niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

Po wpisaniu numeru tego Pana w google otrzymujemy takie np wyniki:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=504014333&lr=
http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=10630

Czyli chłopaczek nazywa się Krzysiek... Zaraz jak się "przeszpera" dobrze internet itp rzeczy to się wszystkiego o tym Panu dowiemy i "uniemilimy" życie ;-)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

czy macie może jakieś namiary na nauczycieli biologi pilnie potrzebuje korepetycji z góry dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

przylec do stanow i bedziesz kupowal za dolary jak je zarobisz no chyba ze jestes taki bogaty ze siedzac z Polsce mozesz sobie pozwolic na zakuoy w usa ehehehhe ale to jest malo prawdopodobne:D powidz chlopaku co ty sobie mozesz kupic ?? mama dala ci 100zl i chcesz teraz zakupy robic??? daj sobie spokuj . a mowiac o oszustach to raczej nie masz racji world ja czesto kupuje na ebay-u i tu nie ma takiego czegos jak oszustwo wiesz... wszystko placisz przez paypal i jak ci cos nie pasuje nie masz swojej zamowionej rzeczy po 7 dniach piszesz do paypal ze zostales oszukany i odrazu masz spowrotem hajs tu ludzie nie praktykuja oszustwa jak w polsce na allegro to nie to...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

Tradycyjnie nie polecam usług Pani Anny Romanowskiej, która traktuje swych pacjentów jak nieproszonych natrętów. Pisałem już o tym kilka razy, chciałem nawet iść ze skargą, ale szkoda na to czasu.

Ta pani jest okulistką, ale czy jest lekarzem? Nie wiem.

Na pewno odradzam wizyty u niej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

A co Ty taki złośliwy , teraz ludzie w Polsce mają coraz większe pieniądze i dużo kupują. Do Stanów naprawdę nie kalkuluje się jechać , sam wiesz po ile jest $. Mój znajomy kupował w U.S.A. na ebay-u i było wszystko Ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

Pani Nasza: Proszę się nie sugerować forum ani wypowiedziami forumowiczów, gdyż forum to nie jest odpowiednim miejscem do urzędowego składania wniosków w tej sprawie. Myślę, że w odpowiednim miejscu do tego, zostałaby Pani należnie i z szacunkiem wysłuchana. A przynajmniej powinna Pani zostać tam tak wysłuchana...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

A czy Twoja ukochana poprostu nie moze zmienic numeru telefonu?? i podac go osobom zaufanym??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

oOo no to tak szukacie czworo ochotników do programu "wybacz mi" to wiec już macie :) jestem oto i czwartym ochotnikiem 188 cm i 104 kg to jedziemy wskakiwać w dresy (nie chodze w dresach, kto mi pożyczy ;p), golimy banie na łyso, koloujemy golfa 3 i podskoczymy do typa, wytłumaczymy mu jak obchodzić sie z kobieta a i przyokazji możemy do Ciebie tez podskoczyć Loveley by tez tobie wytłumaczyć bo gazu pewnie trochę zostanie w golfie ;pp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

"Autor: gans (---.lom.netster.pl)
Data: 25-11-07 11:19

A TO CI PECH.CHWAŁA LUDZIOM I ZLODZIEJOM . 21 WIEK .TO MIELI NA TEN DOBRY SPRZET A NA LOKAL NIE.NO TO TRZEBA SPOWROTEM NA OSIEDLOWĄ LAWKE POPALAC PAPIEROSY I PIC WODKE?

zycie"

Morda cwelu, jeszcze cie nie zamkneli ? Skad sie biora takie smieci jak ty? Obciac lapy zlodziejom!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

tommeknet - balem sie go spytac. poza tym byl z cala rodzina i kiedy przechodzil obok mnie, w otoczeniu 5 ochroniarzy, poprostu zabraklo mi odwagi by poprosic o autograf albo fotke ;/

Cytat:

Eunice Kennedy Shriver, the sister of Massachusetts Senator Edward M.
Kennedy and the late President John F. Kennedy, was admitted to
Massachusetts General Hospital this morning.

Shriver, 86, is listed in fair condition this afternoon, according to
a hospital spokeswoman. The nature of her illness wasn't released.

Her daughter, Maria Shriver, and son-in-law, California Governor
Arnold Schwarzenegger, are in Boston this weekend and sat courtside at
the Celtics/Lakers game last night.




juzia - bylem w IB, a teraz jestem w hameryce :] widujesz czasem wojtasa? pozdrow go ode mnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

a ty myślisz że jak się na studniówce tanczy? Idz na dyskoteke i sie nauczysz... A poloneza to kazdy "zatanczy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

autochton> Z pewnoscia koszty przesylki sa rownie tanie jak dolar, czy tak?

Ja z kolei, w przeciwienstwie do Was, nie moge sie doczekac gwaltownego wzrostu kursu dolara. Zeby tak wrocily czasy z przed dzesieciu lat ;]

tomasz_wu, world>> Jaki od groma e-bay? Chodzi Wam o ebay? Co do wierzytelnosci - do tej pory przeprowadzilem 99 transakcji. Nigdy nie trafilem na oszusta, a jesli juz to ja moglem byc oszustem, kiedy kobieta wyslala mi telefon nie otrzymawszy jeszcze zaplaty za niego(zauwazyla, ze nie dostala pieniedzy po dwoch tygodniach) :) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

Witam,
Jeśli gracie w Counter-Strike 1,6 zapraszam na nowy server ..::eXpensiv[TP]@Strzelnica[PL]::.. ,na server mogą wchodzić gracze zarówno ze steama jak i z nonsteama:) IP:192.58.232.90:27015
Oferujemy:
-dobre pingi (nie ma lagów),
-kulturę,
-przyjazną atmosferę,
-przynajmniej 1 admin zawsze online (jak to mowią:admin dla gracza, gracz dla admina).

