poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Pisz na e-maila co i jak dokładnie.

pozdrawiam

Łabędź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Ta nazwa właśnie teraz się zmieniła: C..K..Ustawicznego i Praktycznego.


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

napisalem dokladnie ;) , a program juz napisalem tez, wiec post nieaktualny :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Fajnie, że czytelnicy forum widzą błędy dziennikarzy,

a może jeszcze fajniej byłoby samemu coś napisać???

Polecam, szczególnie stawianie przecinków przychodzi łatwo...

Tak więc propus - czekamy na Twój tekst informacyjny.

Ale, żeby się dostał na łamy potrzeba najpierw trochę popracować.

Jestem ciekaw jak długo czytelnicy 4lomza będą czekać na Twój tekst???

Pozdrawiam i życzę miłego pisania

ps. w kwestii wyjaśnienia, to nie w moich tekstach były błędy, ale ja także czasem piszę, więc czuję że tylko Ci którzy tego nie robią - nie popełniają błędów...

anna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

jaki jest Wasz stosunek do tego problemu. Bo ostatnio zauwazyłem ,że pojawiły się w wielu miejscach które nie bardzo pasują do ich znaczenia. Jestem katolikiem praktykujacycm i nie mam nic przeciwko temu symbolowi a nawet jestem za . Ale razi mnie ich profanacja jaka wydaje mi się tu ma miejsce. Czy jestem w błedzie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Chodzi o krzyże? jeżeli pracownik nad swoim biurkiem chce mieć taki znaczek, niech ma - ja mam fotografię mojej żony, kalendarz "Stomechu". Ale niech nie narzucają tego jakimś zarządzeniem!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Chodzi ci o plusy i minusy miasta, czy działań zarządu, a może mieszkańców.... i do kogo miałby być skierowany ten list otwarty?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Minusy

1. Brak dostępu do morza.
2. Zła strefa klimatyczna.
3. Zegar na ratuszu źle chodzi.
4. Psy srają na trawnik pod moim blokiem.
5. Lotniska nie ma.
6. Pracy też.


Plusy

1. Zawsze mogło być gorzej.


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

" MrS " dobrze powiedziane, zgadzam się z Tobą.


W dniu ostatecznym sądu zapytają nas o to, czego dokonaliśmy, a nie o to, co przeczytaliśmy ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Dnia 20 czerwca o godzinie 12 na miejskim starym rynku bedziemy mieli okazję zobaczyć kilkanaście zabytkowych samochodów. Odbędzie się tam konkurs elegancji w którym udział wezmą startujący ze swoimi pięknymi autami z przed kilkunastu albo i nawet kilkudziesieciu lat. Serdecznie zapraszam w imieniu automobilklubu lomzynskiego.


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Kultura nakazuje szacunek do symboli ważnych dla innych, ale religijność mierzona jedynie zewnątrznymi symbolami to żaqłosna profanacja tych symboli. Symbol obok, a nie zamiast postawy.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Sama definicja symbolu mówi o tym że w pewnym sensie zastępuje on definicję pojęcia w tym przypadku pojęcie chrześcijaństwa i wszystkiego co powinno się z nim wiązać dlatego myślę że ktoś powinien się dwadzieścia razy zastanowić zanim sobie powiesi krzyż nad głową w biurze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

I jeszcze jako plus można zaliczyć forty. Przynajmniej ładne są :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Ostatnimi czasy coraz częściej można spotkać się z tematyką dotyczącą systemów zarządzania jakością. Jak uważacie, czy wnoszą one coś, co jest z korzyścią dla nas, zwykłych śmiertelników? Proszę o zajęcie stanowiska.

