wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mbewe krytykuje władze Łomży

Prawym przyciskiem mychy wywołujesz menu podręczne na Mój komputer, wybierasz Właściwości - Nazwa komputera - Zmień - Grupa robocza (wpisz INTROLAN). Jak dalej nie działa dzwoń 2190383 - Introlan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

nic z tego(dalej to samo)
a do nich boję się dzwonić, bo jeszcze powiedzą, ze to wina mojego kompa, albo powiedząże mam trojana, i bedę płacić za nic,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

to sprubujcie w pingwina http://mirrored.flabber.nl/bloody.pingu/bloody.pingu.swf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

Pijaczek około 100 metrów, a pingwin 800 metrów. Próbuje dalej

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

w3cache.tpnet.pl:8080 na 4lan jakos blokuje i wogule nie odpalisz www.

dziwna sytuacja ale prawdziwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

JayCop2004 dzieki za ten adresik www.multiproxy.org dobra stronka . :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

Witam. Mam pewien pomysł. W Łomży jest dużo boisk do kosza, a także dużo sympatyków tej gry, może by tak zorganizować jakiś turniej nawet kilku dniowy ( w zależnosci od liczby zgłoszeń ). Drużyny liczyły by po 3 zawodników plus rezerwowi, mecze rozgrywane by byly na jeden kosz. Można by było zrobić jakieś kategorie wiekowe.
Co wy na to ? Czekam na pomysły i na kogoś kto pomoże to zorganizować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

Przed chwilą usłyszałem kilka samochodów na sygnale. Pomyślałem, że stało się coś większego i odruchowo spojrzałem przez okno. Nie było tam jednak żadnych karetek czy straży pożarnej, tylko powoli jechał radiowóz, za nim dwóch glinarzy na ścigaczach, a z tyłu... samochody weselne. No to ładnie się bawi nasza policja, ciekawe tylko na czyj koszt. Zresztą wydaje mi się, że jest przepis regulujący używanie sygnałów dźwiękowych i - o ile mi wiadomo - wesele policjanta nie jest zdarzeniem wymagającym włączania syreny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

OJ Grisza mało prawdopodobne żeby ci się udało zorganizować coś takiego, ale nie nie możliwe. Jak znajdzie się jakaś osoba która by zajęła się całym przygotowaniem takiej imprezy i koordynowanie działań to by się udąło. A pozatym trzeba jakieś nagordy, a jak nagrody to i kasa. Skąd weźmiesz fundusze ??


Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

Jeżeli używasz zewnętrznego firewalla, to może on być nieprawidłowo skonfigurowany i blokować dostęp do sieci lokalnej. Spróbuj go wyłączyć i wtedy sprawdzić. Jeżeli nie używasz firewalla, to może masz włączoną Zaporę połączenia internetowego w Windows XP. Wyłącz ją i sprawdź wtedy. Jęsli okaże się, że to jeden z tych dwóch powodów, możesz wchodzić na LAN po wyłączeniu zabezpieczeń lub (lepiej) właściwie je skonfigurować. Przy okazji, lepiej używać oddzielnego firewalla, jeśli już chcesz to robić, bo ten wbudowany w XP jest po prostu tragiczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

Jeżdżąc po Łomży, często widać różne samochody z L na górze. Rejestracje od warszawaskich przez mazowieckie po warmińskie i mazurskie. Miło, że w zjeżdża się tutaj , a nie np. do Biąłego. Fakt, ostatnio miałęm na skrzyżowaniu przy skręcie w lewo 5-7 nauk jazdy. Powoli to szło, ale cóż takie czasy, każdy che jeździć samochodem. Zdając w Łomży w Łomży zostawiają kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

W tym wszystkim nie chodzi o to zeby kupowac tylko polskie produky, ale jezeli ten sam prodokt jest tak samo dobry lub produkowany w Plsce przez zagraniczny koncern u nas to nalezy wybrac ten polski lub ktory jest produkowany przez zagrzaniczny koncern, ale u nas tym samym dajemy miejsca pracy np pieluchy chuggis sa produkowane w UK lub w Czechach rownie dobre Pampers sa produkowane przez zachodni koncern w Polsce ja wybieram Pampers. Mozna wybrac tez bella produkowane w Toruniu przez polska firme ale te odparzaja pupe -przynajmniej mojemu- wybieram wiec pampers. Tym samym pokazuje inwestorowi ze warto u nas zainwesyowac, i o to chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

