poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Warto sprawdzić, bo przecież cel jest szczytny...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Niestety to nie gaz ziemny, a wymiana rur od c.o. Stare rury przepuszczały za dużo ciepła. Te które kładą są to rury termoizolacyjne, a więc oszczędność ciepła. Może to wpłynie na rachunki za c.o.,tylko zastanawiam się w którą strone? Czy bedzie drożej albo czy taniej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Jest taka impreza bigowa Grand Prix Łomża 2004 - czytam wyniki z ostatniego biegu. Na 60osób 11 z Łomży cała reszta to Polska, wyniki też nie najgorsze bo prawie jedna trzecia zawodników pokonała dystans 10km poniżej 40 minut.
Amatorskie bieganie w Łomży rozwija się powoli - jdnak praca tychże amatorów doprowadziła do bardzo udanej PROMOCJI miasta.
Wielkie brawa dla człowieka orkiestry jakim jest Sylwestr Zawadzki, to dzięki jego psji i zangażowaniu cała Polska biegowa wie, że do Łomży warto przyjechać.
Następne bieganie w Łomży już 8 sierpnia - myslę, że warto odwiedzić w tym dniu skate park przy Skole Podstawowej nr 9 .
Piszę tutaj tylko o biegu głównym, a przecież Grand Prix Łomży to przede wszystkim bieganie dla dzieci - to tutaj można uczestniczyć w ZAWODACH BIEGOWYCH poraz pierwszy w życiu. Jest to jedyna impreza w Łomży na której może pobiec trzylatek, przedszkolak jak również uczeń gimnazjum w swojej grupie wiekowej. Tutaj może się sprawdzić amator i zawodowiec, piłkarz i siatkarz - IMPREZA DLA WSZYSTKICH.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Dopiero w 1976 r. , po mianowaniu Łomży miastem wojewódzkim, z inicjatywy dawnych działaczy odtworzono Towarzystwo Wioślarskie. 2 I 1976 r. wojewoda łomżyński wpisał Łomżyńskie Towarzystwo Wioślarskie do rejestru stowarzyszeń i związków. Inicjatywie tej udzieliło wsparcia Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej i zastępca dyrektora Wydziału Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu Wojewódzkiego w Łomży mgr Zdzisław Sawicki. Siedzibę wznawiającego działalność klubu wioślarskiego zlokalizowano na terenie dawnej przystani, w hangarze sprzętowym zaadaptowanym z warsztatu samochodowego. W budynku tym mieściło się pomieszczenie na sprzęt, szatnia, magazynek szkutnika oraz pokoik prezesa klubu i szkoleniowców. Łomżyńskie Towarzystwo Wioślarskie stało się najemcą terenu, którego dawniej było właścicielem. Po 1976 r. działalność kulturalna ograniczała się głównie do dyskotek.


Studia Łomżyńskie nr V cdn. ........................................................

Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Ja jestem bardzo zadowolony z tej sieci wszystko szybko chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Popieram dwoch przedmowcow. Warszawiacy nie sa tacy zli jako kierowcy. Bardziej boje sie kierowcow z literka B na pierwszym miejscu. Po Warszawie przejechalem troche kilometrow i o wiele bardziej wole jezdzic po stolicy niz po Bialymstoku. Tam wiekszosc kierowcow (nie liczac turystow) jest zdecydowanych. Jak mam zamiar wyprzedzac to wyprzedzam, a nie sie czaje, jak mysliwy na zajacA. Dlatego moim zdaniem czasem powinno sie wybrac do takiego miasta jak Wa-wa czy Krakow i tam poszlifowac swoje umiejetnosci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Dla zaiteresowanych podam kilka dat i szczegolow odnosnie najblizszych imprez w Rampie.
28.lipiec . BREAK'N'BASS
zagraja:LIPSTICK/kix rec/wa-wa
KWIK/metro/b-stok
muzyka:2step,drum'n'bass,brokenbeats,dancehall,jungle,deep house
11.sierpien.ELECTRONIC BEAT
zagraja : DIVA SR/dubsystem/metro-b-stok
MIKE P/dubsystem/wa-wa
muzyka:deep house,tec house,elektro-house


...pozatym w kazda srode jest impreza w klimatach deep&tec&funky house
Sensor i goscie


...Do markm:nie chcesz nie czytaj , nie komentuj i nie przychodz jak sie nie podoba,JayCop odpowiedzial na pytanie hauzera i nie byla to reklama tylko informacja...tak jak i to co wyzej napisalem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie pos

Rydzyk to kawal ........... Babcie mu wysylaja pol emerytury lub renty, odmawiaja sobie roznych rzeczy a ten pajac jezdzi taka fura. Koles jest po prostu zlodziejem. BRAK MI SLOW!!!

