poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Unia Pracy z SdPl

Z tego co slyszalem to Bialystok przygotowywal sie do utworzenia tej drogi (Viabaltica) od kilku(nastu?) lat, wiec czuja sie teraz zbyt pewnie, zeby nie napisac zuchwale. Bo to juz przesada nazywac Rajd - Viabaltica.

Ja proponuje zrobic rajd lomzynski i nazwac go Rajd A61, ew. Rajd Autostrada 61, zeby bylo czytelniejsze. Moze jak wszyscy uwierza, ze przez Lomze biegnie autostrada to takowa powstanie ;) :P

anna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia Pracy z SdPl

Ostatniej nocy miałem okazję obejrzeć program "UWAGA" na TVN (chyba powtórka) w którym poruszono tą sprawę. Edyta i jej mąż mieli całkowitą rację. Takiego hama i prostaka, jak ten "fotoreporter" to należało wziąść za łeb i walić nim w ścianę prokuratury, do momentu, aż by zrozumiał, czym jest ludzka godność i prywatność.

Yo nigga!!! Aj!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia Pracy z SdPl

Wydaje mi się, zę jeden z tych policjantów powinien stać i pilnować. Oj niechciało im się.
A jakby doszło do tragedii to komisje itp. Może poprostu mało profesjonalni są, a powinni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia Pracy z SdPl

pieczenie 24.07.04 na Muszli (Zjazd), i dodatkowo ma byc święto piwa !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia Pracy z SdPl

Niestety, ale muszę wystąpić w obronie warszawskich kierowców (niektórych - tych debili co 200km/h wyprzedzają na podwójnej ciągłej na łuku we mgle NIE BRONIĘ). Piratami powinna zająć się policja, której chyba się wydaje, że fotoradar na wylotówce i suszarka na wlotówce załatwia sprawę.

Fajnie jest sobie pogeneralizować, ale trochę chyba przesadzacie.
Sam zaliczam się do stołecznych szoferów i moja rejestracja wzbudza negatywne emocje w mojej kochanej rodzinnej Łomży, ale ludzie - nie rzucajcie kamieniami, zanim nie uderzycie się w piersi.

Wiecie, dlaczego Łomża w wielu miastach (w Warszawce też to słyszałem) nazywana jest "Londynem"? Bo kierowcy jeżdżą tu lewym pasem. Nie wiem, z czego to wynika, ale tak jest - w Łomży lewy pas nie służy do wyprzedzania jadących wolniej pojazdów, tylko do blokowania jezdni. To tak a propos generalizowania na temat kierowców :-)

Pozdrawiam wszystkich łomżyńskich szoferów.
Tych zwariowanych kapeluszników z lewego pasa też :-)
grover

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org