niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wróci walka na TECZKI ???

Byłam tam,jedyne co dobre to świeże warzywa...próbowałam kebab grecki ale oczywiscie nie było tam prawie w ogóle oliwek i sera fety...sosy ok,ale dalej czekam na poprawę . Słyszałam ze hamburgery tam sa dobre?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróci walka na TECZKI ???

CO SKONCZYLY SIE CZASY ZE Z ŁOMŻYŃSKA POLICJA I PROKURATURĄ ROBILO SIE DILE,A TERAZ TO TEN POMÓWIŁ TO TAMTEN ,CO MYSLELI ZE JAK ZWYKLE PARE ZLOTY ALBO NIEWYGODNY WSPÓLNIK I SIEDZIAŁO SIE NA SKWERKU I SWIROWALO GANGSTERÓW.TEGO NALICZYĆ TAMTEMU CHOROBE WKRECIC I NA MASZYNKI BYLO.CO TO NAGLE WSZYSCY ZAPOMNIELI KIM JEST SMERF ,TERAZ TO ONI KOLEDZY NA JEDNEJ ŁAWIE A JAK MISIEK Z BAKIEM LAMALI BASBOLE NA SMERFIE W KLATCE TO TEZ ZA TO ZE DOBRY CHLOPAK,A JAKI WYROK DOSTAŁ SMERF RECYDIWISTA NA WARUNKOWYM ZA 200 GRAM TRAWY I 100 AMFETAMINY-ZAWIASY.I TAK BY MOZNA O KAZDEJ Z NICH,POZDRO DLA MAŃKA

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróci walka na TECZKI ???

Witam,

chciałabym się dowiedzieć co mieszkańcy Łomży myślą o mieście, chodzi mi o możliwości rozwoju jakie stwarza miasto młodym ludziom, co powoduje ,że chcą oni w nim zostać albo odwrotnie, wyprowadzają się z niego. Czy Łomża jest miastem w którym dzieje się dostatecznie dużo w sferze kultury ?Co jest największym atutem a co problemem miasta? Z góry dziękuje:)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróci walka na TECZKI ???

Na pogrzeb prof. Religi powinni zjawić się przynajmniej ci biskupi, którzy korzystali z usług medycznych tegoż lub z Jego protekcji, w garniturach z koloratką, nie w strojach "służbowych", ale powinni być z powodu elementarnej, ludzkiej przyzwoitości. Jednak nieugięta postawa rodziny, która zgodnie z życzeniem zmarłego, nie zgodziła się nawet na "państwową" mszę, jak w przypadku prof. Gieremka, uraziła "książęco-katolicką" dumę purpuratów, którzy demonstracją nieobecności starali się pomniejszyć społeczny wydżwięk świeckiego charakteru pogrzebu znanego ateisty. Ten świecki pogrzeb zabolał biskupów tym mocniej, że Religa nie był jakimś tam "komuchem", tylko wybitnym politykiem prawej strony sceny politycznej, ministrem w rządzie tworzonym przez partię kato-prawicową o fundamentalno-religijnych zapędach.
Piłsudski, choć całe życie nie był katolikiem, to jednak na łożu śmierci, ponoć się "nawrócił", a spory wokół jego pochówku wynikały głownie wokół "życia w grzechu" z kolejną kobietą bez katolickiego rozwodu. To dopiero relatywizm moralny!
Nie można aspirować do roli poważnego komentatora politycznego i sprowadzać ateizm wyłącznie do ideologii przyniesionej "na bagnetach" ze Wschodu. Właśnie ateista Religa temu zaprzecza. Na Zachodzie nie było totalitaryzmu komunistycznego, a tam społeczeństwa są zlaicyzowane i ateizm jest popularnym światopoglądem, cennym, uznawanym, a nie ośmieszanym i sprowadzanym do roli sekty.
Jan z muszką ma więc cholerne problemy z własnym, nawiedzonym katolicyzmem i zachowaniem logiczności wywodów. No cóż, jaki pan, taki kram... Jaki Korwin z Mikkiem, tak jego partia, marionetkowo-kanapowa, śmieszna, anachroniczna...taki polityczno-katolicki folklor.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróci walka na TECZKI ???

re. anak

A kto tu narzeka, każdy pisze swoją opinię. Ja swoja opieram na fakcie, że znam bardzo dobrze Gregorę (poprzedni właściciel Atomu) i to on stwierdził, że tego klubu nie da się w takiej Łomży podnieść. Za jego kadencji Atom przechodził wiele reaktywacji w tym parę razy wiązało się to z poważnymi nakładami i jak on to określił chujnia. Dziś w Polsce duże dyskoteki są wypierane przez kluby z max 200-400 miejscami. Wielkie spędy to już tylko na wiochach. Ale, że Łomża to wiocha także szanse są dla nowej odsłony Atomu.

Byłam wczoraj w 54 i yamie i faktycznie jebie gównem. Obsrani są nie na żarty. Ponoć właściciel 7 kier na uspakajających od miesiąca jedzie a ci z rzymianki mają umówione wizyty u psychoanalityka. Wszyscy walą preparat, bo na trzeźwo tego nie zniosą.

I to wszystko przez ATOM REAKTYWACJA.

ps. baba z targowicy postanowiła zawiesić działalność i wyjeżdża na Śląsk, bo z taką konkurencja sobie nie poradzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróci walka na TECZKI ???

Jahwe a forum na dodatek ogólne jest po to żebyś sobie mógł poprzeklinać ??? pomyśl nad sobą ...

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróci walka na TECZKI ???

Zgadza się "Y" i "U" są obok siebie,nic się nie stało to tylko jak wyżej piszą literówka.
Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróci walka na TECZKI ???

glut: a chcociażby 1LO?:), glut: Budowlanka ma parking;)

tyku, despero_8

to nie sa parkingi szkolne tylko miejsca do parkowania przy ulicach
przy mechaniaku tez jest na przeciw bramy wjazdowej

a tak na marginesie podejrzewam ze sprawa ma drugie dno i nie jest to kaprys dyrektora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróci walka na TECZKI ???

Niestety ja do kosmetycznki nie chodze.
Moge tylko wyrazic opinie jaka slyszalem od plci pieknej. To jest chyba zrozumiale.
Dziekuje za bardzo bystre spostrzezenie. Rozumiem ze nie bylo w tym zadnej ukrytej niezyczliwosci.

Pozdrawiam,
Lukasz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wróci walka na TECZKI ???

Jak bys mial taka grzywkie jak Jacus to tez by cie dojezdzali :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org