poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Typowy PiS

ja spaliłam swoją :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

Dziwne że poczuła to przez szybę, bo tak jest zazwyczaj na poczcie, chyba że kulfona wsadzała specjalnie żeby poniuchać w ten mały otworek w szybie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

Jak widać głupota i wielkie mniemanie o sobie i swojej osobowości oraz kulturze osobistej mają nieliczni, lecz szkoda że tylko na forum, bo tu nie czuć tego smrodu. Pozdrawiam panie z poczty i ludzi kulturalnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

Na Zjeździe salon drzewny Gerłowski, Na Nowogrodzkiej jadąc od miasta po prawej stronie przed byłą komendą wypożyczalnia narzędzi u państwa Wiśniewskich, do tego trzeba ok. 3 sztuki papieru, 1 sztuka wychodzi ok. 30zł to masz ok. 80zł-90zł komplet, a cykliniarka w granicach 140zł za dobę, więc jeśli masz taki metraż że papier wykorzystasz i sam to zrobisz to ok., do tego same rogi jeszcze musisz czymś zrobić, więc powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

A dlaczego amnessiamini zakładasz post i robisz błędy ? - patrz "pracójące".Moja znajoma mówi,że Ty tak masz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

bez sęsu ... ja zafsze kopóje na allegro.pl po co pszeplacac w lomzy???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

SiemKa ;]

czy wie ktos z was cos o imprezie w MaXXie na ktora niby maja wpuszczac ponizej 16 :>
bede wdzieczny za jakiekolwiek info ;]]]]

PoZdRo ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

a jeśli pies ma katar?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

bez sęsu.. pszeciesz w lato siem baby poco a pjes morze miec katar w zime no hyba rze ma alergie ale tu jusz inna bajka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

....nie podoba to... zjadłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

Może jest dziwny,ale Ty nieodpowiedzialny pisząc takie teksty na publicznym forum.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

A prawda. Odbędzie się Gościniec Łomżyński. Cała impreza zaczyna się o godzinie 15. Koncerty od godziny 18. Wystąpią kolejno: Zayazd, Formacja Nieżywych Schabuff, Kayah. Koniec całej imprezy o 23.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

karol89- Martin Rowse ;>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

który jasiu jest "prawdziwy"? ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

pewnie cos przeskrobal, albo odbil dziewczyne.... ehhh :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

Orientuje się ktoś może ile jedzie PKS z Łomży do Wa-wy na Dworzec Stadion? Ile kosztuje bilet?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

oplaca sie oplaca ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

pisanie postóf to moje chobbi :))) to mamy czarninke ;)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

wszystkie ogrodnicze koło białego kościoła też.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

170 mln?to puł mojei pensi tygodniowej :)))

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

tam jest niezły burdel .Jezeli chcesz sie uczyc idz do innego LO a jezeli chcesz miec co wspominac to 4 lo jest w sam raz:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

trohe minie zanim wszyscy sie zorjentujo. mam tylko nadzieje rze jest mondrzejszy o de mnie. pszyda sie taka osoba na tym forum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

Mam 14 lat i poszukuję pracy na wakacje. Interesuje mnie roznoszenie ulotek lub coś w tym stylu. Jeśli ktos miał by jakąś ofertę pracy proszę o kontakt pod adresem : mala_koza95@wp.pl

Wie może ktos z was gdzie mozna zapisać sie na roznoszenie ulotek lub gdzie potrzebuja kogoś takiego. Z góry dziękuję za pomoc. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Typowy PiS

Szczyt wszystkiego ;];]

Haha.. zeby chlopaka w necie szukac. buhaha :P:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org