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Co sądzicie? Dziś przechodząc obok PG1 zobaczyłem 3 łepków pijących warkę strong... kim byli Ci ludzie?

Wie może ktoś coś na ich temat? Czekam na komentarze.



:-C

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Witam!

Jako, ze od paru lat aktywnie dzialam na lomzynskim poletku zwiazanym z jezykiem angielskim (aktywnie = praca w 2 szkolach, tlumaczenia, "niesmiertelne" korepetycje) zwracam sie do wszystkich zainteresowanych tematem jezyka angielskiego, zarowno nauczycieli, jak i tych z drugiej strony barykady, czyli uczniow. Czy uwazacie, ze w Lomzy potrzebna jest nowa szkola jezykowa? Jesli tak to dlaczego? Co w istniejacych juz szkolach jest zlego a co dobrego? Jaki mialby byc profil dzialalnosci szkoly (oczywiscie edukacja, ale chodzi mi o zapotrzebowanie na konkretne kursy - Intermediate? FCE? CAE? a moze cos dla zupelnych nowicjuszy w jezyku angielskim?) Czego po takiej szkole byscie oczekiwali?
Jak miala by ona roznic sie od istniejacych szkol, gdyz tylko w takim przypadku zasadnosc jej powstania moglaby byc wzieta pod uwage. Wreszcie - jakie ewentualne pieniadze bylibyscie w stanie (lub Wasi rodzice) zaplacic za, dajmy na to, roczny kurs 2 spotkania po 90 minut tygodniowo, calosc kursu 120h od wrzesnia do maja/czerwca, przy zalozeniu, ze godzina to 45 minut? Prosze o odpowiedz jedynie osoby naprawde zainteresowane tym tematem. Zalezy mi na rzeczowych opiniach osob, ktore angielskim sie interesuja, w taki czy inny sposob. Bardzo bym nie chcial aby ten post stal sie zbiorem nic nie wnoszacych do tematu, pseudo-dowcipnych wypowiedzi, jak to czesto z postami na forach internetowych bywa. Licze na Was, bracia anglisci!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

to tylko telekmuna polska nic nowego nie jeden mial z nimi problem bylo tak i bedzie jeszcze przez jakis czas



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Byłem w domu, ale waliło piorunami wszędzie dookoła. Dobrze, że mnie nie zalało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

buuuuuuuuuuuuhahahahah trzeba miec ostro nasrane zeby cos takiego napisac a moze znow chce zablysnac tak jak pokazala to spiewajac hymn

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

nauka za free :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

dmzzone2000: zacznij od siebie, potem oczekuj czegoś od innych...

Tu pozwolę sobie zacytować prosty, aczkolwiek bardzo wymowny napis z klatki schodowej:

"Żądasz czystości? Zachowaj ją sam!"

Yo nigga!!! Aj!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

sura: obwiniasz ją za to, że napisała to, co czuje. Anna Maria Jopek nigdy nie była, i zapewne nie będzie tak popularna jak Edyta, nie mówiąc już o tym, że A.M. Jopek nie umie śpiewać. Nie porównuj też Edyty do osoby Michała Wiśniewskiego (mam już pewne niekontrolowane odruchy, kiedy widzę go w TV, lub słyszę w radiu). Michał Wiśniewski nigdy nie śpiewał - leciał na swojej kontrowersyjności, reszta przyszła sama. On nigdy nie starał się zachować dla siebie chociaż skrawka prywatności - wręcz przeciwnie, mieszkał w domu z kamerami. Edyta swoją popularność zdobyła śpiewem. Ma bardzo dobry głos i bardzo dobrze się prezentuje.

Jak chcesz to zrobimy eksperyment - do końca wakacji będziemy z kolegami chodzić za Tobą wszędzie, z aparatami, wisieć na drzewach przy Twoim domu (o ile takie masz). Ciekawe po jakim czasie Twoja frustracja zmieniłaby się w gniew i nienawiść. Obstawiam tydzień, może dwa.

Co do listu, to gorzej odzywają się do siebie dzieci w piaskownicy...



