niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Macierewicz wdarł się na mównicę

Temat tego forum to jeden z wielu mankamentów naszej narodowej mentalnosci.
Przekonanie się do segregacji śmieci, z pobudek trochę wyższej konieczności niż tylko zachowanie samej czystości też ciężkie jest do wdrożenia w życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz wdarł się na mównicę

a dla tych co mowia ze po trawnikach sie nie chodzi-kto mowi o chodzeniu???
ja np .chcialabym ciepla wiosna ,latem wyjsc z dziecmi na podworko i usiasc na trawke na kocyku-wyjac przygotowane w domu "suche" jedzonko i krzystac ze slonka patrzac na dzieci!
juz widze to obruszenie na forum-siedziec to mozna na lawkach!!!
no tak......tylko ze tych to u nas malawo a te ktore sa to sa albo okupywane przez plujaca pestkami nasza mlodziez , badz tez tak obskrobane nozykim ze ryzyko podrapania sie zniecheca do siadania!!!nie wspomne o tych lawkach ktore sa oplute badz tez "ktos"zostawil gume do zucia chociaz obok stoi taki zolty pojemnik co ma dumna nazwe "kosz na smieci ".
no coz na tym tak ukochanym i ladnym i fajnym ZACHODZIE sa trawniki na ktorych mozna milo spedzic taki czas i posiedziec!!!
wielu z was jak wyjezdza na ten ZACHOD-obojetnie czy za kasa czy tez dla rozrywki to chetnie korzysta z uroku tej zieleni-siedzicie sobie na tym fajnym, lepszym,czystym ZACHODZIE na trawce-rozmawiacie,zjadacie cos tam,pijecie piwko i jest taaaaaaak fajnie i milo i czysto-no ale to ZACHOD!!!!
no a dla tych co to mowia -to do lasu sobie jedz-no coz do lasu to mozna na grzyby jechac a nie na spacer z dziecmi a jeszcze dochodzi ryzyko ze tez na jakis "prywatny smietnik" natrafic mozna gdyz to teraz tez u nas w mode weszlo!!!!!!!
no ale my to nie ZACHOD-tylko Polska, Lomza.................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz wdarł się na mównicę

miasto musi na obwodnice zbierac:D to po co dla plebsu robic zabawe jak mozna spozytkowac kase na premie:)

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz wdarł się na mównicę

masakra popieram wypowiedz
uczyłem się w Mechaniaku i miałem zajęcia z p.Koconiem i był wporzo w stosunku do uczni którzy się uczyli i durni z siebie nie zgrywali a ci co byli wywrotowcami heh mieli ciągłe problemy
Roku temu tez odwiedziłem szkołę na pewnej imprezce i nie powiem p.dyrektor okazał się wporzo gość !
jedna rada matole jeden z drugim ucz się i miej trochę pokory w stosunku do starszych a nie będziesz miał problemów !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz wdarł się na mównicę

co jak co ale premia za majowa to się należy naszym ratuszowym polytykom :D Weź spróbuj tak cały dzień siedzieć na dupie i nic nie robić , i tak przez 2 lata ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz wdarł się na mównicę

Film pt. “A Curva” to oczywiście żadne przypadkowe nagranie spotkania trzeciego stopnia z duchem, tylko bardzo realistyczna produkcja - autor filmu to Portugalczyk David Rebordão. Film został nakręcony w 2003 roku. Jak podaje autor tłumaczenia na język angielski, Teresa Fidalgo rzeczywiście zginęła w wypadku w roku 1983 i raczej nie było żadnego wypadku z Tiego, Tanią i Davidem - przynajmniej na pewno nie z tymi z filmu ;). Autor jest pod wrażeniem tego jak bardzo film rozprzestrzenił się w sieci i jakie emocje wywołał.

http://claireb.wordpress.com/2007/01/11/95/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Macierewicz wdarł się na mównicę

Mam pewnie pomysl moze zrobmy zbiorke tygodniowke, ala owsiak, w Łomży. Puszki na wsparcie ŁKS'u skoro sponsorzy nie wyloza kasy, prezydent tez nie, to moze my cos wymyslimy. Tak liczylem ze niech pol Lomzy wrzuci po 1zl to juz sami policzcie ile to moze byc chajsu. Ciekawe jak bysmy uzbierali taki chajs na splate zadluzen ŁKS z zusem i urzedem skarbowym. Co wtedy by zrobil pan P. i mysle ze to by mogla byc ostatnia mozliwa pomoc. Pozniej radzil bym od nowa zalozyc klub.


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org