Najlepiej egzamin zdać na jakiejś ulicy. Najlepiej, żeby to była dwu pasmówka bo wtedy jest łatwiej. NIgdy nie zdawaj na placu, bo możesz oblać w łatwy sposób

Poreg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

Jedymym miejscem, gdzie można zdać egzanmin w Łomży jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego na Zjeżdzie...hehe. A tak serio to juz drugi raz się zapisałem do Kaminiaka, tym razemn a motor. JEST SPOKO!! Tylko czemu nie ma jazd na mieście?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

a ja tam, szczerze mówiąc nie mam dobrych wspomnień z "kamin..." , a raczej co do pewnego instruktora(p. Sz.)(pst cicho). musiałem brać dod.godziny. (na legionów. ten nowy) i wogóle inaczej i prościej tłumaczą,
a ten z kamin. to sie połapać nie można , z resztą on sam też, chyba nie był pewnien tego co mófił. i nie kazali kręcić w miejscu, (przez to oblałem!), a na po oblaniu egzaminator miał pretensje, że w miejscu nie kręciłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

Co do ludzi spoza Łomży to może wszystko jest ok, ponieważ zostawiają kasę w naszym mieście. Natomiast jeśli chodzi o ich jazdę po naszym mieście to kompletni antykierowcy. Brak znajomości miasta oraz ich przepisów, piszę to również o tych instruktorach którzy to rzekomo uczą ich tej jazdy. Czują się jakby byli u siebie na "wsi" (a widać rejestracje wor`ków, bkl`niaków, z npi`szu itp.)
Kierowców z naszego miasta serdecznie pozdrawiam. Szczególnie tych baranów, którzy stoją pod fast foodami łomżyńskimi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

1107,8 pingwin :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

Ja mam juz internet w Interneo z rok i jest ogólnie dobrze. Czasem jakaś jest awaria, Panowie ale to jest internet ! Mnóstwo wirusów i jeszcze wiecej użytkowników.

Ogólnie Inteneo jest Dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

http://4lomza.pl/index.php?wiad=1191

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

Mogla by sie pojawic... w naszym upalnym klimacie bylaby nawet wskazana... byloby gdzie oplukac stopy i wrzucic pieniazek... Moze kopia Fontanny di Trevi z Rzymu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

Marcinek a co ma ilość wirusów i użytkowników w Internecie do działania Interneo?

Żaden z moich znajomych nie jest zadowolony.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

Nie sądzicie, że nazwa "Plac czerwony" trochę dziwnie się kojarzy :)
Osobiście wole mowić "Stary rynek". A fontanna by się przyadała. Diametralnie by zmieniła wygląd starówki no i moze jeszcze trochę zieleni...
Po co nam taki wielki pusty plac? na start pochdów pierwszomajowych :)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

W taką pogodę, gdy nie ma pewności, że nie lunie, dobrze wybierać się na krótsze odcinki. Bar "Krzyś" przed Boną ma duże parasole,Tyskie z nalewaka, a i grill konkretnej wielkości.Nie wiem, czy na co dzień grill funkcjonuje, ale gdy zamówi się wcześniej, to prawdopodobnie można tam całkiem miło pojeść, podziwiając piękne widoki.

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

Wiec imprezy jakie sie odbywaja w kazda srode (klub rampa vip) to przewaznie typ imprez vinyl balet. Muzyka w wiekszosci to house , deep house, tribal brazil house, tech-house, dub, itp. Grac graja: Sensor, Mumotune, Vampire (jutro), Jaycop, Fx (gral). Na przyszle srody zapowiada sie, ze bedzie gralo kilka znanych osob.

Czy sie oplaca ? Zawsz sie oplaca :) Zapraszam.

Informacje o imprezach w srody zawsze pod adresem www.jaycop.tk



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

Ja ma "Folkswagena" (hihih) i też czasem trzeba reperować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mbewe krytykuje władze Łomży

U mnie też chodzilo powoli, zeby bylo szybciej kupilem woła i teraz to on dostarcza mi pakiety z 4lomza. Jest o wiele szybciej. Polecam kupić woła.

Pozdrawiam
Ellena

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org