Systemy w urzędach kontra producenci i dystrybutorzy artykułów spożywczych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Jeśli chodzi o ten limit sciągania to jest pic na wode i nie działa prawidłowo i nigdy nie będzie działać.Możecie mi wierzyć na słowo ja sciągam misięcznie około 15GB i mi pokzauje coś koło 400MB.To jest tylko chwyt reklamowy aby brać droższe opcje.Transferu nie straciłem i mam cały czas 320kbp/s.Straszenie ludzi co nie mają pojęcia o co chodzi zniechęca ich.Każdy zaawansowany uzytkownik wie o co chodzi i nie robi błędnych wyborów.A taki laik jak mu ktoś powie że jest jakiś limit to od razu się boi i mysli że to do niczego.5GB dla takiego laika to liczba nieosiągalna do przekroczenia nawet przez rok.Zwykły internauta czatuje , odebira poczte i przegląda www.Zanim zostanie zaawansowanym "wyjadaczem" sam dojdzie do wniosku co mu jest najbardziej potrzebne nie pytając się nikogo.Więc zachęcajcie do Neostradki mimo iż nie jestem zwolennikiem TPS'y to polecam

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

To zdjęcie nawet w części nie oddaje rzeczywistego uroku tego zakątka o zachodzie słońca. Jest zbyt jasne.

Co do frekwencji, mnie osobiście ona nie raziła. Z praktyki tego gremium wiem, że wszelkie umawianie sie na konkretny termin nie ma sensu. Jedynie akcja z wyprzedzeniem max. pół godziny daje dobre rezultaty. Nikt wtedy nie ma czasu na szukanie wymówek.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Proponuję oddolne stworzenie takiego kodeksu a admina proszę o uznanie, respektowanie i występowanie w roli egzekutora.
Proponuję punkt 1. NIe obrażamy się wzajemnie używając slów uznawanych powszechnie za obraźliwe.
2.
3.
4.
Z tej burzy mózgów która mam nadzieję wyniknie admin mółby stworzyć spójny kodeks. Mam nadzieję, ze forumowicze podając pomysły będą się z nim utożsamiać jako z własnym i podniesie on kulturę wystąpień na forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Wszystkim, którzy grali w PIANKILLERA polecam wywiad z Adrianem Chmielarzem - -jednym z twórców gry. Wywiad zostanie zamieszczony w najbliższym numerze jednego z pism konsolowych (nie napisze w jakim, bo zara napiszą, że reklame uprawiam i ile mi zapłacili za tego posta). Dla domyślnych dodam że pismo to nie jest nowe plus jest jednym z czołowych pism o tej tematyce w naszym kraju. POLECAM!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Jeżeli to nie tajemnica (widać to w poście) to śmiało napisz co ma być na strzelnicy. czemu takie podchody i tajemniczość. Nie wszyscy czytają ogłoszenia na klatkach , nie mają czasu lub są z innej spóldzielni.Śmiało please!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

sa zdecydowanie najlepsze a żywnośc bije na głowę żywnośc zachodnią pod względem walorów smakowych jakmi zdrowotnych. Prze lata wmawiali nam ,że nasz żarcie jest złe bo trujące itp głupoty. Teraz sami po wejsciu wywoża mięso , mleko całymi tirami . A takie było be niedobre. My aby obronic nasz rodzimy przemyłś powinniśmy ak jak w innych krajach idac do sklepu siegac tylko po to co wyprodukowano w polsce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

bumboks gadasz głupoty. Gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o Internecie, to wiedziałbyś, że szybkość otwierania się strony nie zależy tylko od serwera 4lomza, ale także od wielu innych czynników - np. Twojego łącza. Ja na szybkość otwierania się strony nie narzekam, działa bardzo szybko.

Statystyki ping mówią same za siebie:

Odpowiedź z 213.241.71.198: bajtów=32 czas=28ms TTL=50
Odpowiedź z 213.241.71.198: bajtów=32 czas=26ms TTL=50
Odpowiedź z 213.241.71.198: bajtów=32 czas=33ms TTL=50
Odpowiedź z 213.241.71.198: bajtów=32 czas=28ms TTL=50

Pozdrawiam
Ellena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

zarówno jak i fotograf i Edyta to syf :)P nie macie innych tematow do rozmow ?

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież kontra czyli pod ostrzałem :)

Może Tobie MrS. U mnie też chodzi kulawo a inne szaleją jak trzeba.

Pozdrawiam
Ellena

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org