wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
strona LPR w Łomży


NO TLUCZECIE W KOLO TEN SAM TEMAT O RYDZYKU I JEGO MAYBACHU WIADOMO ZE OD WIEKOW KOSCIOL JEST TA INSTYTUCJA KTORA ZABIERA A NIE DAJE KIEDYS W IMIE BOGA MORDOWALI I PALILI NA STOSACH OKRADAJAC BIEDNYCH TERAZ LEGALNIE LUDZIOM TAKI SYF W GLOWACH ROBIA ZE SAMI UTRZYMUJEMY TA CZARNA BANDE ZLODZIEJI , ZNAM TU ZA GRANICA KSIEDZA .....POLACY WYBUDOWALI MU PIEKNY DOM A SAM GOSCIU WOZI SIE KLASA S 600
WIEC CO SIE DZIWIC RYDZYKOWI JAK MA TAKI MAJATEK ZE SOBIE KUPUJE MAYBAHA , TAK JAK KAZDY FACET LUBI SIE WOZIC DOBRYM AUTEM A JAKIE TO JEST PRZEDLUZENIE DLA JEGO INTERESU SPOD SUTANNY
JA MU ZYCZE JESZCZE 100 LAT TAKIEGO TALENTU ROBIENIA LUDZI W KONIA SAMI JESTESCIE SOBIE WINNI
WIELKIE POZDRO



Odpowiedz na tę wiadomość
 
strona LPR w Łomży

Niektórzy przyznać muszą, że najgłupszym narodem w Europie są.....MY!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.lpr.za.pl - strona LPR w Łomży

ja to mk4 jezdze !!!! dawaj na vw manie z lomzy jada juz 3 auta !!!!! 2 na 100%.... a ty czym jezdzisz ???? jak cos to na wyslij mi na maila swoj nr gg to sie jakos zgadamy madlomza@yahoo.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona LPR w Łomży

Na ten temat trzeba też spojrzeć z innej strony - może Rydzyk wozi tym autem emerytki na mszę? Albo bezdomnych do schroniska...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org