poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak szczury z okretu tak towarzysze z SLD uciekaja.

Mam nadzieje, ze kostka z czasem sie "poprzyciera" i nie bedzie stanowic zadnych problemow. Dzis widzialem pierwsza laweczke na Farnej, uliczka zaczyna nabierac ksztaltow. Moze sie czepiam, ale te ozdobniki ul. Farnej sa zbyt strzeliste, latarnie moze troszke za wysokie jak na taka waska uliczke.
Natomiast podoba mi sie to, ze na laweczce jest herb Lomzy. :)
Az sie prosi teraz o dokonczenie parkingu kostka brukowa, oraz wymiana chodnikow na ul. Dwornej, bo te polbrukowe kostki niezbyt komponuja sie jezdnia na tej ulicy, ze o ul. Długiej i Starym Rynku nie wspomne ;)

Osobiscie ciesze sie, ze powstaje gustowna nawierzchnia na ul Farnej. Jedno jest pewne - apetyt na kolejne uliczki utrzymane w takiej tonacji napewno wzrosnie u mieszkancow, miejmy nadzieje, ze podobne odczucia beda mieli pracownicy magistratu :)

Fracik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szczury z okretu tak towarzysze z SLD uciekaja.

Wstaw fiatolota do garażu nałóż nowy lakier i wychromuj. Następnie przez 10 lat utrzymuj go w najlepszym porządku. Kiedy wyjedziesz nim po tym czasie blachary bedą się łapały za zderzaki żyby je zabrać na kukawę po mieście :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szczury z okretu tak towarzysze z SLD uciekaja.

Raver naprawde uwazasz ze takie info jest zasmiecaniem forum? Moim zdaniem to cenna informacja a nie smiec. Smiec = cos bezuzytecznego, post JayCopa, bynajmniej dla mnie, smieciem nie jest.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak szczury z okretu tak towarzysze z SLD uciekaja.

napewno wszyscy "nowoczesni mlodzi" beda pamietac o tych zlych ksiezach,w tych swoich kosciolach,zbudowanych z emeryturek starych dewotek w momencie chrztow, slubow i pogrzebow....po uslyszeniu cennika za te uslugi

napewno sie nie spotkamy w kosciele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org