poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co dokonali nasi samorządowcy w obecnej kadencji - plusy?

jaka kostka granitowa , oczym wy mowicie ? skwerek byl wyasfaltowany ! a kostki bylo troche w zatoczkach dla autobusow! a pozatym co to za pomysl ?czy wtym miescie nie ma innych potrzeb?
nie widzicie biedy na ulicaach ? na co komu zmiany na jakiejs ulicy tej czy innej jak ludzie nie maja gdzie mieszkac. lepiej zbudowac ze dwa bloki komunalne , niz wydawac pieniadze na takie duperele. troche zdrowero rozsadku! bo tego brakuje wielu z nas ,a przede wszystkim urzednikom i sferze budrzetowej !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co dokonali nasi samorządowcy w obecnej kadencji - plusy?

hmmmm widzialem skan no zobaczymy moze cos sie bedzie dzialo w przyszlym roku miejmy taka nadzieje :D

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co dokonali nasi samorządowcy w obecnej kadencji - plusy?

To prawda, wiem o jakim banku markm mówi, też miałem podobną sytuację. Kazał mi ochroniarz tylnymi drzwiami wychodzić, bo frontowe on już zamknął.hihihhi- fantasta, użyłem kilku argumentów i frontowe drzwi jak na zaklęcie sie otwarły. Nie były to argumenty siły bynajmniej...
markm przyjdź na szkolenie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co dokonali nasi samorządowcy w obecnej kadencji - plusy?

Jest takie powiedzenie "tylko człowiek nudny się nudzi". I nie ja to wymyśliłam! :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co dokonali nasi samorządowcy w obecnej kadencji - plusy?

Od kilku dni zauważam nieco większe transfery przy ściąganiu plików. Czyżby wreszcie na dobre ruszył zapowiadany od pół roku projekt inetu?? Jeżeli tak to nic ciekawego nie wprowadzili!! W godzinach poza szczytem osiągam przepustowość do 100kb/sek co jest wzrostem ale dosyć nieznacznym. Obiecywali prędkość nawet 4 razy szybszą. Dla porównania w IST w szczycie jest podobnie a poza nawet do 400kb/sek. A jak tam z przepustowością u innych użytkowników 4lan??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org