wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezydent

frotka: ja jestem i fajny i leniwy... tylko nie wiem jaki bardziej;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Dzisiaj około godz 11 zjawili sie saperzy i zabrali niewybuchy: 17 szt znalezonych wczesniej i 8 znalezli jeszcze w wykopie.
A co do zabezpiecznia miejsca to energetycey powiesili czerwono białą taśme a nie policja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Napewno prawda. Nie oglądałeś reportażu pt. "Imperium Rydzyka"? Dziennikarze próbowali pokazać wszystkie posiadłości i inne dobra należące do Radia Maryja (w praktyce do ojca Rydzyka). Pokazywali też ludzi, których Radio Maryja "przekręciło" na dużą kasę. Ukazano również stosunek pracowników Radia do dziennikarzy, którzy próbowali to wszystko ujawnić - prawie pobito kamerzystę.

Radio Maryja to państwo w państwie, a ojciec Rydzyk ma zadatki na "fuhrera".

PS: Na Radio Maryja można spojrzeć również od strony ciekawego eksperymentu socjologicznego - nikomu innemu nie udało się zrobić wody z mózgu tak dużej grupie ludzi...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Ty.... no ale oni przecież utrzymują się tylko z dobrowolnych darowizn! Przecież Maybach nie Toyota (podobno ulubiona marka księży). Do tej pory starałem się być bezstronny w stosunku do T.Rydzyka. Dzisiaj mnie wkurzył. Przecież nawet papież nie jeździ Maybachem!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Dobrze, że Policja nie wystawiła warty. Jeszcze by któryś w nocy ognisko rozpalił, żeby się ogrzać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

a kto jeszcze ma Maybacha ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Żeby o.Rydzyk był jak Papież, no nie wiem czy Lem byłby w stanie sobie to wyobrazić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

...chyba gdyby byl Papiezem...

Bo gdyby byl jak Papiez to takie rzeczy wogole nie mialy by miejsca, a te ogromne pieniadze nie zostalyby zmarnowane.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

czy ktoś z was słyszał o jakiejś gazecie związanej z mechatroniką jak tak to prosze o jakąkolwiek pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

siema wam
nie wiecie gdzie można pobrać ten film czy co "imperium ojca rydzyka"?
jakoś nie udało mi siem go wcześniej obejrzeć
za wszelkie info wielkie thnx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

W Polsce podobna są cztery Maybachy:
1. wlasciciel "Helleny" (soki)
2. Tele-fonika
3. Prokom (podobno mają wiele wspolnego z ZUSem)
4. T.Rydzyk



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Dla mnnie grafitti jest sztuką wtedy gdy jest piękne, z przekazem a jest wandalizmem kiedy są jakieś poj.......e kreski. A jaki wy macie na to pogląd ????

Co o tym sadzicie ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Jako takiej gazetki nie ma. prędzej znajdziesz książkę. radzę guglać ile tylko wlezie.
możesz też wejśc na www.tevo.net.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Maturalny skandal - poseł Borzuchowski interweniuje.

DC++ :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Szejk - sztuka czy wandalizm?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Czujesz jak radni przeglądają Forum? Chyba dopiero wtedy jak ktoś napisze, że jeden z radnych zrobił niezłą machloję albo coś podobnego. Faktycznie się rozmarzyłaś:) Lista życzeń? Proszę bardzo:
1. Stworzenie bazy turystyczno-rekreacyjnej z wykorzystaniem grodziska w Starej Łomży (oczywiście z poszanowaniem jego historycznej wartości)
2. Organizacja imprez kulturalnych w okresie wakacji (mamy przecież Muszlę, Stary Rynek itd. miejsca jest w opór)
3. Wielkie Społeczne Sprzątanie np. lasu jednaczewskiego, okolic rzeki itd.

