niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZBiorowa mądrość Narodu

Wiecie, co? te wszystkie artykuły pisane przez pana "cz" czy też nie to informacje, wydarzenia etc... Każdy ma prawo do błędu, tym bardziej jak się nie wiele ma czasu na napisanie np, jakiegokolwiek artykułu, czy to aż tak istotne jest? Nie sądzę, ważne że mamy o czym poczytać i co poczytać.

W każdy Ratuszem i z ludźmi tam pracującymi, mającymi czas by napisać pismo i właśnie TAM pojawiają się błędy o jakich wam się nawet nie śniło, to dopiero jest zgroza!!!! a tym bardziej że owe pisma trafiają do wyższych władz i tu do Was drodzy forumowicze pytanie-

- co jest gorsze, to że pan "cz" napisał zamiast U, napisał Y? czy to że z naszego kochanego urzędu miasta wypływają pisma z bardzo dużymi błedami....proszę mi uwierzyć na słowo, bo jakoś nie mam ochoty opisywać całęj sytuacji- za wiele czasu by mi to zajęło....

Pozdrowienia dla pana "CZ" i oby tylko większych błędów nie robił, a już napewno jeśli miałby pisać gdzieś "Wyżej"



Ten się nie myli, co nic nie robi

pozdro dla Wszystkich czytających i przepraszam za ew. błędy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZBiorowa mądrość Narodu

wiesz to jest proste że jeden fachowiec na drugiego dobrego słowa nie powie... każdy oczernia innych a daje swojego na pierwsze miejsce... tak było i nadal będzie... i jestem pewny że obok prymy akurat Ciebie polecą...

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZBiorowa mądrość Narodu

A jak z cennikiem ? Ile jednorazowe wejście. Jak z karnetami ?

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZBiorowa mądrość Narodu

w takim razie glut przy Budowlance są dwa takie miejsca co w zupełności wystarcza. Zawsze myślałem, że miejsce do parkowania to parking:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZBiorowa mądrość Narodu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZBiorowa mądrość Narodu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZBiorowa mądrość Narodu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org