poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
były Komendant powinien wrócić do pracy a gryzipióry dostać w morde

Niech stare dewoty daję jeszcze więcej a potem płaczę że żreć nie maję co!

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: były Komendant powinien wrócić do pracy a gryzipióry dostać w morde

Wiesz, zajmowałam sie kursami języka angielskiego z jednej i drugiej strony (uczyłam się w paru pseudo szkołach). Wcześniej byłam pracownikiem jednej z nich. Sczerze powiem, najważniejsze jest zapoznanie się z ofertą takich kursów. Nie każda szkoła w tych 120, 118, 112 godzinach potrafi czegoś nauczyć. Nie chciałabym chwalić mojej szkoły ale ... podobno jest (była - bo mnie tam już nie ma) najlepsza. Nie ważne. Widzac jak wygląda to z tej drugiej strony, aż się we mnie trzęsło... Lektorzy bez kwalifikacji, jakieś kombinacje... szok!
A tak na marginesie to czy ty naprawdę uważasz, że dużo jest osób w naszej Łomży na poziomie FCE, ADVANCED? Ludzie którzy podchodzą do matury są na poziomie Beginner co lepsi na pre- intermediate po 4 latach nauki(!) i mają pretensje do całego świata, że jest problem ze zdaniem tego egzaminu. Sorry ale tak przygotowują nasze licea, technika! Nie da się bez prywatnych szkół, nie wdzisiejszych czasach!
pozdro4you

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: były Komendant powinien wrócić do pracy a gryzipióry dostać w morde

adminie hop hooooooop!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: były Komendant powinien wrócić do pracy a gryzipióry dostać w morde

ZJEDZCIE I MOJ KAWALEK BO NAPEWNO NIE ZDARZE PRZYLECIEC
A CO DO CZARNYCH Z KRZYZEM NA PIERSI TO NIE DO REKORDU TYLKO NA STOS TAK JAK ONI ROBILI

WIELKIE POZDRO



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: były Komendant powinien wrócić do pracy a gryzipióry dostać w morde

Nowy "design" ulicy Farnej bardzo przypadł mi do gustu. Mam nadzieję, że jest to dopiero przedsmak tego, co w przyszłości czeka ulicę Długą :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org