Myślę, że nie są to jakieś bardzo odległe cele (może poza pkt. 1) a szczególnie pkt. 3. Jeżeli chcemy spędzać wolny czas w czystej okolicy, jechać rowerem i patrzeć na zieleń a nie sterty toreb z McDonalda. Jeszcze jakby do akcji przyłączyli się prezydentowie, radni, może ktoś z duchownych...?? Kto jest za?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

W sprawie bicia rekordu to raczej nic nie mam do powiedzienia, chciałbym się raczej dowiedzieć, gdzie można się zapisać na konsumpcję babki, po pobiciu rekordu ;-)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Jasne :) najlepiej to nic nie robić i jeszcze się przy tym najeść ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

wszytko by bylo ladnie i pieknie gdyby uczniowie 4lo chodzi o te klasy techniczne w kturych wystepuja kierunki z zywieniem nie byli by zmoszeni do obierania tych ziemniakow :D tam jest tak masz wakacje masz obierac nie obierasz pozegnaj sie z matura oto polska wlasnie :D





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

ajjjjjjjj tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Mogę Ci zrzucić na CD , podaj namiary na się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Jeżeli bić rekordy to możemy ale w ilości Kościołów i czarnego kleru!!

sokół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

i bezmozgowcow, co nie, Varg?

anna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

markm świetny pomysł! Może faktycznie władze i przedsiębiorcy podłapią pomysł. Myślę, że jazda warszawiaków jest skutkiem braku wyobraźni i zdrowego rozsądku. Ale jak taki półgłówek bez wyobraźni może mieć zdrowy rozsądek. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Grosik na Radio Maryja!! - To najszybciej rozpowszechniajaca sie akcja dobroczynna. Jak wiadomo przy wplacie jakiejkolwiek kwoty na poczcie polskiej wszystkie operacje przelewu pokrywa biuro RM. Koszt jednej takiej operacji wynosi 3,50.-. Wplacajac grosik(1gr) powodujecie straty w wysokosci 3,49.- powielajac taka operacje kilka krotnie, dajmy na to 100 razy, RM poniesie koszt w wysokosci niebagatela 349zl !! Pani w okienku moze byc przeciwna takiej akcji ale upierajcie sie, ze jestescie wiernymi sluchaczami, a jej obowiazkiem jest przyjecie kazdej kwoty od was :}. Przylaczcie sie, to zabawa dla calej rodziny :}





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Jesteś pewien, że RM pokrywa koszt przelewu? Jeśli tak, to wyciągam z portfela 100zł i lecę na pocztę ;-) 100zł to 1000gr X 3,49 = 3490zł... Hmm, to zbyt piękne, aby było prawdziwe...

Andrzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Jeden bezmózgowiec już się odezwał - mowa o zovo
Tak trzymać Varg!!!!!!!!!!!

Precz z czarną mafią!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Może ktoś wie co tam się robi ?, czyżby gaz ziemny ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Nie słyszałem tego tekstu o Londynie, ale podoba mi się. Jeździłem po Warszawie i jeżdżę sporo, nie nażekam ani na tamtych kierowców ani na korki. Tak poprostu jest i nic nie mogę zrobić, a jeździłem jak oni, więc nie sądzę żeby mnie londyńczykiem nazywali. .., ale fajny tekst.

pozdrawiam i łomżyńskich i warszawskich i kierowców wogóle.

kumaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Grafitti to bez wątpienia sztuka(nie mówie to o na ścianach napisach w stylu "Bączek to pan" itp). Grafitti dodaje troche kolorów w szarym mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Na plakatach napisali, że nauka będzie free

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Prawie kazdy jak ma okazje i mozliwosci to nakradnie ile sie da tak to juz jest .Nie zalezy to od nacji moim zdaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