:-C

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

OJEJ............MrS zawsze trzymał moją stronę, a teraz o....lipa...:-((((((
a ja tam dalej swoje: histeryczka, która nie wie na czym jej **** jeździ i tyle.
pozdrawiam

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Najwieksza rozrywka podczas tej burzy byla jazda samochodem :D Jadac po polowej wlewala nam sie do srodka woda :P Na konstytucje nie mozna bylo wjechac. Yama i Czeska zalalo na wysokosci szyb. W radiu mowili ze jest urwanie chmury (2-3 dni wczesniej bylo w czestochowie :P) Dobrze ze wylazlem na dwor bo juz pewnie takiego czegos w lomzy nie zobaczymy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

- ze zdradą i zniewoleniem
- z pochodami komunistów
- z produktami czekoladopodobnymi

Jakieś monotematyczne te pytania, a czekoladki naciągane.
To tak jak pytanie na egzaminie kilkadziesiąt lat temu: "Czy szanujesz Lenina i dlaczego tak?" - tylko tym razem w drugą stronę.

Mi 22 lipca kojarzy się za słoneczną pogodą i żniwami.... a teraz lecę na dalszy ciąg urlopu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Myślę, że trzeba jednak rozdzielic działalność oficjalną i uszanować prawo każdego do prywatności. Fotografowanie na oficjalnych występach jest czymś innym od nachodzenia w sytuacjach prywatnych. W tym drugim przypadku trzeba zapytać o zgodę na zdjęcie i jego upowszechnianie. To nie tylko kultura i dobry obyczaj, ale i prawo tak stanowi (prawo do upowszechniania wizerunku itp). Myślę, że Gabor (choć go lubię) tym razem poszedł za daleko stając się napastliwym "paparazzi". I nic tu do tego nie ma ocena poziomu psychicznego lub wokalnego Edyty G. To dwie różne sprawy.
I dalej: fotografowanie również podlega ograniczeniom prawnymi obyczajowym i nie jest tylko bezinteresownym "utrwalaniem" - gdyby ktoś was - bez waszej zgody-"urwalił" w sytuacjach intymnych i krępujących to co wtedy? A o tym co jest, a co nie jest sytuacją intymną decyduje zawsze osoba-właściciel wizerunku. Żal mi zarówno E. Górniak jak i Gabora L. - bo oboje przekroczyli dopuszczalne granice i najlepsze byłyby wzajemne przeprosiny, ale czy to możliwe w naszym polskim zacietrzewieniu?

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Okazuje się, że polskie dewotki są jednak bogate i szczodrobliwe i potrafią zadowolić (pomimo wieku) swojego idola! Pycha i snobizm Rydzyka się zmaterializowały! Teraz już jasno widać, na czym polega to kościelne "ubogacenie". A przykościelna prawica coś milczy jak ta mysz schowana w mrocznych kątach kruchty.

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Wlasnie ! :) juz niedlugo 28 lipca oraz 11 sierpnia odbeda sie te dwie imprezki w lomzy. szczegoly na www.jaycop.tk

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

kto rzucił hasło zboczeńcy? Wydaje mi size ten ktoś pomylił pojęcia bo co innego oznacza "pijacy piwo" a co innego oznacza wyraz "zboczeńcy". Pózniej podam definicje bo już wychodzę. Pozdrawia m

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

a tak wogole to nawet strona sie nie wyswietla

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

przegladarka SLIMBROWSER :D mozna ja pobrac z http://www.flashpeak.com



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Budujmy jeszcze jeden a potem jeszcze jeden by każdy klecha miał swój!!!!!!!!!!

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

infolan to wiocha
popatrzylem jak braciak ma neta w bialymstoku to to nawet nasz infolanik sie nie porownuje

a dlaczego? dlatego:
1 - ostatnio siec nam zabieralo, czeste przerwy przez to na allegro nie kupilem okazyjnie procka dranie! :(
2 - wcale taki szybki nie jest to tylko ściema / teraz sie troche poprawilo ale ze 2 - 3 miechy temu to o 20-22 wogole sie nie dalo nic sciagac ani grac w csa taka przymola ze sie zygac chcialo :(
3 - u braciaka w bialym sa zalozone serwery na gierki a abonament jest taki sam a u nas ? nic takiego jako fan csa jestem zbulwersowany :P
4 - zmniejszyli otoczenie sieciowe :/ nie moge teraz sciagac nic od mojego qmpla ktory tez ma neta w infolanie :( ani z nim w csa zagrac :(
5 - po burzy to sie juz w pale nie miesci :/ popalone sieciowki i brak netu od poniedzialku dopiero dzisiaj odzyskalem sygnala

takze to sciema co pisza w ulotkach
zebym wiedzial ze tak bedzie to bym neta zalozyl w vectrze albo neostradke ta najnowsza bym wzial



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

> A czym wg. Ciebie jest reklama ?
do czego zbedne filozofie ?

