wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezydent przegrał sprawę. Sąd: Władza ma być jawna i basta!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent przegrał sprawę. Sąd: Władza ma być jawna i basta!

Teraz trochę informacji na temat muay thai:

"Muay thai jest ringowym sportem walki. Jest to styl rozgrywany w stójce (zawodnik leżący na deskach nie uczestniczy w walce). Formułą walki jest wyłącznie full-contact, gdzie ciosy zadaje się z pełną siłą.

Cechami wyróżniającymi boks tajski na tle innych popularnych stylów jest szerokie użycie uderzeń łokciami i kolanami (w formule amatorskiej na łokcie, kolana i korpus są zakładane ochraniacze, w walkach zawodowych są one nieosłonięte). Tego rodzaju uderzenia niejednokrotnie skutkują szybkim nokautami.

W boksie tajskim kładzie się również szczególny nacisk na używanie niskich kopnięć okrężnych. Podstawą stylu jest niskie kopnięcie na udo (z angielska zwane lowkick). Posiada ono dużo wariantów - m.in. jako kopnięcie opadające z góry w dół. Wykonywane jest z mocnym dokręceniem ciała, a nawet obrocie zawodnika po nietrafieniu celu. Powierzchnią kopiącą jest w nim goleń, rzadziej stopa.

Boks tajski przywiązuje dużą wagę do klinczu, czyli walki w zwarciu. Jest to łatwo rozpoznawalny element boksu tajskiego. Pozycja walki jest głównie frontalna. Dozwolone są przechwyty kopnięć, obalenia i podcięcia, natomiast zabronione rzuty, jakie się stosuje w judo (tzw. przez biodro).

Początkowo ciosy bokserskie były słabością muay thai, gdyż kładziono większy nacisk na techniki nożne. Obecnie są szeroko spotykane. Co więcej, mistrzowie muay thai niekiedy zostają mistrzami świata w boksie zawodowym.

W boksie tajskim z reguły nie nadaje się stopni szkoleniowych. Uznanie zdobywa się poprzez liczbę wygranych walk."
źródło: Wikipedia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent przegrał sprawę. Sąd: Władza ma być jawna i basta!

**** nie ekologia, tak jak ktos napisal, kupi jedna rzecz a reklamowek bral 10, ktos chyba musi za nie zaplacic? ludzie biora garsciami, nawet jak im nie sa potrzebne. Pozniej pakuja w domu co sie da w reklamowki albo smieci w nich wynosza bo worki na smieci przeciez darmowe nie sa! Przeciez kazdy uzywa workow foliowych i to tez niby plaga a o ekologii nie ma slowa haha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent przegrał sprawę. Sąd: Władza ma być jawna i basta!

Trzeba pamietąc że ten doktorek za to właśnie ze pracuje w świeta kiedy inni leża w domu,lub pija wódke z rodzina,dostaje dodatek świateczny pewnie z 60% co za ten dyzur opiewajacy w ogladanie tv i fochanie sie jak 5 latek na pacjentów że przychodza do niego z duperelami(co to za gwiazda medycyny?pewnie chciałby leczyc same konkretne przypadki) wynosi około zapewne... 40% mojej wypłaty !
Ąle jest na to rada sprywatyzowac sluzbe zdrowia od podszewki,od sprzątaczki po doktora(nie lekarza),bo nasza państwowa służbe (czyli niczyją) oni okradna czy sie robi czy się lezy hajs sowity sie należy.A ty kolezka zrob tak jak mówisz,tylko prawdopodobnie to nic nie zmieni(kolesiostwo,w prywacie by tego nie było, walczyliby o klienta i taki frajer nie gramotny dostałby kopa od szefa,ale nie w państwówce,dyrektor palcem pogrozi i powie żeby wiecej nie pił w świateczne dyzury) PRYWATYZOWAC TEN BAJZEL I WSZYSTKO!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent przegrał sprawę. Sąd: Władza ma być jawna i basta!

Witam!
Posiadam zestaw opracowanych przeze mnie nowych pytań testowych do Policji na 2008 r. w skład, których wchodzi:
- Administracja publiczna (222 pytania)
- Funkcjonowanie policji (84 pytania)
- Bezpieczeństwo publiczne (114 pytań)

Oprócz tego zestaw zawiera:
- stare zestawy pytań z odpowiedziami z roku 2006 i 2007
- pytania do Multiseleckt i wskazówki jak na nie odpowiadać, a także przykłady pytań zadawanych przez psychologa i kilka zadań matematycznych
- zasady działania wywiadu zorganizowanego
-wzór podania, życiorysu
-test fizyczny + filmik
-ustawa o policji
-Konstytucja RP

KONTAKT GG 10428223
matik800@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent przegrał sprawę. Sąd: Władza ma być jawna i basta!

sorki Bernaczento, ale wiem co pisze. Sam pokazywał nagrany film ze swojej pracy i na czym ona polega. ma tego ponagrywane całe filmiki, oprócz tego zdjęcia. jak widać to jest końcówka produkcji, taśma z butelkami i skrzynkami, potem palety.
Wszystko obsługuje maszyna.
1500 to mało? Większość pracuje za milejsze stawki i wykonują dużo cięższą pracę,wiem wiem nie każdy ma tak lekko i nie każdy ma szczęście. mnie nie o to chodzi. Niech sobie i zarabia więcej. Mnie chodzi o sprawiedliwość. Bo są tacy co mają kwalifikacje, wykształcenie ale są (bez znajomości, sprytu) że szukają pracy długoooo. A są i tacy jak mój kolega. I o czym to świadczy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent przegrał sprawę. Sąd: Władza ma być jawna i basta!

no i { chociaż jestem emerytką .}....muszę przyznac rację Szalonemu Palaczowi ..takie Święto powinno być okazją do radości i zabaw , co prawda załączyłam program obchodów 11 listopada przez ZHP - bo jakieś tam informacje były ..ale faktycznie władze Łomży wolą pompatycznośc i inne oprawy i zapominają że szarośc życia dobrze choć pare razy w roku ubarwić dobrymi imprezami .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent przegrał sprawę. Sąd: Władza ma być jawna i basta!

Witam nie wiem ile się czeka w Krakowie na wynik MS ale ja zdawałam w Szczecinie 07.11 to był piątek P.psycholog powiedziała że to potrwa koło 2 tygodni a w poniedziałek rano już do mnie dzwonili że przeszłam i za tydzień mam się umawiać z lekarzami.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent przegrał sprawę. Sąd: Władza ma być jawna i basta!

Nitek , ta pani poszukuje projektanta wnętrz , nie wykonawcy na wykończenie domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org