wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
torba na ławce w parku

Dziś przed 18 byłem świadkiem smutnego wydarzenia. Będąc w parku na spacerku zauważyłem torbę stojącą na ławce - pewnie ktoś zostawił przez roztargnienie lub zapomniał w pośpiechu ,nie ruszałem jej myśląc że o ile ktoś zapomniał jej to wróci po nią . Jak to zwykle o tej porze pojawia się tam trochę ludzi ze zwierzakami na spacer, zainteresowała mnie jedna pani z małym pieskiem która zawzięcie robiła kółka coraz bliżej torby. Pojawił się też jakiś młody człowiek z większym pieskiem którego puścił luzem i to zmusiło panią do tymczasowego odwrotu i widać było że głupio jej teraz podejść i zabrać torbę ,a może szkoda jej było małego pieska, fakt że obdarzyła mężczyznę i psa wulgaryzmami. Więc pani ściągnęła posiłki w postaci młodszej kobiety i gdy tylko młody człowiek oddalił się z psem o dwie alejki dalej, młodsza kobieta złapała za torbę i obie szybkim truchtem a wręcz biegiem oddaliły się do starej kamienicy obok parku. Smutne jest to ze że te panie nie pomyślały nawet żeby zostawić ją na miejscu lub odnieść na komendę , że ten ktoś kto odzyskałby swoją torbę i tak by im to wynagrodził , że może w torbie są lekarstwa które ktoś musi zażyć, lub ważne dla kogoś dokumenty, a najciekawsze że to wszystko działo się prawie przed wejściem do KM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torba na ławce w parku

to się nazywa kradzież,zgłoś to na policję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torba na ławce w parku

Założę się, że autor też miał chrapkę na torbę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torba na ławce w parku

A tam gówno w pazłotku ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torba na ławce w parku

Może to pani Barbara zostawiła malutki suwenir z niespodzianką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torba na ławce w parku

Dobra zmiana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torba na ławce w parku

A moze jakis wiekowy staruszek zostwil?
Przysiadl i wstajac jego torba juz zostala,
to tak jak u jaszczurki co odrzuca swoj ogon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torba na ławce w parku

Ja na twoim miejscu sam bym ją na komendę zaniósł. . Szkoda ze nie pomyślałeś..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torba na ławce w parku

Jak by w tej torbie była bomba to byście mieli ciekawie. od razu zgłasza się podejrzane rzeczy

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torba na ławce w parku

a się młodym dziwią że kradną a Mochery nie lepsze czego oni ich w tym kośćiele uczą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: torba na ławce w parku

Ciężko się ludziom powstrzymać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org