niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Totalny blamaz Cimoszki przed komisja

oj Boże dajci mi chusteczke bo się rozpłacze.

Marek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalny blamaz Cimoszki przed komisja

Ja tez jestem za "zalewem", ale nie mam z kim...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalny blamaz Cimoszki przed komisja

ludzie czy nie mozna normalnie porozmawiac na dany temat tylko trzeba okreslac kogos w brzydki sposob te forum chyba nie po to istnieje Pasja po co kometujesz MiniMaxa nawet jeslu dostal po dupie to co z tego na tym forum masz sie wypowiedziec na temat a nie krytykowac autora postu juz pare razy wczesniej wiedzialem takowe Twoje zachowanie. Wiem ze pewnie za to co tu napisalem bedziesz chcial minie obsmarowac i ostro pojechac ale to co napiszesz i tak splynie pomnie jak krople deszczu a Ty ponownie pokarzesz swoja glupote bo juz nie raz wiedzalem jak to robiles WYPOWIADAJ SIE NA TEMAT :D

Nazis i co z tego ze nasi tam gdzies kiedys chandlowali a co ich nie ganiali za to ? a ci ludzie nie sa tylko u nas jest ich pelno w calym kraju i napewno ma to wplyw na gospodarke nie znaczny ale zawsze ma

Marek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalny blamaz Cimoszki przed komisja

I tak powinno być. Widać że Yamie zalerzy na dobrym słowie. Oby tak dalej! Wogóle to co myślicie o tym lokalu? Mi się podoba tylko trochę za gorąco tam jest.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalny blamaz Cimoszki przed komisja

etam, jak polacy sie nie zmienia wszedzie bedzie zle i biednie. glowy do gory! ludzie!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalny blamaz Cimoszki przed komisja

Slyszalem, ze strona yamy uzywa grafiki sciagnietej z netu z damowej strony. Tworca sie nie wysilil. No i jeszcze te kamery ktore dzialaja na neostradzie - kpina. Jaki lokal taka strona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org