wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
. Jak dramatyczna musi być sytuacji i jak duże zagrożenie wybuchem społecznym ,

Witam!
Szukam noclegu w Łomży, nie chodzi mi nawet zbytnio o wygodę, jedynie dach nad głową na 1 noc. Chodzi tu o 5 osób, pewnie 1 dwójka i 1 trójka.

Z góry dziękuję za pomoc,
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: . Jak dramatyczna musi być sytuacji i jak duże zagrożenie wybuchem społecznym ,

Interesuje mnie najwcześniejszy autobus z łomzy do wawy o której jest.
I powrotny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: . Jak dramatyczna musi być sytuacji i jak duże zagrożenie wybuchem społeczny

mistrz418-to zapewne podlaski plebs? buahahaha.

A TY JASIU_SMIETANA NIE WIESZ CZYM JEST FORUM,WIZERUNEK MASZ DEBILA,DOWODEM NA TO JEST CHOCIAŻBY TWOJA NIEDOJEBANA KSYWA...

Jade po bandzie../ahhahaha

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: . Jak dramatyczna musi być sytuacji i jak duże zagrożenie wybuchem społecznym ,

w każdym województwie jest inaczej- w Krakowie dostaliśmy skierowanie na badania przed WZ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: . Jak dramatyczna musi być sytuacji i jak duże zagrożenie wybuchem społecznym ,

Jasiu ty zamożny człowiek jesteś...
-dzienkuje :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: . Jak dramatyczna musi być sytuacji i jak duże zagrożenie wybuchem społecznym ,

daj maila to podam ci nr tel do dobrego korepetytora z fizy.Napisz tylko jaki zakres materialu ( gimnazjum, szkola srednia czy studia )

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org