sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sprowadzenie auta z Litwy

Witam Wszystkich :)
Czy w Łomży są osoby czy też firmy zajmujące się pomocą sprowadzenia auta z Litwy?Bo chociaż google nie gryzą to nic nie ma o takich firmach.Najbliżej jest w Białymstoku.A może ktoś korzystał z ich usług i ma na ich temat opinie?
(nazwy tej firmy nie będę podawać by nie posądzano mnie o reklamę-sam mam chęć sprowadzić sobie auto)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

życzę powodzenia w sprowadzeniu auta z Litwy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

2/3 komisów w łomży jeździ na litwe , tylko żaden cię nie zabierze. Mapisz na PW to podam ci numer do normalnego gościa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy


W Konarzycach za toramy jadac od Lomzy po prawej stronie 150 -200 metrow jest hurtownia urzadzen Wodno-kanalizacyjnych jej wlasciciel sprowadzil z Litwy dwa auta Jep Land Rover i pickup Peguot.
Spytaj gostka co i jak.

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

Na Litwie grasują bandy obywateli Federacji Rosyjskiej, kumające się ze sprzedającymi Litwinami. Kupujesz auto od mieszkańca Litwy, wracasz nim do Polski. Po kilku/kilkunastu km zajeżdża Ci drogę kilka fur z Rosjanami. Dalszą drogę do Polski wracasz bez pieniędzy i bez auta. :D

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

bajki opowiadasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

Poczta123 Pisz na e-mail: biesspieczny@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

Tanie auta z Litwy to nic innego jak klony aut poruszajacych sie na zachodzie, a więc szerokiej drogi ;)

Bo sie k...a uniosłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

Bez problemu można kupić legalne auto na Litwie. Ja sprowadziłem sobie już 2 samochód z Litwy. Wystarczy na miejscu go dobrze prześwietlić tj. sprawdzić numer VIN w dokumentach oraz w każdym miejscu samochodu żeby się pokrywał oraz sprawdzić czy dokumenty nie są "poprawiane". Technicznie nie mogę powiedzieć złego słowa na żaden z samochodów. Jeśli będziesz się wybierał to jedz do Kowna lub do Mariampolu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

Właśnie chodzi o tę legalność i "poprawiane" dokumenty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

legalność i poprawiane dokumenty to szybko się przekonasz w urzędzie gdy będziesz starał się o tranzytowe rejestracje żeby wrócić na kołach. sam byłem, zaryzykowałem i na szczęście wszystko było OK tylko dobrze jechać z mechanikiem żeby dobrze obejrzał stan techniczny samochodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

napady.na.polakow.i.nie.tylko.pluz.czesto.lewe.autp.tozaleta.sam.z.litwy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

a nie lepiej jechac do helmutów,,,,i jest mozliwosc sprawdzenia auta ile wyciagnie na autobanie.

MOJA JEDYNA MIŁOŚĆ AGA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

ile wyciągnie- wystarczy trasa na grajewo ;) a co do litwy bliżej niż do niemiec a i autka te same ....od turków z placu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

Uważaj bo można się natknąć na samochód, który jest złożony z trzech innych. Litwini często tak robią :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

Najpierw lepiej sprawdź takie auto po numerze VIN. Zawsze lepiej wiedzieć jaka jest historia auta, bo sprzedający zwykle zatajają istotne informacje :) Historię samochodu można sprawdzić np tutaj http://www.autobaza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

Witam.
Jeżeli chodzi o kupno używanego auta to pamiętajcie, nie liczcie na okazję, białe kruki są bardzo rzadko i trzeba za nie zapłacić. Na pewno bym omijał szerokim łukiem handlarzy i autokomisy, a na pewno nie kupował bym na Litwie. Większość aut sprowadzanych z zachodu do wraki z przekręconym licznikiem, w kraju naprawiane i picowane, mimo że proceder cofania liczników jest karalny, to bardzo ciężko udowodnić sprzedającemu, że to on cofną licznik. Klimatyzacja nabijana gazem propan butan, naklejki informujące o wymianie oleju, filtrów oraz książki serwisowe kupowane są w internecie, to tylko wierzchołek góry lodowej, wszystko robione najmniejszym kosztem.
Nie spotkałem jeszcze handlarza, który nie kłamie - po prostu by nie wyżył. Wystarczy spojrzeć na ogłoszenie, jakie samochody są wypasione, jak dojdzie do oglądania, to połowy wyposażenia nie mają. Tłumaczenie oczywiście to syn, żona, dziadek dodawał ogłoszenie, handlarz nic nie wiedział.
Wszystko po to, by tylko ściągnąć klienta, omotać i sprzedać.
Chcąc kupić auto, trzeba szukać na portalach ogłoszeniowych takich jak https://tuauta.pl/ tylko od osób prywatnych, najlepiej od pierwszego właściciela, który ma książkę serwisową i można ją sprawdzić w tym serwisie. Za takie auto zapłacicie 2 000 może 3 000 tysiące więcej niż cena giełdowa, ale uwierzcie, że warto, bo za naprawę zapłacicie o wiele więcej.\"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprowadzenie auta z Litwy

Opłaca się importować auta z Litwy? Tam chyba drożyzna podobna jak u nas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org