Serdecznie zapraszamy i radzimy dodać server do ulubionych (favourite).

Pozdro,Admini



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

Zapomniałbym dodać, że mamy również forum : www.negamers.fora.pl

Sorki za ten tekst na dole Siema.... ,to moj podpis:D Mam nadzieję, że nie popsuł estetyki postu.:):P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

halfik puknij się w głowę.

Chyba nie możesz się pogodzić z tym, że teraz dużo ludzi w Polsce zarabia więcej niz ty w USA. (bo myślę, że tam mieszkasz)
Nie stac nas np. na laptopa za 1000$? ... stać skoro kupujemy tutaj takie same za 5000zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

buehehe... myślę, że Twój "bojfrend" powinien przeczytać ten temat... ja na jego popłakałbym się chyba ze śmiechu....

pomyśl sobie dziewczyno... typ przyjeżdża raz na miesiąc, bo nie chce mu się... jakby Cię kochał to 162 km to dystans, który można przebywać co najmniej co tydzień... a jak jeszcze mieszka w akademiku, to mu się nie dziwię, że woli tam spędzać wolny czas :D... gdyby kot trzymał się jednej dziury, to by zdechł...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

dr kalinowska przyjmuje na brzozowej 8 od godziny 16. ja rowniez kupuje u niej soczewki.koszt wizyty 40zl jesli chcesz to moge ci nawet telefon podac :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

www.amazon.com



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

loveley

Dziewczyno widzę jak bardzo Ci zależy na Twym Chłopaku.Są jednak i inne wartości którymi powinnaś się kierować.A co będzie później jeśli Wasz związek nie przetrwa kolejnej próby?A może przeczytaj mój post"Jak ratować związek kiedy druga połówka się wyprowadziła"był na tym forum w lipcu.Może z tego wyciągniesz wnioski?Ja jestem starszy sporo od Ciebie jednak wiem że to ból najgorszy jaki może spotkać kogoś kto kocha.Jeśli masz chęć się komuś wygadać to zapraszam na kawę.Zaznaczam tylko KAWĘ.Wiem że Ci ciężko.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

Dzwonię do Pajonka o 13:45, a on mówi, że go obudziłem...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

Nasza, no wreszcie osiągnąłem swój cel, pokazałaś swą prawdziwą twarz:) gdzie twa kultura, ynteligencja i jak zwykle piszesz za innych :))) wiem że twoje kompleksy przejawiają się w tym aby zawsze i wszystko krytykować w tym mieście, ale to mnie nie obchodzi...
Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej spokoju i pogodnego spojrzenia na nasze piękne i kochane miasto:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

Ja widzę je często za Kościołem przy ul. Poznańskiej w okolicy tych bagienek jak się idzie od Poznańskiej w stronę byłych Terrazytów. Dzisiaj z samego rana gdzieś o godz. 6.30 widziałam dwie z nich na łące. Często widywałam je w okolicy Urzędu Celnego. Z tego co wiem są częstymi gośćmi okolicznych gospodarstw skąd są przeganiane. Ciekawa jestem co by było, gdyby któryś z gospodarzy postanowił je przywłaszczyć i zaopiekować się nimi. Niedawno mówiono o kradzieży bydła. Dziwne, że do tej pory nikt ich nie ukradł. Zapewne jest to kwestia czasu jak któregoś pięknego ranka ujrzymy pod laskiem ich skóry!!! Wtedy dopiero władze zaczną działać. Dodam dla ciekawości, że byłam przypadkowym świadkiem rozmowy dwóch pań. Jedna z nich mówiła, że dowiedziała się na policji, jaki to wielki sukces osiągnęli, gdyż ustalili właściciela tych krów, a o resztę niech ta pani dzwoni sama. Gratuluję sukcesu policji. Gdyby dziecko z podstawówki chciało to by ustaliło właściciela w ciągu jednego góra dwóch dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

Ach te zespoły... zapytajcie lepiej który zespół umie grać na żywo... teraz mini dyski, nagrany wokal a z 1600-2000 zł trzeba zapłacić za to że trzech panów stoi i udaje ze gra..... ale takie życie... osobiście polecam Orkan z Łomży, Absolwent i Partner z Zambrowa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

Sex - Duke, Biebrza, Jesicca ...
Biznes - najwiecej taksówkarzy i sklepów przypadających na jednego mieszkańca (w Polsce)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: około pół miliona Żydów ma wrócić w niedługim czasie do Polski.

madziara :)
nimam żadnych kwiatków bo zawsze zapominałem podlać :(

jak ci wyślę kurierem ??
No powiedz sama jak ???

Gołym tyłkiem przed kurierem będę świecił jak przyjedzie???

żeby to była kurierka to jeszcze mógłbym błysnąc :):)
ale przed kurierem ???
No coś ty madziara oczadziałaś ???

:):):)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org