piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

heheheh niestety nasze polskie prawo jest jeszcze "lepsze". Jeden z tych kochanych tatusiów nie płacił alimentów przez lata, pieniądze byłby wypłacane z Funduszu dla matki dzieci, dług urósł do kilkunastu tysięcy a tatuś nadal na wolności ;) więc nie łudźcie się że od ręki takiego gamonia zawiną do Czerwonego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

Również polecam panią mecenas Grażynę Cymek.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

peowski głąbie matka sie przyznala jest nagranie ukr kam, sługo rudego debila



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

W związku z dużymi mrozami ACTA czyli ja, wprowadzam kartki zaopatrzeniowe pobienia z internetu:):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

kobiecyinstynkt zastanów się nad sobą i swoimi wpisami,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

Statoil.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

Może ktoś się orientuje który most wybrać w Warszawie w drodze na lotnisko? Przez Zielonkę pamiętam straszne korki w tym lesie. A czy trasa toruńska dalej w remoncie? Godz. ok 7 rano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

matka klamala i klamie nadal, dziecko zabila nawet jesli nieumyslnie ale zabila i skro zaniosla je we wskazane miejsce martwe to gdzie do cholery jest cialo? Przeciez znalezli tam zawiniatko to jednak cialo tam bylo albo to kolejne klamstwo gdzie jest w koncu to dziecko? Teraz jak matka sie przyznala powinni wsadzic ja do ciemnego lochu i gnebic do tej pory az wdusi z siebie wszysciusienko, a nie prawa czlowieka, bo ona nie jest w stanie psychicznym, gowno prawda w takiej sytuacji jako winna powinna byc pozbawiona wszelkich praw czlowieka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

psy to ciało pewnie już wrabały

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

ul. Wiejska Orlen :) najlepsze i chyba najtańsze :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

ciało tego dziecka juz pewnie psy albp jakaś inna zwierzyna wrabała i dlatego go nie ma . Natomiast jeszcze raz podkreslam ,ze dupy tu dała policja na całego i mówcie sobie co chcecie.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

tylko krawat załóż do tej śmierdzacej krawaciarni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

Witam.
Wiele negatywnych komentarzy na temat naszego protestu skłoniło mnie do myślenia co można by było zmienić w działaniu, żeby akcja odniosła jakiś skutek. I tak sobie pomyślałem, że to nie jest głupie, żeby odstawić samochody na bok. A konkretniej:
Jakby było już trochę cieplej i uzbierała się odpowiednio duża liczba chętnych, proponowałbym zebranie się w miejscu ostatniej zbiórki i przejście się pieszo przy ratuszu i w stronę ronda. I powiedzmy pół godziny marszu przez przejścia dla pieszych wkoło ronda, jednocześnie blokując ruch. Z każdą sekundą na wszystkich drogach dojazdowych do ronda będzie przybywało samochodów, co spowoduje zablokowanie tej części miasta. Pojazdy uprzywilejowane będą miały możliwość przejazdu, gdyż na każdej z ulic jeden pas będzie "wolny". Liczę się z krytyką odnośnie mojego pomysłu, ale chciałem podzielić się pomysłem i czekam na odpowiedzi i Wasze zdanie na ten temat. A powodów do takiego protestu jest mnóstwo, gdyż nasz kochany rząd z dnia na dzień robi coraz większe bagno. Na koniec mogę przytoczyć śmieszne, ale niestety prawdziwe hasło, które wpadło mi w oko w czasie przeglądania Internetu:

" Dziś rano Donald Tusk ogłosił ambitny plan dla IV RP, plan dostał kryptonim AKCJA WISŁA. Akcja ma polegać na pogłębianiu dna i trzymaniu się koryta."

Pozdrawiam

lysy89

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

na ul. Kołłątaja błąka się czarno-biały pies z numerem szczepienia przeciw wściekliźnie z 2009r. : 0573. Oto zdjęcie pieska :

http://zapodaj.net/8273a5c1e7d1.jpg.html

Właściciela proszę o kontakt 723 739 987.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

Witam mam zapytanie gdzie można sprzedać w dobrym stanie zegarek na ręczny sztuk 3 złote przed wojenne ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

wpm!!!!!!!!!!!! to w ktore strone proponujesz idioto??? na wschiod?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

Na przeciwko katedry jest lombard tam ten pan skupuje takie stare rzeczy , jeżeli bedzie w dobrym stanie to napewno go kupi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

Dzięki na pewno się tam przejadę

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org