wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tylko on sie nie pomylil

sebo 19 dzięki.tak masz racje chcę kupic sobie porzadne perfumy a nie wiecznie jakieś tanie zapachy bo kasy szkoda.a tym bardziej że zaraz będzie szleństwo świątecznych prezentów i może coś wybiore dla bliskiej mi osóbki .na Długiej fakt jest bardzo miła obsługa jeszcze spóbuje co w tej perfumeri paryskiej.Dzieki kochani za podpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko on sie nie pomylil

fajowo, też szukam pracy i jak czytam takie rewelacje to...mnie szlag trafia. To patrzę ze na telemarketerkę się ie szykować. każda z tych firm taka sama. Już coś tu pisano o progresie w Ostrołęce, teraz Profit, ciekawe która następna...Pozdrawiam i dziękuję za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko on sie nie pomylil

a ja to pier.... 11 lat temu odsłużyłem i mam w dupie takie problemy





prawdziwy męszczyzna powienien odsłużyć swoje dla siebie i niech żadna ciota nie pisze ze to nie prawda bo nie była i niewie jak to jest i dla czego tak pisze ten co był wie i rozumie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko on sie nie pomylil

Ja byłem w wojsku wyszedłem troche ponad trzy miesiące temu... i ztego co słyszałem to ostatnie pobór ma być w styczniu 2009roku. a co do wojska to jeśli ktoś ma dobrą prace to niech lepiej nie idzie bo to strata czasu..;p ja jednyno pożyteczną rzecz jaką z wojska wyniosłem to prawo jazdy kategorii "C" ;p no i zasiłek dla bezrobotnych przez 6 miesięcy po wosjku :D atak wosjo to ściema że większej to w panśtwowych zakładach pracy nie zoabczycie;p kupa tam inwalidów i złodzieji;p np niech ktoś mi odpowie na pytanie jedno : a mianowice:
"Dlaczego 99,9% żołnierzy zawodowych lub pracowników cywilnych wojska mają samochody na ropę (diesel)??''
odpowiedź jest prosta, ale jak ktoś nie wie to to trudno...;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko on sie nie pomylil

!!!w wojsk jest zajebiscie, ktoi nue byl ten lamus !!!! pozdro stare lato o5/o6

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko on sie nie pomylil

Witam! Ja równiez mam pytanie do tych co zdawali lub wiedzą coś więcej... do jakich wydziałów można się dostać po takim naborze? Tylko drogówka czy przykładowo technik kryminalystiki też wchodzi w gre? I jak to wygląda ze szkoleniem i wyborem wydziału i czy ewentualnie wyższe wykształcenie w stopniu inzyniera ( I stopień) ma jakiś wpływ na ewentualne szkolenie dodatkowe na wyższy stopień ( w wojsku akurat tak jast...) czy jest się tym "szeregowcem" i nie ma szans na nic wyżej z góry dziekuje za odpowiedz!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko on sie nie pomylil

Polska lize sie do amerykanów cały czas a jakby ruscy nas zaatakowali to amerykanie nawet by nie spojrzeli w nasza strone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko on sie nie pomylil

UKS TECHNIK ŁOMŻA - U CEZARA BIAŁYSTOK Mecz odbędzie sie w piątek 07.11.2008 o godzinie 19:30 w hali przy ul.Rybaki. Serdecznie zapraszamy kibiców i prosimy o doping dla naszej drużyny !!!!!!!!!!!!!!!!!


Wstęp na nasze mecze jest darmowy!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko on sie nie pomylil

ja nie bylem i nie wybieram sie chocby mnie sila brali... to strata czasu. wyjde z wojska i gdzie ja prace znajde po 9 miesiacach?? znow wszystko od poczatku ?? wiecie moze czy teraz mozna jescze zapisac sie gdzies w Łomży do jakiejś szkoły ?? np na studium zeby miec tylko papierek ze sie ucze dalej ??chodzi mi o szkołę zaczetą juz w pazdzierniku przed przyszlym poborem do woja. dzieki za info.... pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko on sie nie pomylil

Powodzenia.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko on sie nie pomylil

W Łomżyńskim WKU już tak chętnie nie biorą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko on sie nie pomylil

http://4lomza.pl/index.php?wiad=16941
Czy to oznacza, że już można śmiało przeprowadzać się do Łomży, a pracodawcy biją się wręcz o pracownika? Jak jest z wynagrodzeniem w Łomży? Czy dalej są problemy z normalnymi umowami o pracę?
Czy to, że bezrobotnych jest mniej, nie jest przypadkiem związane z ucieczką młodych ludzi, którzy znaleźli pracę w innym mieście i wyrejestrowali się z Pośredniaka w Łomży? Do jakiej kategorii zaliczono wszystkie te osoby, które z Łomży uciekły? "Tylko" 3526 bezrobotnych ta takie miasteczko... Gratulacje, widać, że się poprawia :)

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko on sie nie pomylil

poprawdzie??? ehe to ciekawe <mysli>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko on sie nie pomylil

ok pawelek jestem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko on sie nie pomylil

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko on sie nie pomylil

youtube+guitar lessons

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org