nie kazdy ma kase na wakacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

jasiu odejdź z 4lomza
i zacznij korzystać
z nowego serwisu go lomza
o to Cię ja mistrzu
mile proszę



ranking głupot na forach
jak widac jasie żondzom :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

sarenka dzięki oby tylko dotarł do czwartku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

no nie powiedziałabym, że sie wiecej zarobi na truskawkach w Niemczech niz w USA, nie ma porównania, no moze fakt trzeba sie jakos zakrecic, bo poczatki sa wszedzie trudne, a jednak tam polak nawet majac mgr, tam jedzie i jest nikim, ale zarobki niestety sie roznia, czego w Łomży sie mozna dorobic pracujac za 1000zl miesiecznie-niczego, a tam znając język i znając ludzi można wiecej, oczywiście nie pojdziesz za biurko bez ukonczonych tam studiow, ale mozna szybciej cos mieć nawet w tych czasach, a już miesięczne utrzymanie tam i u nas powoli staje sie porównywalne, no a co do tej wizy, to fakt dostaja ludzie, chociaż moja koleżanka i tak nie dostala, ale ile ludzi odpada w trakcie odprawy w USA, teraz bardzo dużo ludzi cofają w Stanach, a już w tym wypadku to trzeba myślec, co sie mówi, a tak w ciemno do znajomych, nie znając języka to faktycznie nie warto jechac, bo czeka cie sprzątanie lub praca na budowie, no można zarobić pieniądze na tym, ale to jest ciężka praca i z czasem więcej sie zacznie wydawac na lekarzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Hmmm zaraz zaraz, zdarzyło mi się poszukać, jest coś o tym w necie np tu
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/117515,kierowcy_nie_musza_miec_przy_sobie_dowodu_oplaty_oc.html i faktycznie byłoby jak mówisz, ale nie ma nigdzie informacji kiedy to w życie wchodzi, za to jest informacja że prezydent może to zawetować;:) więc tak do końca to nie wiem czy obowiązuje:)

http://tarnowskiegory.naszemiasto.pl/wydarzenia/1002035.html
Masakra, może masz coś nowego w tej sprawie?

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Dobrze "jasiu_smietana" powiadasz ! jestem bardzo ciekawy dlaczego wszyscy zakładają że od razu jedzie tam ktoś aby pracować, nie mierzcie innych swoja miarą !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

"- Na początek zamontowanych zostanie sześć urządzeń: krzesełko do podnoszenia masy ciała, czyli popularnego "wyciskania”, ławka skośna do ćwiczeń brzucha, masażer bioder i pleców oraz rurki równoległe do ćwiczeń - wylicza Łukasz Czech z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Łomży. - Jeżeli pomysł się przyjmie i będzie cieszył się powodzeniem wśród mieszkańców, siłownia zewnętrzna sukcesywnie będzie wzbogacana o kolejne urządzenia - dodaje Czech.
Wszystko za darmo"

no to wszystkie siłownie w Łomży upadną hehe
jak myślicie: pomysł się przyjmie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Do: urodzony15maja

Jeżeli bez kart parkingowych to wezwij policję, zobaczysz jak się bedą zwijać z tych miejsc za 5 stów;))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Odstąpie sierpniowy (2010) termin w sali weselnej Amadeus nad piekarnia Okruszek.

Wszystkich zinteresowanych prosze o pisanie:
martusia_g_86(małpa)o2(kropka)pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

pomysł git,zalece przytyrać ; ]]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

mydlo-pumeks

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Zlecą sie hamy na darmowe, bedą bójki pod silownia kto komu miejsce zajoł na sprzęcie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

lubię cycki,a kiedy będą w lomzy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

pewnie o tej samej godzinie o której był Perfect w Łomży ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

a w jakim sklepie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

a dostanę jeden egzemplarz ? mówię o tej książce o mnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

http://www.youtube.com/watch?v=RdGbCk6L0ag

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

podaj jakieś namiary na siebie, najlepiej nr komórki, jestem zainteresowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

nie zarobek, poprostu zmiana sali na inną :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

koksów to raczej nie będzie bo watpię żeby były tam jakies niewiadomo ilu kilowe obciążenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

i zapomnialem napisac,ze poszukuje dobrego fotografa i aparatu.Gdzie moge kupic ich.Moze powinienem zalozyc nowy temat,aa i gdzie mamy zrobic wesele.Czekam na propozycje i sponsora



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

wow :D no najs widzialem ja ostatnio w MC :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Ja pierdole ale macie maniane....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Dzięki za podpowiedź:) mandrzejczuk, a ile dni przed ślubem Ktoś się odezwał? Tak się zastanawiam jakie mam szanse..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

Może ktoś wie, gdzie w Łomży można kupic drób ozdobny - kaczki, gęsi, różnego rodzaju kurczęta. Z góry dzięki za info!

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kibole.

do Eweliny na Dlugiej!!! mila obsluga i efekt gwarantowany!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org