wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KNP Nowa Prawica J.K.M

A dzięki daje rade. Najwazniejsze ze teraz madrze jem:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

kamill: wow, jesteś świetnie poinformowany ;)

BTW. dzięki za reklamę forum :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

Gostek - hehe... Zaraz zone... ;)

Loveley - dziekuje za informacje, a czy moglabys mi jeszcze powiedziec, w jaki sposob sie ich uzywa? Na ile starcza jedna para?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

„coq_roque” jednak masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, moja pierwsza wypowiedź. Napisałem wyraźnie „URUCHOMIĆ”, ale Ty widziałeś „WŁĄCZYĆ”. Jak zauważył „kamill” to jest klika powiązana z tym sklepem. Tak chcą bronić siebie i kolegi, że nie potrafią ich mózgi przetworzyć co jest napisane. Widzą to co chcieli by przeczytać. Sklep „KOMPUTRONIK” w Łomży nikomu nie polecam i nie będę polecał. Napiszcie komentarz na stronie internetowej komputronika, jeżeli jest chwalący sklep i obsługę to go pokażą. Jeżeli jest krytyka od razu wiadomość, „Twój komentarz w sklepie internetowym komputronik.pl,na temat produktu NavRoad NR410 + AutoMapa Polska + SD nie został zaakceptowany przez obsługę.” Podobno prawdziwa cnota krytyki się nie boi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

Wszechwiedzący, zaczekaj, aż Ci się coś stanie - będziesz prosił świadków, żeby zeznawali. Wtedy powiedzą: nie jestem frajerem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

o jej...czy ty jesteś jakiś mocherek czy jak czy co?



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

powiedzcie mi, czy ktoś z was wogole pomyślałby, żeby dzwonic po policję, bo małolaty palą papierosy?

w życiu bym nie wpadła na to, żeby zawracac policjii gitarę czymś takim.

zsc1, jak dziadek pali na przystanku, to też to zgłaszasz? dla mnie to jest bardziej drażniące, bo w takich miejscach, jak przystanek (uzyteczności publicznej) czesto stoją np. mamy z dziecmi, ale babciom i dziadkom nałogowcom to nie przeszkadza. i nikt nie zwróci im nawet uwagi, nie mówiąc juz o zgłaszaniu tego na komendzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

Można mieć pretensję do obsługi, jeśli stwierdzimy jakąś nieprawidłowość i kelner nie zareaguje w sposób właściwy.
W tym wypadku, jak twierdzisz nie zgłosiłaś tego faktu więc można twoją wypowiedz na tym forum potraktowac jako pomówienie, a wiadomo czym może to grozić. Myślę, że restauracja 4 Pory Roku obroni się sama miłą obsługą, smacznymi daniami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mazowsze_%C5%81om%C5%BCy%C5%84skie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

ja bym powiedział staremu ze matka go woła proste co ?? hehe a tak na poważnie to na to nie ma rady :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

Mój kiedyś napierdalał całymi nocami w Diablo II :P

Przestał tak po prostu.. znudziło mu się albo miał sporo roboty... Twojemu też się znudzi :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

Witam. Wie ktoś gdzie w Łomży można kupić oslone polowęglanowa na wyświetlacz w telefonie komórkowym? Byłym bardzo wdzięczny za info pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

hehhe dobre wiejskie disco.i jeszcze ten tekst z pastuchami.normalnie smiac mi sie chce.skoro osoba ktora tam nie jezdzi wyzywa osoby tam jezdzace od pastuchów to nie rozumiem po co wchodzi na forum jeziorka bez sensu, a skoro nigdy tam nie byla to skad wie jak tam jest?a jak wie to jezdzi sama czyli tez jest pastuchem.prawda jest taka ze nikt nie slucha disco polo,a juz napewno nikt do jeziorka nie jezdzi,a jak przyjdzie sobota pol lomzy i okolicy tam szaleje i nikomu nie przeszkadza lokal ani muzyka.kazdy udaje niewiadomo kogo bo wstydzi sie przyznac do tego kim naprawde jest.woli grac niz byc soba.i taka jest prawda.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

ale fazowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

tak samo jest jak sie zmruzy oczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

zajebiste

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

Ta tutaj tacy patrioci ale k**** gdyby im kazano na wojne isc to szybciutko by uciekli do ameryki czy irlandi W Słowach to patrioci ale jak co do czego to się wstydzą Polski !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

ja przerabiam cos jeszcze innego... czat na wp dla czterdziestolatkow..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

