poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przyszli Młodzi PiS

Festiwal to uczta, ale nie dla wszystkich. A mieszkańcami są i ci, którzy słuchają Muzycznych Dni , i ci którzy nie mają co z czasem zrobić. Ilu młodych ludzi w blokowiskach myśli co zrobić, moze np. spróbować, tylko czego ...., (wiele tego jest). (Choć prawdą jest jeśli ktoś chce to sobie może zorganizować czas)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyszli Młodzi PiS

Oglądałem pierwszy raz po długiej przerwie Obiektyw i słucham: Rajd Viabaltica, Warszawa - Białystkok, starymi samochodami. Być może gdześ dalej, ale nie dosłyszałem. Małymi krokami, stawiają nas w sytuacji faktów dokonanych..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyszli Młodzi PiS

DZIEKI SAM WIEM ZE NIE JESTEM ORLE ALE NUDNO W LOMZY JEST I TO NIE JEST TYLKO MOJA OPINIA . JA WAM SIE NIENAKAZUJE SIE WYPOWIADAC A TAK WOGOLE TO WY CHYBA NIE UMIECIE CZYTAC ,,,TO JEST APELL" NIEZWRACALEM SIE DO UZYTKOWNIKOW ZEBY SIE WYPOWIADALI .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyszli Młodzi PiS

polityka
mała albo żadna reakcja
i krok dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyszli Młodzi PiS

ja nic lepiej niemam max 70 Kb/s "Broniewskiego"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyszli Młodzi PiS

Dobrze słyszałeś.
Ach ten wiecznie nienasycowny Białystok!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyszli Młodzi PiS

W nowym budynku zlokalizowano biura Zarządu Powiatowego Ligi Obrony Kraju, a później Zarządu Wojewódzkiego tej organizacji. Obecność tych struktur w jednym budynku z klubem wodnym wpłynęła negatywnie na jego rozwój. Po odbudowie budynku, oprócz hangaru sprzętowego przeznaczono dla klubu wodnego pokoik o powierzchni 10 m2, z czasem pozbawiając go i tego. Stopniowo prawowity spadkobierca terenu i posesji po Towarzystwie Wioślarskim stawał się użytkownikiem coraz mniejszej części budynku. Część hangaru przeznaczoną do przechowywania długich łodzi zajęto na pomieszczenie do przechowywania sprzętu do sportów obronnych. Sprzęt wioślarski przeniesiono pod wiatę na trawniku przy budynku. Część boksów sprzętowych także wykorzystano na inne, nie wodniackie cele. We wszelką działalność klubu wodnego ingerowali wojskowi administratorzy organizacji. Ograniczone środki przyznawane na działalność klubu wodnego z przyczyn biurokratycznych nie były wykorzystywane lub wykorzystywane tylko częściowo. Pieniądze uzyskiwane z wynajmowania hangarów, pomieszczeń w budynku przystani i dzierżawy łąki po drugiej stronie rzeki nie były przeznaczane dla klubu wodnego. Zarząd Klubu Wodnego „Okoń” utracił możliwość demokratycznego działania i realizacji idei przejętych od Łomżyńskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Obecnie działalność wodniacka w łomżyńskiej Lidze Obrony Kraju nie istnieje. Przejęty od Towarzystwa Wioślarskiego teren i zbudowane na nim obiekty wykorzystywane są do działalności gospodarczej, nie mającej nic wspólnego z rekreacją i sportem wodnym. Uzyskane z tej działalności środki zasilają budżet Zarządu Ligi Obrony Kraju w Białymstoku.

Studia Łomżyńskie nr V cdn. .....................................................................

Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyszli Młodzi PiS

A co byś chciał?


To, że radni mają za dużo kasy to fakt, ale też faktem jest, że jak masz z kim, to jest od groma ciekawych rzeczy do roboty.


A tak poza tym, naprawdę powinieneś wziąć dodatkowe lekcje polskiego, bo ja nie powiem, kto nie umie czytać...

"TO JEST FORUM DYSKUSYJNEE" TU SIE DYSKUTUJE. JAK SE CHCESZ APELLOWAC TO ZAAPELLUJ SE DO WLADZ LISTOWNIE, TUDZIEZ NAPISZ DO NICH MEJLA, LUB NAPADNIJ KTUREGOS W CIEMNEJ BRAMIE I APELLUJ DO NIEGO BEZPOSREDNIO! I WIESZ, WYBACZ ZE NIE ZAPYTALEM CIE O POZWOLENIE. TAK JAKOS WYSZLO, ZE NIKOGO JAKOS NIE OBCHODZI, CZY NAKAZUJESZ KOMUS ZEBY SIE TU WYPOWIADAL CZY NIE.

sokół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyszli Młodzi PiS

matyjasz ty to chyba sie jakasz a mi radzisz polskiego sie uczyc i wydaje mi sie ze KTOREGOS to pisze sie przez ó a nie u

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyszli Młodzi PiS

Hmm a może rajd Viabaltica zorganizowana przez Łomzyński Automobilklub.
Od Wilna do Łomży. Nie wiem jakimi samochdami, ale możę warto spróbować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyszli Młodzi PiS

Ja przyjmę każdą ilość niewypałów;)) Mam parę obiektów na oku no i w planach budowę domu... co będę za koparkę płacić;))

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyszli Młodzi PiS

Patrz: temat " Festiwal w Węgorzewie"
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyszli Młodzi PiS

Ale żeby nie było tak jak w tym starym makabrycznym dowcipie:
Idzie wycieczka dzieci przez pole minowe.Wymachują rączkami i nóżkami... na 200 metrów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org