poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak strajkować?

Powtórze się: Ja proponuję postawić pomnik naszemu byłemu prezydentowi p. Henrykowi Żelechowskiemu za wspaniałą wizję i realizację tak przepięknego "Czerwonego Placu" , za powycinanie bujnej zieleni , która prawdopodobnie zaciemniała okna p. prezydenta (może nie tylko), za tę przepiękną czerwoną kostkę , która tak wspaniale komponuje się ze starą architekturą budynków wokół placu. Pomnik proponuję też czerwony by nie zakłócić tej wspaniałej tonacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak strajkować?

A ja nie rozumiem dlaczego nikt nie odpowiedział na moją ofertę że mogę podłączyć za darmo do internetu drogą radiową.Być może ludzie wolą płacic podejrzanym firmom niż mieć net za free.To nie moja sprawa.Chciałem dobrze.Teraz jak komuś nie będzie działać net drogą radiową który jest płatny gratuluję wyboru.Dla zasady nie podłącze już nikogo.Jeśli 256kbps za free to mało to pewnie macie w swoich radiówkach niezły wypas.Pozdrawiam wszystkich lamusów

rbaginsk -allegro.pl

Q

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak strajkować?

Pingwin 1123,7 :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak strajkować?

Myślę, że pora by w końcu wypowiedział się ktoś naprawdę wtajemniczony w całą tą sprawę jaką wszyscy zwykli "opatrywać" hasłem Radio BAB, czyli były pracownik.

Otóż moim skromnym zdaniem, widząc i słysząc co sie w... no nazwijmy to "firmie" działo za czasów kiedy jeszcze ja - teraz zwykły śmiertelnik - miałem prawo nazywać się pracownikiem Radia BAB, mogę śmiało powiedzieć, że dobrze nie było. Cała ekipa poczynając od góry do dołu jest to zbieranina przypadkowych ludzi, którzy w mniejszym lub większym stopniu mieli do czynienia z radiem (najczęściej w formie Umowy o dzieło z panem S.B. czyli dyrektorem Radia Łomża) i którzy niestety nie mają o nim zupełnie pojęcia. Pan M.Z., mający czelność nazywać się prezesem i dyrektorem to człowiek nie posiadający jakiegokolwiek pojęcia o środowisku radiowym, ktoś pozbawiony kultury i co gorsze - łamiący prawo! Muzyką z tego co mi wiadomo zajmuje się teraz 2 ludzi dla których szczytem muzycznych uniesień jest zespół Ich Troje (którego płyta - cytuję za słowami prosto z anteny - "..jest jedyna, niepowtarzalna - po prostu trzeba ją mieć") i Stachursky. To ludzie, którzy uważają siebie za profesjonalistów i najlepszych specjalistów w branży radiowej - a popierają to wyłącznie faktem, iż przez 3 lata pracowali w konkurencyjnej rozgłośni lokalnej (pozdrawiam pana M.R.) lub w radiu internetowym (ukłon w stronę pana P.B.).

Długo możnaby jeszcze pisać ale sumując całość - Radio BAB to wyśmienicie skondensowane duma, pycha, oszustwo i arogancja nie tylko wobec słuchaczy ale i wobec samych siebie.

A ponieważ cierpię na permanentną bezsenność, moje życiowe motto brzmi: łatwiej zrobić radio niż zasnąć.

Zefir

P.S. Na koniec jeszcze coś dla obecnych i przyszłych pracowników Radia BAB: "Ty, który wchodzisz żegnaj się z nadzieją..."

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak strajkować?

śmietniki 'unijne' powiem szczerze widziałem tylko w kilu miastach w Polsce a zagranicą wcale, tam śmieci w workach stawia się przed kamienicą i w wyznaczone dni jeździ śmieciarka która zbiera wory. i tak myślę że to jest kolejny primaprilisowy żart UE który nasz rząd (czy samorząd) potraktował na poważnie, kolejny krok do eutanazji starszego i schorowanego społeczeństwa. a co do autobusów to lepei jnie gadać...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak strajkować?

A mama cie puści?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak strajkować?

ZLOT SKODY - MIKOSZEWO 24,25 lipiec

PLAN ZLOTU:
SOBOTA 24 lipiec
godz. 11:00 wyjazd aut spod IKEA przy obwodnicy Gdańskiej
godz 13-15 przeprawa promem i zbiórka aut w Mikoszewie
godz 15-18 przybycie na miejsce zlotu, zakwaterowanie, pokaz aut
godz 19 wspólne grill, ognisko, piwko, muzyka (skodziarze ze zdolnościami i instrumentami muzycznymi )

NIEDZIELA 25 lipiec

godz. 09:00 pobudka
godz. 09:45 zbiórka na polu namiotowym
godz. 10:00 przejazd nad morze do Stegny (parada aut)
godz. 14:00 zwiedzanie obozu koncentracyjnego w Sztutowie
godz. 17:00 pożegnanie w Mikoszewie - Koniec Zlotu

NOCLEGI , ZAKWATEROWANIE:

Nocleg na polu namiotowym przy stawie jest darmowe, niestety pole jest bez natrysków i toalet ( toaleta tzw. "pod drzewkiem" ), mam nadzieje, że się tym nie zniechęcicie. Auta uczestników zlotu wjeżdżają na teren pola namiotowego ! Zakwaterowanie w domkach, campingach, pensjonatach każdy załatwia na swoją rękę. Na dole strony podaje adresy i numery telefonów miejsc do wyboru w przypadku gdy wybierze tą drugą opcje z bardziej luksusowymi warunkami. Rezerwacji prosze dokonać jak najszybciej.

ZAPISY:
Do dnia 14 lipca prosze o wysłanie e-mail�a na adres skoda@wp.pl wraz z następującymi danymi:

imie
nazwisko
model Skody
nr. telefonu
miasto
W przypadku rezerwacji pokoju czy campingu - nazwe ośrodka oraz adres. Lista miejsc na terenie zlotu ograniczona !



Więcej informacji: [urlTU]http://www.autocentrum.pl/index.php3?FF=75&threadid=398287040&postid=592506050&type=28&



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak strajkować?

Po co w Łomży PWSIiP? Pojawiły się pogłoski, że ma mieć swoją siedzibę budynku ZSD.
Dlaczego ma zostać utworzona kosztem istniejącej od 85 lat Szkoły Drzewnej?
Tworzą kolejną szkołę wyższą, której ukończenie nie daje nic więcej, poza "papierkiem" , a nie solidnego wykształcenia !
Dlaczego kolejny raz atakują szkołę średnią z tradycjami, która w ciągu 85 lat isnienia wydała tylu absolwentów?!
Pan Prezydent Miasta Łomży- również absolwent Zespołu Szkół Drzewnych powinien zadać sobie to pytanie i pozwolić istnieć szkole, do której sam uczęszczał- choćby tylko ze względu na sentyment (jeśli nie obchodzi go dobro miasta, młodzieży, nauczycieli)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak strajkować?

nie wiem, czy to tylko u mnie tak, czy nie;]
4lomza jest powolna, jak nie wiem co
dziwne to trochem, bo reszta stron chodzi lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org