na allegro widzialam za grosze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

czy ktos wczoraj widzial? ktos cos wiencej wie na ten temat?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

napisz dokładnie czy sadu, czy sądu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

co to za auto? jaki silnik?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

kolo sadu z jablkami no co Wtorek nie wiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

uda sie nie uda. ja wole miendzy uda



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

i co jeszce powieta polskie hitlery



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

Nie obrażając nikogo, ale jeśli ktoś pisze "wogole", to nie dziwie się, że jest problem ze znalezieniem pracy :) Podstawą jest wykształcenie i umiejętności. Nie napisałeś co potrafisz robić dobrze. Jeśli Twoim jedynym atutem jest prawo jazdy kat. B i chęć do pracy, najlepiej w weekendy co 2 tyg. jak w większości tu ogłoszeń widzę, to jestem sceptyczny...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

Zgadzam się z postem powyżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

Witam, gdzie w tym roku odbyła się najkrótsza Pasterka, a gdzie najdłuższa??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

O autofocusie i stabilizacji wiem, dlatego będę musiał poszukać aparatu ze stabilizacją w korpusie. Jedno z forum dotyczące M42 już przeglądałem ale interesują mnie doświadczenia "lokalnej społeczności". A Ty marko26 korzystasz z powyższego rozwiązania? Możesz coś o tym napisać, ewentualnie podzielić się efektami pracy?

私の考え

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

Kg kabanosow



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

A kto kupował na dworcowej?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

To nie prościej Ci kupić muchozol,

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

fazzi to glupek i dlatego tak reaguje, ciekawe jak to u niego bylo lub nadal jest, ciekawe czy jakas kobieta chce z nim w ogole byc jak sie tak zachowuje, cham i prostak!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

jesli zakladasz adapter to nie mysl o silniczku na AF w korpusie, bo nic Ci on nie da... najwyzej bedziesz mogl zoom zrobic i wyostrzyc na M42 tak jak mial zenit, prosta obsluga, teraz normalny obiektyw dodam, ze oryginalny mozesz kupic za jakies 200 zl i to idzie taniej tez kupic, bo ktos kto kupuje nowy aparat sprzedaje obiektyw jesli ma od tego lepszy ze starszego aparatu.
zastanowic by sie trzeba bylo nad tym ile masz kasy do przeznaczenia na samo body i ewentualny obiektyw, mowa tu o obiektywie, bez stabilizacji i AF to norma, wiec najpierw mow ile bys chcial wlozyc do tego interesu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

Fazzi moherowy berecie lepiej zrezygnuj z internetu i wysylaj ta sume pieniedzy dla rydzyka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

A kto mi powie co jest wazniejsze czy spowiedz dla boga w wyciszeniu i zalowaniu za swoje grzechy, czy spowiedz przy konfesjonale z regulami ktore ustalil czlowiek czyt.KK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

nr kom 668370735

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

Co do M42 to Pentax bedzie najlepszy bo porobi Ci wszystkie pomiary, zmierzy swiatlo i potwierdzi ostrosc. Mowi sie, ze Pentax zrobi poprawne zdjecie po podpieciu sloika po musztardzie do aparatu ;)

Lepiej powiedz jakiego typu fotografia Cie interesuje. Latwiej bedzie Ci cos doradzic.

Swoją drogą ja na Twoim miejscu bym sprobowal kupic jakies tansze body. Zanim nauczysz sie z niego dobrze korzystac a nie bedziesz sie tak o niego bal chodzac po miescie. A po roku-poltora bedziesz wiedzial co Ci przeszkadza, czego brakuje i dokonasz dobrego swiadomego wyboru systemu ktory bedzie Ci sluzyl na dluzej.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

Witam.
Wiecie może gdzie w Łomży dostanę lupę nagłowną, wygląda to mniej wiecej tak:


http://allegro.pl/item853622939_lupa_naglowna_okulary_1_5x_2_5x_3_5x_k_19157.html

http://allegro.pl/item853754546_lupa_naglowna_1_5x_3x_8_5x_10x_2led_k81007_gratis.html
lub coś w tym stylu
http://allegro.pl/item859171363_lupa_ramka_wolne_rece_szklo_podzialka_skladana.html
Serdecznie dziekuje za wqszystkie informacje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

i jeszcze go nie znaleźli, musiał się nieźle zamelinować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KNP Nowa Prawica J.K.M

ja bitboksóje..

kupię dobre części zamienne Fiat

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org