wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KACZYŃSKI był wielkim patriotą

miliardy miliardami ale gdzie to wszystko się sprzedaje, sklepy zawalone są tą breją, klientów nie widać, co oni robią z tym wszyskim. Afera z konstarem ucichła, ciekawe czy dalej odświeżają?

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KACZYŃSKI był wielkim patriotą

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KACZYŃSKI był wielkim patriotą

Jakie tereny północno-wschodnie?Ja bywając w dolnośląskim na własne oczy widziałem sklepy firmowe opatrzone marką JBB.O marketach i innych żuczkach ,żabkach czy biedronkach nie wspomne...

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KACZYŃSKI był wielkim patriotą

rostackie zgadzam siem !!!

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KACZYŃSKI był wielkim patriotą

Nie dostaje nic...Amnesiamini dla mnie to sentymentalny lokal (jeszcze od starego Atomu) do którego z chęcią wracam a poza tym wyrazić swoje zdanie chyba mogę i pisać posty na temat klubu...Boli Cie to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KACZYŃSKI był wielkim patriotą

kultóralnie pytam pomószcie lódzie !!! odjołem i nadal mam 65 ;((((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KACZYŃSKI był wielkim patriotą

o co wam ludzie chodzi. czy wy na prawdę nie macie co robić? czy może już od tego słońca się we łbach poprzewracało?
albo piszecie jakieś głupoty,czepiacie się innych, a jak ktoś chce się o coś zapytać,czegoś dowiedzieć- to robicie sobie jaja.
o co wam chodzi? może rodzice w dzieciństwie poprzybijali wam zabawki do podłogi i od tego coś wam na dekiel padło.?
zanim coś napiszecie to się zastanówcie,bo przez takie głupie żarty możecie naprawdę komuś sprawić przykrość.
a jak nie umiecie sobie ze sobą poradzić to do szpitala na parter.

pozdro dla madziusmadzius. olej ich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KACZYŃSKI był wielkim patriotą

a ja na 7 pientrze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KACZYŃSKI był wielkim patriotą

kiedys mieszkalem na usmym pientze ale strasznie dlógo lecialem jak hcialem se wyskoczyc np na pifko

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KACZYŃSKI był wielkim patriotą

A jak drut działa??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KACZYŃSKI był wielkim patriotą

Jak gadugadu;]

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KACZYŃSKI był wielkim patriotą

zip zip nie orginalne to nie wiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org