poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
uwaga na złodziejke !!!

Stara zakapturzona \"rumunka\" (bo na taką wyglądała) płaci nominałem 200zł , po czym po wydaniu reszty wycofuje sie z zakupionego towaru chcąc zwrotu gotówki. Robi przy tym zamieszanie nie zwracając pełnej wydanej reszty . Sprytnie podwinęła największy nominał , nie spostrzegłam że Zostałam oszukana na 100zł :/ Bądzcie czujni !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga na złodziejke !!!

było powiedzieć że kupione to niech ucieka. Było się zastanowić przed zakupem, klient to nie jest Twój pan 100%

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga na złodziejke !!!

BYŁO POWIEDZIEĆ ?? BYŁO SIĘ ZASTANOWIĆ ?? Człowieku, kim ty jesteś, jaką szkołę kończyłeś - jeżeli w ogóle jakąkolwiek....?

Milton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga na złodziejke !!!

polski rząd daje ładny przykład społeczeństwu jak żyć

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga na złodziejke !!!

ja słyszałam o identycznej sytuacji tylko w Ostrołęce z tym że był to młody chłopak (rumun). widocznie znaleźli sobie sposób na \"zarobek\"....:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga na złodziejke !!!

Ten numer nazywa się \"wałek. W PRL robiły tak cyganki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga na złodziejke !!!

widziałem w akcji taka cyganke, maja zdolności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga na złodziejke !!!

mnie też tak chciała zrobić, całe szczęście od razu spostrzegłam ten WAŁEK, Cyganka ok, 40 lat z trójką dzieci. jak teraz wchodzi do mnie Cygan lub cygańska rodzina, od razu jestem czujna. niestety, to nie są żadne \"MITY\" o cyganach, czy zła sława, to jest po prostu prawda...

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga na złodziejke !!!

wchodzą w kilka osób, robią zamieszanie, pytają wszyscy na raz o 100 różnych rzeczy a jedna robi w balona kasjerke, która zdezorientowana nie wie co sie dzieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga na złodziejke !!!

Chodzą też po rynku. Uważajcie przed Świętami, zwłaszcza osoby starsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga na złodziejke !!!

Tak trzeba byc ostrożny nie tylko wobec cyganów ale i naszych krajowych kieszonkowców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org