sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
prezes PKS Łomża - nowy

P. prezesie co \"pan zrobiłeś \" aby łomżyński oddział istniał, dawał zatrudnienie ludziom, satysfakcję mieszkańcom i podróżnym. Myślę, że oprócz mamony dla siebie to nic. Przynajmniej tak to widzi pasażer /myślę że niejeden/, który z przyzwyczajenia chce skorzystać z łomżyńskiej komunikacji. Otóż na tzw. dworcu syf nieprzeciętny, zegar zasrany, ławki zasrane, brudne i lepiące śmietniczki z których wysypują się śmieci. Tablica rozkładów jazdy; od samego spojrzenia się na nią rzygać się chce. Rozkład chyba nieaktualny bo nie pierwszy raz zdarza mi się zawierzyć jego zapisom a autobus nie jest podstawiany. Moje oburzenie chyba nie jest uzasadnione bo chcę coś wymagać od politycznego prezesa z zesłania oraz samodzielnych i niezależnych zw. zawodowych. Jak się wydaje z opisanego obrazka, prezes do końca kadencji swoje zarobi, związkowcy jeszcze trochę porządzą a potem będzie lament , że kolejna firma w mieście przestanie istnieć. A na to się zanosi to bo już bardzo wiele osób korzysta z linii konkurencyjnych. śłoma w butach. Są to moje spostrzeżenia z dnia dzisiejszego.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 prezes PKS Łomża - nowy   
kacz 19-07-14 16:01 
 Re: prezes PKS Łomża - nowy   
madzia1 19-07-14 19:06 
 Re: prezes PKS Łomża - nowy   
panidomu 19-07-14 19:31 
 Re: prezes PKS Łomża - nowy   
Wisienka123 19-07-14 21:04 
 Re: prezes PKS Łomża - nowy   
sherlock 19-07-14 21:17 
 Re: prezes PKS Łomża - nowy   
nie`dotyczy 19-07-14 21:41 
 Re: prezes PKS Łomża - nowy   
sherlock 19-07-14 22:09 
 Re: prezes PKS Łomża - nowy   
Marcin 20-07-14 16:19 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org