niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prezes PKS Łomża - nowy

P. prezesie co \"pan zrobiłeś \" aby łomżyński oddział istniał, dawał zatrudnienie ludziom, satysfakcję mieszkańcom i podróżnym. Myślę, że oprócz mamony dla siebie to nic. Przynajmniej tak to widzi pasażer /myślę że niejeden/, który z przyzwyczajenia chce skorzystać z łomżyńskiej komunikacji. Otóż na tzw. dworcu syf nieprzeciętny, zegar zasrany, ławki zasrane, brudne i lepiące śmietniczki z których wysypują się śmieci. Tablica rozkładów jazdy; od samego spojrzenia się na nią rzygać się chce. Rozkład chyba nieaktualny bo nie pierwszy raz zdarza mi się zawierzyć jego zapisom a autobus nie jest podstawiany. Moje oburzenie chyba nie jest uzasadnione bo chcę coś wymagać od politycznego prezesa z zesłania oraz samodzielnych i niezależnych zw. zawodowych. Jak się wydaje z opisanego obrazka, prezes do końca kadencji swoje zarobi, związkowcy jeszcze trochę porządzą a potem będzie lament , że kolejna firma w mieście przestanie istnieć. A na to się zanosi to bo już bardzo wiele osób korzysta z linii konkurencyjnych. śłoma w butach. Są to moje spostrzeżenia z dnia dzisiejszego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes PKS Łomża - nowy

hm??? skoro piszesz, że NOWY to widać, że te pozostałości są po STARYM!!!
\"Nowy\" wreszcie może z tym coś zrobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes PKS Łomża - nowy

ten wpis to...pewno.....starego jęki

Nowy to dopiero przyszedł i jest nadzieja, ze będzie lepiej, czego nam, pasazerom życzę

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes PKS Łomża - nowy

obacem bo na razi sie nie zapowioda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes PKS Łomża - nowy

Autor: kacz a co w swoim temacie bys chcial ,zapiepszaj do szkoly i nie bedziesz jagod zbieral nauczysz sie fachu i ty zostaniesz premierem ,a nawet prezydentem a od zycia trzeba cos chhciec a nie kopiowac i pieprzyc ile kto ma .skonczyl szkoly i ma a ty becz nieudaczniku 5zl na godzine i 15 w lape z twoim mysleniem wtedy zrozumiesz co to jest zycie i wybierzesz droge .oby z 3 lata to lopate trzymal bys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes PKS Łomża - nowy

Ty sherlcok zap*****aj zmywać gary bo hindus się w*******i

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes PKS Łomża - nowy

nie`dotyczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezes PKS Łomża - nowy

tamten przez przeszło 8 lat nic nie zrobił a Ty wymagasz żeby \"nowy\" przez dwa miesiące naprawił ten cały burdel po \"starym\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org