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

i po co to piszesz kto chce coś o tym wiedzieć to wie a ci co nie nawidzą naszej muzyki i tak tego nie przeczytają :/

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Czy dewoty? Będąc w kościele widzę ludzi w różnym wieku. Skoro nie dajesz, to co martwisz się o czyjeś pieniądze. Zgoda, też mam mieszne uczucia, z "nowymi kościołami", ale aby w kóło o tym samym? A największą mafią jaką znam to jest nasze Państwo. Przykładów aż nadto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

DLA MNIE KOJARZY SIE Z DNIEM PO MOICH IMIENINACH CZYLI Z KACEM I JAKAS OBCA DZIEWCZYNA LEZACO OBOK W LOZKU HEHEHEHE

WIELKIE POZDRO



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

A JA PROPONUJE CI ABYC PRZERZUCIL SIE NA ROLKI BEDZIESZ MIAL LEPSzE BRANIE U PANIEN WIEC MALOLAT POPROS TATE O KIESZONKOWE I JAZDA DO SKLEPU PO NOWY SPRZET
POWODZENIA ZYCZE

WIELKIE POZDRO

P.S. A LOMZYNSKIE KLAKSONIARY ZOSTAW STARSZYM

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

NAPEWNO ZNAJDZIESZ SZUKAJ NA AMERICA ONLINE
POWODZENIA
WIELKIE POZDRO

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem


PINGWIN 1022
PIJAK OKOLO 60
ZAJEBANY GOSC JEST HEHEHEHEHEHE

WIELKIE POZDRO

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Rekord.. powodzenia ....w zeszłym roku rekord padł w pieczeniu kugla, rejbaka czy jak tam.. Pobito go w Ostrołęce w karczmie Ostoja. Jest wpis w Księdze Guinessa. Warto tam zajrzeć ...czasem.. być oryginalnym to sztuka.. kopiować innych ... hm

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Ładnie .. moze by tak nastepne....uliczki .... podobnie.

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Polak Unii sie nie boi Polak Unie r,o,z,p,i,e,r,d,o,l,i



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

mozesz mi powiedziec gdzie znalesc ta wyszukiwarke?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Wlasnie! Cos sie dzieje w lomzy, a ze na 4lomza nie ma na ten temat ani slowa oprocz forum to mamy nadal byc zapadla dziura? Wreszcie ludzie dojrzeli do powaznych klimatow a ze nie wpomniano o takich imprezkach na 4lomza wiec trzeba ludzi skierowac na strone gdzie dane sa konkretne szczegoly, nie jest to zadna reklama tylko doinformowanie ludzi.

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

JayCop z tego co wyczytalem na jego stronie www gra (od czasu do czasu) jako DJ (?) w klubie (?) Rampa. A przynajmniej gral (wniosek chyba nasuwa sie sam).

JayCop:

Jak chcesz zareklamowac jakas impreze - od tego jest Kalendarz Łomżyński.
Wpis mozesz dodac na stronie:
http://4lomza.pl/kalendarz/wyd_dopisz.php

Poprostu unikajmy zasmiecania forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Po pierwsze- to kościołów nie buduje się wyłącznie z "tacy" tylko z dużym udziałem kasy państwa- więc nie jest to taki "niewinny" wydatek, bo "golą" ONI perfekcyjnie nasz biedny budżet. Ale jest i bat: kiedy urwą sie dotacje z bydżetu państwa (mądrzejszy rząd)- to ta mnogość małych parafijek sama się nie utrzyma! Tak więc komornicy pomału niech już ćwiczą...

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

"Zbych" chyba nie masz pojęcia jak powinna wygladać nawierzchniażadne lico! Tutaj chodzi o kwestię, że Ci którzy ją ułożyli na Farnej to robili to pierwszy raz. Nie tak układają fachowcy kostkę granitową!!! Każdy egzemplarz koskti ma nierównomierne kształty dlatego też nie uzyska się ani lustra ani lica, ale powinno się uzyskać taką powierzchnię aby nie utrudniała spacerowania. Dlatego kosztowne jest układanie takich kostek tym bardziej powinna to układać wykfalifikowana grupa a nie ludzie (MPGKiM). Bowiem układa się to wszystko ręcznie bez użycia maszyn dlatego też jest mnóstwo czasu aby dopasować kostkę do kostki!!! Ktoś mi dopowie, że Ci panowie ręnie to układali, ZGODA ale nie mają o tym pojecia to raz a drugi to to, że często są na przysłowiowym "kacu"
Uważam, że przy następnej takiej inwestycji panowie prezydenci powierzcie taką pracę solidnym wykonawcom a nie pseudo brukarzom.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

JayCop - informacje o imprezach umieszczaj w Kalendarzu Lomzynskim bo od tego on jest.