*plonk*

krs - nie troluj.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Witam!
Mi sie bardzo podoba ulica Farna, w sumie na Rynku brakuje mi fontanny...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Myślę, że dobrze o tym wiedzieć gdy zostawiamy samochód na parkingu i dlatego podaję ten cytat:
..."Zostawiając samochód na parkingu strzeżonym, zawieramy tak zwaną umowę przechowania z jego zarządcą. To on ponosi pełną odpowiedzialność za pozostawione samochody. Można żądać od niego odszkodowania zarówno za utratę auta, jak i jego obrabowanie. Nie ma tu znaczenia, czy parking jest płatny, czy nie.
Ale zarządcy parkingów wiedzą, jak się z tego wywinąć. Zamiast tablicy „strzeżony” wieszają napis „monitorowany” lub „nadzorowany”, korzystając z faktu, iż przeciętny Polak nie rozumie tej nieistotnej z pozoru różnicy. Wścieka się dopiero po fakcie– gdy okazuje się, że „monitorowanie” nie wiąże się z żadnymi obowiązkami.
– Jedyną furtką pozostaje wykazanie przed sądem, że parking ów, niezależnie od użytego w nazwie przymiotnika, rzeczywiście był strzeżony – doradza Diament. – Jeśli był ogrodzony, były szlabany, budki wartownicze i kamery, jest szansa na zwycięstwo. Dla sądu większe znaczenie ma bowiem stan faktyczny, a nie sama tabliczka.
Ta furtka na nic się nie zda, gdy zarządca parkingu nie pokwituje nam przyjęcia samochodu. "...
Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Tłum podczas rozdawania rejbaka to porażka organizatorów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na nieco nieforunny wybór daty tej imprezy, gdyż według organizatorów wydarzenie to miało służyć promocji Łomży oraz przyciągnięciu i zatrzymaniu turystów w naszym mieście. Natomiast tego samego dnia w nie tak odległym Augustowie odbyły się zawody w "pływaniu na byle czym", które przyćmiły nieco naszą imprezę i to właśnie o Augustowie było słychać w mediach. Również w wielu miejscowościach naszego regionu odbywały się festyny co spowodowało, że nasz Gościniec pozostał prawie niezauważony poza Łomżą. Następnym razem warto sprawdzić, czy w pobliżu nie będzie imprez, które mogą odciągnąć zarówno uwagę mediów jak i potencjalnych turystów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Ja niestety nic nie moge powiedziec na temaqt tej imprezy, pozniewaz nie bylo mnie na niej.:D Akurat bylem na mazurach i sie dobrze bawilem..

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

narodową cechą polaka jest zdolność do narzekania w każdej sytuacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Mephisto,
gdzie mógłbym zobaczyć zbudowane przez Ciebie kościoły,
gdzie są te stare "dewoty" które nie mają co jeść z powodu budowy kościołów (chętnie je wspomogę) ?

do wszystkich antyklerykałów "nowoczesnych młodych" - mam nadzieję że pamiętacie i będziecie pamiętali o tych złych księżach, w tych swoich kościołach, zbudowanych z emeryturek starych dewotek w momencie chrztów, ślubów i pogrzebów ...
Życzę wytrwania w postanowieniu, pewnie się nie spotkamy w Kościele...

Robert

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

tej Edytce to jush chyba na glowe padlo!!! slyszeliscie ile zarzadala za zdjecie zrobione swojemu Bobkowi????no dajcie sopkoj!!Kuba wojewodzki zaczol zarabiac w wieku 16 lat a ten bachor w wieku 2 godzin?????Edytka powinna zrezygnowac ze spiewania jush po MŚ w Koreii...a to jak sie zachowala swiadczy tylko o tym ,ze jej zalezy na kasie,zaplacisz to dostaniesz..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Kochani łomżyniacy! A może byśmy tak podokuczali naszym radnym i wpłynęli na podjęcie decyzji o budowie porządnego amfiteatru. To wstyd, że od wielu lat w takim mieście nie ma miejsca do zorganizowania, na wysokim poziomie, imprezy na otwartym powietrzu.
Państwo Radni - nie bądźcie bezradni. Na organizacji imprez na wysokim poziomie można zarobić - trzeba tylko chcieć a i sponsorzy się znajdą (przy umiejętnej reklamie).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent

Poczekaj w pierwszej kolejnosci stadion do remontu, pozniej moga myslec o amfiteatrze. Niech chociaz raz zrobia cos do konca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org