wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dla mnie, wspomnienia reżimu z lat 2006-2007 to okres hańby i beznadziei

Z kobietami to jak z dzieckiem... Nie skarcisz to później płacisz podwójną cene...
Trzeba być zawsze tym słodkim skurwysynem...



Jak trzeba będzie to cała Polska stanie murem za swoim PREMIEREM Donaldem Tuskiem. Na nic szczucie i ujadanie PiSu...Wasze miejsce na śmietniku historii...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mnie, wspomnienia reżimu z lat 2006-2007 to okres hańby i beznadziei

mam zamiar kupic komputer jesli ktos moze to niech mi poradzi jaki wybrac bo sie na tym nie znam chodzi mi zwlaszcza o to aby gry sie nie zacvinaly w sklepie mi poradzili taki ale wolalbym zasiegnac porady innych a tu jest opis procesor-INTEL E5300 ,6MHz x2 2MBcache 45nm,plyta glowna-GIGABYTE GA-73PVM-S2,PAMIEC RAM 2GB(1X2GB)OCZ TECHNOLOGY 667MHz,dysk twardy 500gb WESTERN DIGITAL 16 MBcache,karta vga GeFORCE 9600GT Gainward 512mb ddr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mnie, wspomnienia reżimu z lat 2006-2007 to okres hańby i beznadziei

moze lepiej zapytac w dziekanacie ?



Jak trzeba będzie to cała Polska stanie murem za swoim PREMIEREM Donaldem Tuskiem. Na nic szczucie i ujadanie PiSu...Wasze miejsce na śmietniku historii...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mnie, wspomnienia reżimu z lat 2006-2007 to okres hańby i beznadziei

Zależy od Twojego promotora kiedy Ci ustali obronę. I Wszystko Jasne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mnie, wspomnienia reżimu z lat 2006-2007 to okres hańby i beznadziei

madzius sie tym nie przejmuje-kazda normalna odrazu by pokasowala te konta, zmienila nicki i pozwolila sparwie ucichnac a ona sobie z tego nic nie robi.
zreszta jest bardzo malo pozyteczna osoba ktora potrafi odswiezyc temat tylko po to zeby wstawic ":)" lub "lol" to nie jedyna osoba na tym forum ale moglaby juz sobie odpuscic i tak ma niezla slawe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mnie, wspomnienia reżimu z lat 2006-2007 to okres hańby i beznadziei

Poprzez reklamę może łatwiej kogoś znajdzie ;].



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mnie, wspomnienia reżimu z lat 2006-2007 to okres hańby i beznadziei

u mnioe w gararzu .

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org