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

POCZEKAJCIE DO WIOSNY I SIE ZOBACZY JAK TA KOSTKA BEDZIE WYGLADALA PO PRZEJSCIACH DESZCZOW I SNIEGOW , LISCI I KURZU , I KTO TO BEDZIE CZYSCIL JAK JESIEN PRZYNIESIE LISCIE I DESZCZ
ZACZNA SIE ODKLADAC POMIEDZY KOSTKA I WTEDY MOZE KTOS ZROZUMIE ZE ZNOW ZJEBA..... NASTEPNY PROJEKT UPIEKSZENIA NASZEJ KOCHANEJ LOMZY BO WSZYSTKO CO NOWE LADNIE WYGLADA WIEC TRZEBA CZASU ZEBY SIE PRZEKONAC

WIELKIE POZDRO



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

czy zawsze musi sie znalezc jakis upierdliwy głąb,ktory bedzie sie udzielal wiecej niz trzeba???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

To teraz już wiem co tak śmierdzi w naszym mieście.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Proponuję wygasić nieco emocje. To trochę przypomina pretensję do garbatego, że robi proste dzieci. Czy ktoś zabrania komukolwiek inwestować w inne obiekty? Pieniędzy z programów strukturalnych jest naprawdę dużo. Skoro ludzie chcą budować kościół i finansują to, nie musimy aż tak się tym emocjonować. Mnie np. podoba się, że nowy kośiół Św. Krzyża będzie prawie repliką zburzonego koscioła Św. Stanisława ( później ewangelickiego). Myślę też, że na budowie mają zajęcie liczni Łomżyniacy, przez co mniej musi dojeżdżać na budowy w Warszawie.
Pozdrawiam

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

impreza jak na Łomże nie zadziwiła nas niczym nowym ;/ a szkoda... jedynie Andrzej Rosiewicz próbował i chyba mu sie udało przywrócic humor łomżyniakom :) pokaz fajerwerków też był udany Boysi i BratHanki w miare zabawiali publiczność ale reszta była do bani tym bardziej ze pieczenie tego "REJBAKA" zajeło tyle czasu i po wszystkich atrakcjach tej imprezy dopiero zaoferowano degustacje tego placka jak już większość ludzi wybrało sie do domu bo nie było sensu stac w kolejce do północy. szkoda bo zapowiadało sie tak fajnie.... czekamy na bardziej udana impreze :)

pozdro all ziomki z Konstytucji i nietylko (Ad4siek^^)neon napisał(a):

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Hmm... Oj chyba Twoja ukochana wie cos na ten temat... :)
Huehh !!! Ja tez bym tam chodzila codziennie, ale ten odór z tych scieków jest okropny, aczkolwiek dla tak ladniutkich widoczków warto tam sie wybrac (byle nie na długo)... :)))

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

Tak, ale dlaczego z podatków gdy nie ma to skandal-państwo pieniędzy nawet na leczenie chorych dzieci ani na oświatę dla nich? Te budowle nie powstają z nadmiaru pieniędzy w budżecie ani wyłącznie z datków wiernych...
A odbudowany "zabytek' to i tak tylko jego atrapa-replika-sztuczny rekwizyt.

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

W 1980 r. ówczesny wiceprezes Towarzystwa, Jerzy Klama, podjął działania mające na celu odtworzenie historii tego, jednego z najstarszych w Polsce, klubu sportowego. W wyniku jego inicjatywy i pomocy Janusza Dziarskiego, ówczesnego prezesa warszawskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, udało się ocalić wiele pamiątek i dokumentów świadczących o historii Towarzystwa. Rozrzuceni po kraju jego dawni członkowie odpowiedzieli na pytania ankiety dotyczące dziejów klubu wioślarskiego. Przekazali także dla Towarzystwa znaczną ilość własnych medali sportowych i turystycznych, wycinków prasowych, programów i wyników regat, oryginalnych sprawozdań klubowych i starych fotografii.



Studia Łomżyńskie nr V cdn. ...........................................................


Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarota, Zgrzywa, Pędziński, Czerniawski, Mioduszewski...czyli kto będzie posłem

a mi tam sie bardzo podobało tylko szkoda ze boys nie zagrali pozniej bo przy brathankach mozna było usnąc :( ale i tak najfajniejsze było na koncu fajerwerki, a do tego swietna muzyka (a ma moze ktos to muze?? ) ale ogolnie bylo super warto było czekac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org