niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

FIN znasz mnie? NIE ZNASZ NIE OCENIAJ


brasil kto co lubi:) Łzy nie moje klimaty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

Na pewno by się coś znalazło. Idź np. do Marzenia, może będą mieli, a jak nie to może daliby rade sprowadzić. Ewentualnie w innych kwiaciarniach. Kiedyś widziałem takie płatki róż, ale sztuczne w Ikei w Warszawie. ;)
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

no bierz play fresz ;d wedlug mnie najlepsza oferta ;d tylko niebierz heji [heyah] ;d dla mnie to gowno jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

Ja mam jeszcze takie ze ślubu xD Nie używane :) A dostałam je za darmo przy zakupie wiązanek ślubnych itp w kwiaciarnii Jula - tej w Kauflandzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

Ja mam z Playa to najlepsza siec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

gdzie mozna wypozyczyc cyklinarke i jaka była by cena ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

o święta panienko i co my tera zrobiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

MR.Y nie wymagaj na tym forum zbyt wysokiego poziomu inteligencji...

Łomżanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

http://www.moja-ostroleka.pl/gigantyczny-pozar-zakladow-miesnych-jbb-w-lysych,1246292006,3.html

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

w amnezji to nawet gorzał chrzczony

do szklanki się leje troszku wody i potem uzupełnia piwskiem, a jak widać żeś pijany to wcale wychu,jajom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

Karol 89 jesteś z jakiej miejscowości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

Jutro mam PZP, miał to ktoś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

Czego ode mnie chcesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

Nie tylko potem,przedtem też śmierdzi!Myjcie się dziewczyny.Nie znacie dnia ani godziny.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

Bądź poważny i uwierz,że jeżeli praca dla nastolatków to nie koniecznie taka ,która od razu przychodzi na myśl wszystkim zboczeńcom ;]

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

"Wymień mi chociaż jeden klub w Łomży,który zrzesza więcej ludzi niż ŁKS (chodzi o liczbę zawodników i KIBICÓW)."

widzisz, mało jest ten sport ekonomiczny skoro musi latać 11 po boisku, a drugie tyle kopaczy musi grzać ławę, też za pieniądze. I w sumie nie w tym problem, problem w tym, że każdą firmę można zatopić jeśli się nią źle kieruje, tym bardziej że prezesi ciągle myślą że będą dostawać wieczne zapomogi...

A wiesz czemu kibiców ma najwięcej? Bo kibicowanie polega na siedzeniu przed TV z piwem, tudzież siedzenie na krzesełku (też przy piwie).

Wiesz może również czemu inne kluby nie maja tylu kibiców? Bo się o nich nie mówi! A czemu się o nich nie mówi? Bo nie mają kasy na przygotowanie zawodników tak aby mogli wygrywać. ŁKS dostał swoją szansę i wszystko totalnie jakby to ładnie rzec "skopał".

ŁKS może być Twoją miłością, ale gdybyś naprawdę kochał ten klub to też byłbyś za jego zburzeniem i powstaniem nowej "firmy" z ludźmi, którzy poświeciliby się aby zbudować coś od nowa.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nami RZĄDZĄ MARSJANIE?

Racjonalny argument to taki ze dobrego klubu nie trzeba na siłe lansowac i to przez jakiegos didżeja od zmieniania cd-ków, a jezlei juz sie taki klub chce lansowac to menager by mógł wykupic miejsce reklamowe na głównej stronie, a nie zasmiecac forum takimi reklamówkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org